Skocz do zawartości

O II Tour 1.4 Mpi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Jaka instalacja do takiego ustrojstwa? Jakie koszta?

Możecie coś na śląsku  polecić?

Powiem szczerze jestem laikiem ale wole dopłacić przy montażu i mieć spokój niż zaoszczędzić  i potem się denerwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.4 MPi 80KM? Montowali te silniki jeszcze do OII? Instalacja IV generacji, silnik bez problemowy nie wymagający. Ja u siebie w 1.2 80KM mam sterownik Stag-4, reduktor Tomasetto AT09 i wtryskiwacze czerwone Valteki. Póki co przejechane 78kkm bez problemów.  Ja jeżdżę do serwisu do Chrzanow-a, jak chcesz namiary pisz na priv żeby nie robić reklamy. Wg mnie zakład bdb, zresztą opinie to samo potwierdzają :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.4 MPi 80KM? Montowali te silniki jeszcze do OII? Instalacja IV generacji, silnik bez problemowy nie wymagający. Ja u siebie w 1.2 80KM mam sterownik Stag-4, reduktor Tomasetto AT09 i wtryskiwacze czerwone Valteki. Póki co przejechane 78kkm bez problemów. Ja jeżdżę do serwisu do Chrzanow-a, jak chcesz namiary pisz na priv żeby nie robić reklamy. Wg mnie zakład bdb, zresztą opinie to samo potwierdzają :ok:

Wtryski i reduktor kiepskie, chociażby przez ich dobór odpuścił bym sobie ten zakład.

http://lpg-forum.pl/warsztaty-polecane.html - tu masz listę polecanych zakładów z terenu całej Polski, znajdź coś w swojej okolicy i tam podjedź. Zestaw STAG Qbox Plus, wtryski Barracuda i reduktor AC R01 bym tu zamontował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski i reduktor kiepskie, chociażby przez ich dobór odpuścił bym sobie ten zakład.

http://lpg-forum.pl/warsztaty-polecane.html - tu masz listę polecanych zakładów z terenu całej Polski, znajdź coś w swojej okolicy i tam podjedź. Zestaw STAG Qbox Plus, wtryski Barracuda i reduktor AC R01 bym tu zamontował.

 

Ja tam nie narzekam, instalacja zakładana 2,5r temu pewnie teraz montują coś bardziej na topie chodliwego. Wszystko "kiepskie" a auto jeździ bez problemów, więc po co przepłacać tym bardziej że już od 2-3 osób słyszałem że wtryski Hana 3x droższe od moich siadały im max po 30kkm. O Valtekach też są opinie że nawet 15kkm nie wytrzymują, nie wiem może mam jakąś wersję "SE". Barracudy też mi polecał ten "nie polecany" monter, jak się pytałem o instalacje do innego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Jaka instalacja do takiego ustrojstwa? Jakie koszta?

Możecie coś na śląsku  polecić?

Powiem szczerze jestem laikiem ale wole dopłacić przy montażu i mieć spokój niż zaoszczędzić  i potem się denerwować.

Po głowie chodzi mi Brc ?

Tak Octavia II Tour 1.4 Mpi z 2011r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski i reduktor kiepskie, chociażby przez ich dobór odpuścił bym sobie ten zakład. ... Zestaw STAG Qbox Plus, wtryski Barracuda i reduktor AC R01 bym tu zamontował.

 

Nie pisz głupot! Tomasetto AT09 to jeden z najlepszych, najtrwalszych i najstabilniejszych ciśnieniowo reduktorów na rynku. Złe opinie o nim są powtarzane przez użytkowników posiadających w audicach, beemkach i paśnikach nieśmiertelny zestaw alaska/valtek. Ten reduktor obsługuje do 90 KM, więcej nie uciągnie bo termika za słaba i spada ciśnienie. Z drugiej strony AC R01 to jedno wielkie dziadostwo, mało który zakład znający się na rzeczy chce to w ogóle zakładać. Co do zestawu do O II 1.4MPI to styknie zestaw za ok 2100-2200 czyli: jak od AC to: Stag 4 plus albo GoFast, Alaska At09 i wtryski AC W02 albo RegFast. Od Valteka Type30 trzymać się z daleka, bo to nawet prosto z fabryki to już działa jak chce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie :)

Jaka instalacja do takiego ustrojstwa? Jakie koszta?

Możecie coś na śląsku  polecić?

Powiem szczerze jestem laikiem ale wole dopłacić przy montażu i mieć spokój niż zaoszczędzić  i potem się denerwować.

Naczytałem się dużo o partaczach z mojej okolicy montujących BRC i wybór padł jak to pan monter stwierdził na Staga na bogato z baracudami wlewem pod klapka itp.

Ogólnie termin montażu 02.09 także monter oblegany...

Ps. Podobno 5 lat gwarancji na elektronikę i 2 na reszte

Edytowane przez ScFuNbAnDit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naczytałem się dużo o partaczach z mojej okolicy montujących BRC i wybór padł jak to pan monter stwierdził na Staga na bogato z baracudami wlewem pod klapka itp.

Ogólnie termin montażu 02.09 także monter oblegany...

Ps. Podobno 5 lat gwarancji na elektronikę i 2 na reszte

Z ciekawości gdzie będziesz montował. Ja rok temu montowałem w silesia cars w podobnym silniku, do tej pory przejechane 30tyś bezproblemowo, zestaw  u mnie q-box, wtryski baraki, red. ac r02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości gdzie będziesz montował. Ja rok temu montowałem w silesia cars w podobnym silniku, do tej pory przejechane 30tyś bezproblemowo, zestaw  u mnie q-box, wtryski baraki, red. ac r02.

Właśnie tam :) Widać ze wiedza co robią i znają się na tym. No i te terminy prawie 2 miesiące o czymś muszą świadczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.