Skocz do zawartości

Blue&Me + Nav kilka pytań.


Kasia_Opole

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kupiłam Cromę z tą mini nawigacja radio Blue&Me + Nav . Jak chcę ją uruchomić to gada mi po polsku choć auto jest sprowadzane z Niemiec, że mam załączyć pendrive którego nie posiadam.

Czy trzeba kupować jakiegoś specjalnego pendrive i jeśli tak to gdzie?

Czy mapy są dostępne do ściągnięcia czy kupienia?

Czy potrzebuję jeszcze płyty cd i innych aktualizacji?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 17.01.2018 o 21:46, tom111 napisał:

Nie trzeba kupować specjalnego pendrive, wystarczy wgrać mapy na pena i stworzyć plik żeby nawigacja je widziała.

Mapy można ściągnąć, są gdzieś w sieci. Ostatnia aktualizacja z 2010 roku, więc są bezużyteczne, a nowszych nie będzie.

No nie do końca, Aktualizacje można kupić tu http://fcagroup.navigation.com/product-list/Catalog/Catalog_Fiat_Croma_2010_SDcard/en_GB/FiatEMEA/EUR ale ceny są bez sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Abramsik napisał:

No nie do końca, Aktualizacje można kupić tu http://fcagroup.navigation.com/product-list/Catalog/Catalog_Fiat_Croma_2010_SDcard/en_GB/FiatEMEA/EUR ale ceny są bez sensu. 

Te aktualizacje są do Instant Nav , a w temacie jest mowa o Blue&Me + Nav. To są dwie różne nawigacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Dnia 17.01.2018 o 21:46, tom111 napisał:

 

Mapy można ściągnąć, są gdzieś w sieci. Ostatnia aktualizacja z 2010 roku, więc są bezużyteczne, a nowszych nie będzie.

Dzięki. Znalazłam Polski z Fiata Bravo i też pasują ;) Tyle mi starczy - to tak w razie WU po mieście, bo na dalsze trasy to mam Tomtoma z aktualizacjami.

P.S. Teraz z nazwami ulic trzeba uważać. Najbezpieczniej to mieszkać teraz na jakiejś fiołkowej :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.