Skocz do zawartości

Kubica na tory!


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie decyzja jeszcze nie jest podjęta.

http://f1.dziel-pasje.pl/F1_news-25599-Williams_powtarza_ze_nie_ma_pospiechu_z_ogloszeniem_skladu.html

Zapewne sporo się dzieje wokół Roberta, ale nie jest to jeszcze nic pewnego.

https://www.autosport.com/f1/news/132950/kubica-to-test-2017-williams-in-abu-dhabi

Po testach może coś więcej powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2017 o 09:20, rwIcIk napisał:

Ciekawe, jakich sponsorów pozyskał Robert dzięki Nico :)

 

 

Jest rok 2047. 52letni Robert Kubica rozważa podpisanie kontraktu z reaktywowanym zespołem Parmalat. Reaktywacja zespołu jest jednak uzależniona od tego czy Robert się zgodzi w nim występować. Pomimo niepewności wynikającej z "kwadratury koła" kibice w Polsce ustawiają się w kolejkach do sklepów odzieżowych sprzedających kurtki ze znanym logo

Edytowane przez wilu
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy dopiero będzie kręcić. Dzisiaj nie grzebali nic przy autach - wymóg Pirelli.

Ja wiem, że lepiej widzieć na czole tabeli i zrobić bum jak swego czasu BMW Sauber podczas jego pierwszego oficjalnego treningu w piątek (najlepszy czas), ale nie o to tutaj chodzi.

Renault  podawało info, że na długich przejazdach tempo spadało. Z tego co wiadomo to dzisiaj nic takiego się nie działo...

Po dzisiejszych jazdach RK bardzo zadowolony - to jest bardzo znaczący sygnał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasy dopiero będzie kręcić. Dzisiaj nie grzebali nic przy autach - wymóg Pirelli.
Ja wiem, że lepiej widzieć na czole tabeli i zrobić bum jak swego czasu BMW Sauber podczas jego pierwszego oficjalnego treningu w piątek (najlepszy czas), ale nie o to tutaj chodzi.
Renault  podawało info, że na długich przejazdach tempo spadało. Z tego co wiadomo to dzisiaj nic takiego się nie działo...
Po dzisiejszych jazdach RK bardzo zadowolony - to jest bardzo znaczący sygnał.
Williams podal ze bolid byl obciążony paliwem żeby Robert mógł go wyczuć w takiej opcji.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rwIcIk napisał:

Pewnie teraz trwa licytacja, którzy sponsorzy sypną więcej :no:

raczej analiza danych, to co jest w necie dostępne to same czasy, nikt trzeźwo myślący nie będzie porównywał 1:1 czasów z testów mieszanek 2018 i 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stig napisał:

Analiz a raczej interpretacji jest tyle, że czasami boki zrywam jak to czytam. Będzie dobrze.

te wszystkie ''analizy'' jakie są w necie to tylko zbieranie odsłon, zero merytoryki i głębszych refleksji.

Zespół wie jakie ma dane i jak je 'obrobić' do analizy, nie bez powodu spotkania z kierowcami ustawili dopiero na przyszły tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, rwIcIk napisał:

Ruskie majo kasy jak lodu :buu:

 

ano, poczekam jeszcze, póki nie ma oficjalnego komunikatu Williamsa nadzieja zawsze jest:oki: W Willimasie RK był kartą przetargową w kwestii kasy w Renault w kwestii silników:no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podali ze kubica podobno przegral o walke za Rosjaninem. 

 

Jezeli to prawda i w f1 liczy sie kasa kasa i kasa i 19 latek dzieki niej wygryzie kubice to ja juz na te pseudo wyscigi milionerów nawet nie spojrzę. 

 

Kasa ma wieksze znaczenie od doświadczenia wyścigowego 

.....żenada! !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podali ze kubica podobno przegral o walke za Rosjaninem. 
 
Jezeli to prawda i w f1 liczy sie kasa kasa i kasa i 19 latek dzieki niej wygryzie kubice to ja juz na te pseudo wyscigi milionerów nawet nie spojrzę. 
 
Kasa ma wieksze znaczenie od doświadczenia wyścigowego 
.....żenada! !!!!!!
Sam kub kiedys mówił ze jezeli kierowca potrafi pojechac o 0.5 sek wolniej niz drugi ale wniesie 15 mln to team wybierze wolniejszego bo za 15 mln zbuduje bolid szybszy o 0,7 sek. Licza sie korzysci netto.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DZIDA napisał:

Sam kub kiedys mówił ze jezeli kierowca potrafi pojechac o 0.5 sek wolniej niz drugi ale wniesie 15 mln to team wybierze wolniejszego bo za 15 mln zbuduje bolid szybszy o 0,7 sek. Licza sie korzysci netto.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

 

tak tylko w Williams mają już milionera jako kierowcę a Kubica wniósł by doświadczenie i swój potencjał wiedzy technicznej / wyścigowej ...nawet jeżeli jest teraz trochę wolniejszy. 

Team z takim składem miałby 2 lata na wyjście z kryzysu i wywalczenie awansu  do czołówki F1. Dobre połączenie młodość i kasa a z 2 strony doświadczenie i zajebista motywacja do działania...taki tandem mógłby wyciągnąć teamt z końca stawki F1.

 

No ale niestety wybrali kasę będą mieli 22 latka milionera oraz 19 latka też pewnie milionera z petrodolarami...może kase team dostanie ale podejrzewam, że za 2-3 lata nazwa Williams przejdzie do historii F1

 

 

Doczytałem teraz na łonecie , że Kubica może przejdzie do DTM .... i bardzo dobrze bo te wyścigi są fajniejsze od obecnej F1 i przy okazji , że są blisko to na pewno się przejadę  a F1 skreślam. 

Edytowane przez Marcin79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
tak tylko w Williams mają już milionera jako kierowcę a Kubica wniósł by doświadczenie i swój potencjał wiedzy technicznej / wyścigowej ...nawet jeżeli jest teraz trochę wolniejszy. 
Team z takim składem miałby 2 lata na wyjście z kryzysu i wywalczenie awansu  do czołówki F1. Dobre połączenie młodość i kasa a z 2 strony doświadczenie i zajebista motywacja do działania...taki tandem mógłby wyciągnąć teamt z końca stawki F1.
 
No ale niestety wybrali kasę będą mieli 22 latka milionera oraz 19 latka też pewnie milionera z petrodolarami...może kase team dostanie ale podejrzewam, że za 2-3 lata nazwa Williams przejdzie do historii F1
 
 
Doczytałem teraz na łonecie , że Kubica może przejdzie do DTM .... i bardzo dobrze bo te wyścigi są fajniejsze od obecnej F1 i przy okazji , że są blisko to na pewno się przejadę  a F1 skreślam. 
Ale ja nie twierdzę ze to dobra opcja tylko mowie jak jest. Zreszta f1 to taki biznes że przetrawi każdą ilosc kasy

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa CVC Capital Partners może wesprzeć Roberta Kubicę

 

Joe Saward, brytyjski dziennikarz zajmujący się Formułą 1, wziął pod lupę sytuację w zespole Williamsa, który wciąż nie ogłosił nazwiska drugiego kierowcy na sezon 2018. O fotel (pierwszy zajmie Lance Stroll) rywalizują Siergiej Sirotkin i Robert Kubica. Zdaniem eksperta, decydującym czynnikiem będą pieniądze, jakie są stanie wnieść ze sobą kierowcy. Sugeruje przy tym, że Polaka wesprzeć może fundusz CVC Capital Partners, właściciel m.in. PKP Energetyka oraz... sieci sklepów "Żabka".

 

https://sport.onet.pl/formula-1/grupa-cvc-capital-partners-moze-wesprzec-roberta-kubice/jmxc4lq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CVC już zdementowało tą wiadomość. DTM pewnie przygarnie Werhleina a nie Kubicę bo to Mercedes... A Roberto zostanie "w czarnej d**ie" na nowy sezon. Czas leci, latka kierowcy mijają i okaże się że Kubica będzie tylko jakimś epizodem na kartach Formuły 1. Nie wygląda to dobrze niestety... 

Ku8rna ruskie musieli się wpierdzielić z tą swoją kasą z nielegalnego pochodzenia...

Edytowane przez kevlar
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 23.12.2017 o 07:36, kevlar napisał:

CVC już zdementowało tą wiadomość. DTM pewnie przygarnie Werhleina a nie Kubicę bo to Mercedes... A Roberto zostanie "w czarnej d**ie" na nowy sezon. Czas leci, latka kierowcy mijają i okaże się że Kubica będzie tylko jakimś epizodem na kartach Formuły 1. Nie wygląda to dobrze niestety... 

Ku8rna ruskie musieli się wpierdzielić z tą swoją kasą z nielegalnego pochodzenia...

 

Ale czego się spodziewałeś. F1 to przede wszystkim biznes i pieniądze. Sport jest tu jakby przy okazji.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05/01/2018 o 17:08, wojtala napisał:

Niestety to już ostatnio stało się scenariuszem dominującym w branżowych serwisach :( 

Obawiam się, że Roberta czeka powoli sportowa emerytura. Z WRC wypadł już na dobre 2 lata nie startując, w F1 wolnych stołków nie ma. Trudno będzie się wbić do F1 na szon 2019 - 34 lata to jak na kierowcę F1 poważny wiek. Najbardziej realne wydaje mi się, że gdzieś zostanie kierowcą testowym.... no chyba że weźmie się na pełny etat za karierę kolarską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to już ostatnio stało się scenariuszem dominującym w branżowych serwisach  
Obawiam się, że Roberta czeka powoli sportowa emerytura. Z WRC wypadł już na dobre 2 lata nie startując, w F1 wolnych stołków nie ma. Trudno będzie się wbić do F1 na szon 2019 - 34 lata to jak na kierowcę F1 poważny wiek. Najbardziej realne wydaje mi się, że gdzieś zostanie kierowcą testowym.... no chyba że weźmie się na pełny etat za karierę kolarską.
Albo zostana mu jakies dtm czy wtcc czy jskies nizsze serie sprzed f1 typu gp2...

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serii wyscigowych jest troche, budzety sporo nizsze niz F1 i patrzac np na formule E to tam nazwisk ex-F1 jest bez liku. Wiec pewnie sobie gdzies znajdzie miejsce, ale obawiam sie, ze na sezon 2018 moze byc za pozno. no chyba, ze caly czas mieli plan B, na wypadek wygranej putin-dolarów nad talentem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj też już podają:

 

http://powrotroberta.blogspot.com/

 

Dwu dziesto  letnie Martini się chłodzi już od listopada ale chyba je nie otworze no może na razie.

Wiadomo że to jest już coś i od czegoś trzeba zacząć, ale pewnie tak jak większość tutaj mam mały niedosyt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.