Skocz do zawartości

Najstarsza starowinka pyta - gdzie referat o klamkach?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Jest tu kto? ;)

 

Jestem na tym forum od 2001 roku i już mnie skleroza dopadła ;]. Chyba od mojego postu Pro Publico Bono zaczęło się zakładanie klubowego śmietnika, a dziś go ledwo znalazłem...

 

Czy ktoś wie, gdzie znajde manual o wymianie klamek wewnętrznych? Na naszym Wiki klamki zew są, malowanie klamek wew jest, tylko wymiany wew brak, a taki manual na 100% był robiony. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?

 

BTW Moja Marysią JTD jeżdzi żona, jest już coś 330 kkm, powoli się biodegraduje (klamki, lusterka) ale jeździ dzielnie i bezproblemowo. Nawet skrzynia biegów się naprawiła, jak wyskrobałem stary olej i nalałem nowego :hehe:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dało się zrobić bez referatu, niestety klamka co miała być od Marei była ciut inna (Bravo?), trza było modyfikować i teraz centralny odbija.

 

Nic to, jak mawiał pan Wołodyjowski, kiedyś się zrobi, a w środku i tak kraść nie ma co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.