Skocz do zawartości

Panamera


Quna

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli miałbym napisać o moich marzeniach motoryzacyjnych to na pewno mógłbym wspomnieć, że chciałbym mieć Panamerę.

Niestety / stety mógłbym się porwać na zakup jakieś używki ale koszty utrzymania by mnie zjadły więc auto to zostaje w sferze marzeń.

 

Dlaczego Panamera ? Prawdziwy samochód sportowy którym mógłbym z rodziną , jeździć na narty, wrzucić na dach bagażnik , rowery a nawet zamontować hak  aby  Pociągnąć przyczepę .

 

Tylko teraz po lekturze tematu o 420d z ciekawością zapytam się, czy na forum są ludzie którzy uważają Panamerę za :

- pseudo Porsche

- pseudo auto sportowe

- auto dla pozera

- i tak Kia objedzie Panamerę

 

Może temat lekko przekorny i moderator może go usunąć ale jestem naprawdę pod wrażeniem ile jadu można wycisnąć w kwestii posiadania znaczka M więc teoretycznie Panamera też jest autem dla pozera.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jest dokładnie tak jak napisałeś... jeżeli chciałbyś kupić Panamerę Nową to będzie OK ale jeżeli używaną to od razu przeczytasz że trzeba być idiotą by za tyle pieniędzy używkę kupić jak przecież można Fabię z salonu mieć. Jak będziesz chciał jeszcze starszą no to już w ogóle wyjdzie na to że chodzi tylko i wyłącznie o znaczek bo przecież Kia i Hyundai kilka lat młodsze i mniej awaryjne są. Ale i tak nie jest tak źle bo najbardziej znienawidzone są BMW i Audi. (nawet nowe są już popsute i pordzewiałe). I najważniejsze... nie potrzebnie pytasz, wystarczy poczytać kilka tematów w których ktoś prosi o poradę nt. zakupu autka :facepalm:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jest dokładnie tak jak napisałeś... jeżeli chciałbyś kupić Panamerę Nową to będzie OK ale jeżeli używaną to od razu przeczytasz że trzeba być idiotą by za tyle pieniędzy używkę kupić jak przecież można Fabię z salonu mieć. Jak będziesz chciał jeszcze starszą no to już w ogóle wyjdzie na to że chodzi tylko i wyłącznie o znaczek bo przecież Kia i Hyundai kilka lat młodsze i mniej awaryjne są. Ale i tak nie jest tak źle bo najbardziej znienawidzone są BMW i Audi. (nawet nowe są już popsute i pordzewiałe). I najważniejsze... nie potrzebnie pytasz, wystarczy poczytać kilka tematów w których ktoś prosi o poradę nt. zakupu autka :facepalm:

Jeden tu kupił Panamerę i nikt go nie przezywał. Może dlatego że kupił auto a nie poskładany przez Mirka złom o nie podciera tyłka szkłem tylko normalnie jeździ.

I - co już zupełnie niepojęte - nawet go na to stać.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden tu kupił Panamerę i nikt go nie przezywał. Może dlatego że kupił auto a nie poskładany przez Mirka złom o nie podciera tyłka szkłem tylko normalnie jeździ.

I - co już zupełnie niepojęte - nawet go na to stać.

 

Super auto , zakochany od 1 wejrzenia. Jak dzisiaj pamiętam. Siedzę na balkonie czytam książkę , spijam whisky i pod hotel podjeżdża takie czarne coś. Albo na autostradzie przy mnie hamowała i tylne skrzydło się chowało, kosmos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super auto , zakochany od 1 wejrzenia. Jak dzisiaj pamiętam. Siedzę na balkonie czytam książkę , spijam whisky i pod hotel podjeżdża takie czarne coś. Albo na autostradzie przy mnie hamowała i tylne skrzydło się chowało, kosmos :)

Tyle że do wyjazdu na narty czy do ciągania przyczepy to ja bym jednak na Cayenne stawiał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden tu kupił Panamerę i nikt go nie przezywał. Może dlatego że kupił auto a nie poskładany przez Mirka złom o nie podciera tyłka szkłem tylko normalnie jeździ.

I - co już zupełnie niepojęte - nawet go na to stać.

Bóg bogów czy tam szef szefów... no ale przecie w Szwajcarii mieszka to tam same igiełki są. (takich ludzi nikt na forum nie krytykuje bo to ludzie sukcesu są)

Naprawdę niepojęte jak niektórzy tu piszący po pytającym człowieku od razu wiedzą czy chce kupić dobry samochód czy jak to nazwałeś "złomy od Mirka"

Niedługo to będą wiedzieć kogo na co stać a na co nie stać. To chyba na tyle w tym temacie. Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg bogów czy tam szef szefów... no ale przecie w Szwajcarii mieszka to tam same igiełki są. (takich ludzi nikt na forum nie krytykuje bo to ludzie sukcesu są)

Naprawdę niepojęte jak niektórzy tu piszący po pytającym człowieku od razu wiedzą czy chce kupić dobry samochód czy jak to nazwałeś "złomy od Mirka"

Niedługo to będą wiedzieć kogo na co stać a na co nie stać. To chyba na tyle w tym temacie. Miłego dnia.

Różnicę robi czy kupujemy auto za 90%, 50%, czy 5% ceny nowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Może dlatego że kupił auto a nie poskładany przez Mirka złom o nie podciera tyłka szkłem tylko normalnie jeździ.

 

 

Z góry przepraszam ze znowu napiszę to samo co w wątku obok, ale...

 

DLACZEGO KURDE ZAKŁADASZ (TY I INNI) ŻE KTOŚ PYTAJĄCY O ZAKUP UŻYWANYCH PREMIUM CHCE KUPIĆ ZŁOM ?

 

Nie rozumiem skąd Wy macie takie założenia w każdym z tych wątków... 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że do wyjazdu na narty czy do ciągania przyczepy to ja bym jednak na Cayenne stawiał.

 

Kilka razy na kempingach w Chorwacji widziałem Panamery , tak samo w górach zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Naprawdę niepojęte jak niektórzy tu piszący po pytającym człowieku od razu wiedzą czy chce kupić dobry samochód czy jak to nazwałeś "złomy od Mirka"

Niedługo to będą wiedzieć kogo na co stać a na co nie stać. To chyba na tyle w tym temacie. Miłego dnia.

 

Po prostu trzeba pytać na innych forach... Na wszystkich innych forach ludzie normalnie odpowiadaja, chcesz kupic 12-letnie A8 - odpiszą konkrety, chcesz kupic S-klasę 14-letnią - odpisza konkrety, chcesz kupić e65 - odpiszą konkrety... A na AK zapytasz - i co ? Dowiesz sie ze kupujesz złom , że Cie nie stać, że lepiej Fabię...

 

I ten wątek będzie taki sam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicę robi czy kupujemy auto za 90%, 50%, czy 5% ceny nowego

Racja... ale przyznaj że niekiedy nie wiedząc co ktoś chce kupić i za jaką sumę jest delikatnie mówiąc "troszkę krytykowany". Mnie na razie nie stać na nowy samochód więc kupiłam starą Hondę. Dla niektórych jest to jeżdżący złom a mi się podoba i co najważniejsze fajnie jeździ. (nie każdy jest bogaty i stać go na nowe)

A mieć marzenia motoryzacyjne... to nic złego. Dobra - spadam bo mi się makowiec spali ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden tu kupił Panamerę i nikt go nie przezywał. Może dlatego że kupił auto a nie poskładany przez Mirka złom o nie podciera tyłka szkłem tylko normalnie jeździ.

I - co już zupełnie niepojęte - nawet go na to stać.

 

pokrętne tłumaczenie

skont wiesz ze nie bite? mieszka za granica wiec raczej nikt nie moze stwierdzic...

 

 

 

 

a jak ktos chce to niech sobie kupuje, co Wam do tego ziomeczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam te wszystkie wątki to tylko coraz bardziej sobie uświadamiam jakim jesteśmy zakompleksionym narodem:(

W polce każde lub prawie każde auto jest premium:) audi A3 powiedzmy czy Golf lub Passat? gdzie tu premium nawet Volvo na całym świecie są to normalne samochody. Rozumie Bentley, Rolls-Royce Maybach :) Tak premium:)

Każdy kupuje co mu się podoba i na co go stać i taka powinna być zasada, a u nas zaraz trzeba patrzeć komuś do portfela.

Przepraszam za Oftop w twoim watku:)

Wracając do Panamery bardzo ładny samochód, nie jest jakos specjalnie awaryjny i możesz jechać z rodziną:) Też mi się podoba, a czy to ważne czy będzie nowy czy używany ? Nie jeśli tylko zaakceptujesz zasade: "Stac mnie na konia to i na owies"

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicę robi czy kupujemy auto za 90%, 50%, czy 5% ceny nowego

 

Jaką?jeśli jest to odpowiednio starszy egz to nie ma wg mnie w tym nic zdrożnego, że ktoś sobie lata 5-10-15 letnią panamerą (wiem tak starych nie ma) za ułamek ceny nowej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się podoba to kupuj takie na jakie Cię stać i nie słucgaj nikogo. Tylko egzemplarz wybierz niezajechany. Spokojnie i bez napalania się. Pośpiech jest wskazany tylko przy łapanie pcheł.

Tak swoją drogą zastanawiam się co się w takiej płastudze może podobać?

Ani to ładne, bardziej jak nijaki Japończyk z lat 90-tych. Ani jakaś linia urzekająca. Jeździ też nie jakoś szczególnie jak na auto sportowe. Auto mocno bez charakteru.

To już ciekawszy jest jakiś CLS jeśli potrzebna jest taka: "krowa".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na forum są ludzie którzy uważają Panamerę za :

 

Czy ma to dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie?

Czy przejmowałbyś się siedząc w Panamera, że ktoś w Kia obok twierdzi, że jest szybszy?

Czy siedząc w swojej Kia oceniasz kogoś siedzącego obok w np. Dacii? 

 

Jeżeli wszystkie odpowiedzi są twierdzące, to zapytaj sąsiada o jego auto marzeń i następnie je kup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam ze znowu napiszę to samo co w wątku obok, ale...

DLACZEGO KURDE ZAKŁADASZ (TY I INNI) ŻE KTOŚ PYTAJĄCY O ZAKUP UŻYWANYCH PREMIUM CHCE KUPIĆ ZŁOM ?

Nie rozumiem skąd Wy macie takie założenia w każdym z tych wątków...

Bo zwykle chodzi o zużyte nastoletnie auta sprowadzone z zachodu za kwoty które nie starczą na nową Pandę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trzeba pytać na innych forach... Na wszystkich innych forach ludzie normalnie odpowiadaja, chcesz kupic 12-letnie A8 - odpiszą konkrety, chcesz kupic S-klasę 14-letnią - odpisza konkrety, chcesz kupić e65 - odpiszą konkrety... A na AK zapytasz - i co ? Dowiesz sie ze kupujesz złom , że Cie nie stać, że lepiej Fabię...

I ten wątek będzie taki sam....

O, przeczytaj co napisałeś i już wiesz dlaczego można zakładać że chodzi o złom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym napisać o moich marzeniach motoryzacyjnych to na pewno mógłbym wspomnieć, że chciałbym mieć Panamerę.

Niestety / stety mógłbym się porwać na zakup jakieś używki ale koszty utrzymania by mnie zjadły więc auto to zostaje w sferze marzeń.

 

Dlaczego Panamera ? Prawdziwy samochód sportowy którym mógłbym z rodziną , jeździć na narty, wrzucić na dach bagażnik , rowery a nawet zamontować hak  aby  Pociągnąć przyczepę .

 

jak dla mnie to wyraziłeś warunki marzenia samochodowego czyli bardzo mocne  ale takie, że " mógłbym z rodziną , jeździć na narty, wrzucić na dach bagażnik , rowery a nawet zamontować hak  aby pociągnąć przyczepę ." tyle, że dla mnie panamera w naszym kochanym kraju jest zbyt rzucająca się w oczy i wybrałbym przy tych warunkach spokojniejsze z wyglądu, ale jakieś bardzo bardzo mocne kombi z 4x4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to wyraziłeś warunki marzenia samochodowego czyli bardzo mocne  ale takie, że " mógłbym z rodziną , jeździć na narty, wrzucić na dach bagażnik , rowery a nawet zamontować hak  aby pociągnąć przyczepę ." tyle, że dla mnie panamera w naszym kochanym kraju jest zbyt rzucająca się w oczy i wybrałbym przy tych warunkach spokojniejsze z wyglądu, ale jakieś bardzo bardzo mocne kombi z 4x4

 

To zależy gdzie mieszkasz. U mnie pod domem by się wyróżniała, ale generalnie w Mieście, gdzie żyję już nie. Trzeba mieć lambo, albo inne ferrari ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden tu kupił Panamerę i nikt go nie przezywał. Może dlatego że kupił auto a nie poskładany przez Mirka złom o nie podciera tyłka szkłem tylko normalnie jeździ.

I - co już zupełnie niepojęte - nawet go na to stać.

Piszesz o moim znajomym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, przeczytaj co napisałeś i już wiesz dlaczego można zakładać że chodzi o złom.

 

Jasne jasne.

 

To powiedz mi dlaczego jak pójde na forum Audi i zapytam o nastoletnie A8 to dostanę konkretne odpowiedzi, a na AK napiszą że to złom i lepiej kupić młodszego kompakta.

Powiedz mi dlaczego jak pójde na forum BMW i zapytam o nastoletnie 7 to dostanę konkretne odpowiedzi, a na AK napiszą że to złom i lepiej kupić młodszego kompakta.

I powiedz mi dlaczego jak pójde na forum Mercerdesa i zapytam o nastoletnią S-klasę to dostanę konkretne odpowiedzi, a na AK napiszą że to złom i lepiej kupić młodszego kompakta.

 

Czy coś jest nie tak z tymi samochodami czy z ludzmi na AK ? Z porównania z innymi forami które czytam - myślę że jednak coś jest nie tak z ludzmi na AK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy coś jest nie tak z tymi samochodami czy z ludzmi na AK ? Z porównania z innymi forami które czytam - myślę że jednak coś jest nie tak z ludzmi na AK.

 

No ale również Ty  niezbyt przychylnie wyrażasz się o ludziach  którzy kupują badziewne nówki. Więc o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale również Ty  niezbyt przychylnie wyrażasz się o ludziach  którzy kupują badziewne nówki. Więc o co chodzi?

 

Ale nie wchodzę do każdego tematu z pytaniem o nówkę...

 

Soundtrack do tematu:

 

 

 

Super, słuchałbym tego w Panamerze  :oki:

W tym aucie dobrze brzmi niemiecki rap  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym napisać o moich marzeniach motoryzacyjnych to na pewno mógłbym wspomnieć, że chciałbym mieć Panamerę.

Niestety / stety mógłbym się porwać na zakup jakieś używki ale koszty utrzymania by mnie zjadły więc auto to zostaje w sferze marzeń.

 

Dlaczego Panamera ? Prawdziwy samochód sportowy którym mógłbym z rodziną , jeździć na narty, wrzucić na dach bagażnik , rowery a nawet zamontować hak  aby  Pociągnąć przyczepę .

 

Tylko teraz po lekturze tematu o 420d z ciekawością zapytam się, czy na forum są ludzie którzy uważają Panamerę za :

- pseudo Porsche

- pseudo auto sportowe

- auto dla pozera

- i tak Kia objedzie Panamerę

 

Może temat lekko przekorny i moderator może go usunąć ale jestem naprawdę pod wrażeniem ile jadu można wycisnąć w kwestii posiadania znaczka M więc teoretycznie Panamera też jest autem dla pozera.  

 

 

Eeeee tam, Panamera to generalnie brzydki samochod, nie podoba mi sie jego wygląd... 

 

Ale faktycznie, narzekać nie mogę, poza tym, ze skrzynia biegów była wymieniana 2 razy na gwarancji  ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne jasne.

 

To powiedz mi dlaczego jak pójde na forum Audi i zapytam o nastoletnie A8 to dostanę konkretne odpowiedzi, a na AK napiszą że to złom i lepiej kupić młodszego kompakta.

Powiedz mi dlaczego jak pójde na forum BMW i zapytam o nastoletnie 7 to dostanę konkretne odpowiedzi, a na AK napiszą że to złom i lepiej kupić młodszego kompakta.

I powiedz mi dlaczego jak pójde na forum Mercerdesa i zapytam o nastoletnią S-klasę to dostanę konkretne odpowiedzi, a na AK napiszą że to złom i lepiej kupić młodszego kompakta.

 

Czy coś jest nie tak z tymi samochodami czy z ludzmi na AK ? Z porównania z innymi forami które czytam - myślę że jednak coś jest nie tak z ludzmi na AK.

i na odwrót  ;] pytanie o 4 letniego kompakta za 3 dychy, a Ty w wątku albo w kontr wątku, co to Ty byś z początku stulecia za te 3 dychy nie miał  ;]  ;]  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na odwrót  ;] pytanie o 4 letniego kompakta za 3 dychy, a Ty w wątku albo w kontr wątku, co to Ty byś z początku stulecia za te 3 dychy nie miał  ;]  ;]  ;]

 

W kontr wątku można ;) Ale w wątku z konkretnym pytaniem nie...

Owszem czasem mi sie to zdarzalo, ale juz nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam, Panamera to generalnie brzydki samochod, nie podoba mi sie jego wygląd... 

 

Ale faktycznie, narzekać nie mogę, poza tym, ze skrzynia biegów była wymieniana 2 razy na gwarancji  ;l

Jak nie cwaniakowali przy wymianie to chyba dobrze :) heh a ile ci tam Panamera pali w mieście  ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontr wątku można ;) Ale w wątku z konkretnym pytaniem nie...

Owszem czasem mi sie to zdarzalo, ale juz nie bedzie...

 

ale wiesz , że od 14 letniego audi, bmw, mercedesa jednak bardziej rozsądkowy jest kilku letni kompakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz , że od 14 letniego audi, bmw, mercedesa jednak bardziej rozsądkowy jest kilku letni kompakt :)

 

No ale jesli ktos zakłada wątek z pytaniem o 14-letnie Audi/BMW/Mercedesa to raczej głupie są porady kup Megane/Focusa/itp.

 

I odwrotnie też - jak ktoś zakłada wątek z pytaniem o 4-letnią Megane/Focusa , to nie będę już więcej doradzał żeby brali BMW/Audi/Merca...

 

Piszmy na temat, bo MK juz jest tak rozwalony ze szkoda gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojego kolegi na placu stała jedna panamera s, ale nawet nie zdążyłem się przejechać-sprzedała się w 3 dni. 

Z tego, co kolega sprawdzał, to utrzymanie takiego cuda toksz taki, jak M5, rs6, s8.

Bo Reading to taki zascianek. Miałem tam okazję się ładowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi dlaczego jak pójde na forum Audi i zapytam o nastoletnie A8 to dostanę konkretne odpowiedzi, a na AK napiszą że to złom i lepiej kupić młodszego kompakta.

Powiedz mi dlaczego jak pójde na forum BMW i zapytam o nastoletnie 7 to dostanę konkretne odpowiedzi, a na AK napiszą że to złom i lepiej kupić młodszego kompakta.

I powiedz mi dlaczego jak pójde na forum Mercerdesa i zapytam o nastoletnią S-klasę to dostanę konkretne odpowiedzi, a na AK napiszą że to złom i lepiej kupić młodszego kompakta.

 

odpowiedz jest bardzo prosta. na danych tematycznych forach są maniacy tychże marek i nie będą doradzac czegoś innego. to są tzw onaniści. to sie tyczy także forum pandy, skody, hondy i wielu innych. a autokacik sie rzadzi swoimi prawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz jest bardzo prosta. na danych tematycznych forach są maniacy tychże marek i nie będą doradzac czegoś innego. to są tzw onaniści. to sie tyczy także forum pandy, skody, hondy i wielu innych. a autokacik sie rzadzi swoimi prawami.

 

Czyli krótko mówiąc najlepsza jest Panda z gazem. Ewentualnie Dacia albo Fabia.

Wiesz - na pytanie o plamy na lakierze nie odpowiada się że Kia szybsza albo odklej znaczek. Podobnie jak na pytanie o wady A8 nie odpowiada się "nie stać Cię - kup Pandę z gazem". A jeśli tak się odpowiada to jest to rzeczywiście specyficzne forum. Ludzi mających problem z czytaniem ze zrozumieniem.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się Panamera bardzo podoba. Niestety nie widzę potrzeby posiadania samochodu tych rozmiarów. Fajnie było by żeby Porsche wypuściło czterodrzwiowy samochód o rozmiar mniejszy - np. coś w okolicach 911 tylko z 4 drzwiami i silnikiem we właściwym miejscu.

Ten podpis tez mi sie znudził :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc najlepsza jest Panda z gazem. Ewentualnie Dacia albo Fabia.

Wiesz - na pytanie o plamy na lakierze nie odpowiada się że Kia szybsza albo odklej znaczek. Podobnie jak na pytanie o wady A8 nie odpowiada się "nie stać Cię - kup Pandę z gazem". A jeśli tak się odpowiada to jest to rzeczywiście specyficzne forum. Ludzi mających problem z czytaniem ze zrozumieniem.

 Chyba nie zrozumiałeś kolegi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz jest bardzo prosta. na danych tematycznych forach są maniacy tychże marek i nie będą doradzac czegoś innego. to są tzw onaniści. to sie tyczy także forum pandy, skody, hondy i wielu innych. a autokacik sie rzadzi swoimi prawami.

Ja tutaj siedze kilkanascie lat i kiedys tak nie bylo... kiedys tutaj byli wlasnie milosnicy motoryzacji ktorzy potrafili pisac zarówno o zaletach jak i wadach starszych aut... a teraz? teraz czytam tylko o wadach, ze to złom , i ze nalezy kupic cos gorszego ale mlodszego... Ktos chce kupic segment E, to mu radzą C... albo B... To są dobre rady? Chyba nie... Nie są obiektywne... to nie mogą być dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.