Skocz do zawartości

Złomowanie pojazdu - w którym WK zgłosić?


sebaso

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Pytanie jak w temacie, samochód kupiony parę lat temu, w tym czasie nie przerejestrowany, a w  najbliższym czasie będzie złomowany i tutaj rodzi się pytanie :nie_wiem: 

gdzie zgłosić wyrejestrowanie, czy w WK w którym jest do tej pory zarejestrowany czy "u siebie" , czy to nie ma znaczenia ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie masz dowód rejestracyjny, bo dowody należą do danego WK. Mi swego czasu nie chcieli LPG wbić na podstawie umowy i faktury założenia nowej instalki, bo podpierali się tym, że w nie swoim dowodzie nie mogą nanosić zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wojtala napisał:

w miejscu ostatniej rejestracji

:ok: dzięki, tak myślałem 

 

54 minuty temu, AkuQ napisał:

Tam gdzie masz dowód rejestracyjny, bo dowody należą do danego WK. Mi swego czasu nie chcieli LPG wbić na podstawie umowy i faktury założenia nowej instalki, bo podpierali się tym, że w nie swoim dowodzie nie mogą nanosić zmian.

:oki: dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie masz dowód rejestracyjny, bo dowody należą do danego WK. Mi swego czasu nie chcieli LPG wbić na podstawie umowy i faktury założenia nowej instalki, bo podpierali się tym, że w nie swoim dowodzie nie mogą nanosić zmian.
To nawet nie o sam dowód chodzi, tylko o resztę papierów w urzędzie. Każdy wpis w DR musi mieć papierową podkładkę w ewidencji.

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.