Skocz do zawartości

Mini One zakup


takisobie1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie , nie wiem czy dobrze ale wpisałem swoje zapytanie w tej części gdyż nowe Mini kojarzę z BMW. Zamierzam kupić, znalazłem 2 ogłoszenia i proszę o wsparcie.

 

https://www.olx.pl/oferta/mini-cooper-CID5-IDyeEce.html#69a47801f8

 

https://www.otomoto.pl/oferta/mini-cooper-mini-cooper-116-km-ID6BBbzD.html?

 

Nie znam tego samochodu także proszę o ewentualne uwagi co do prezentowanych samochodów i ogólne odniesienie się do tematu. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Mini One a Mini Cooper się różnią i musisz na to zwrócić uwagę.

Model R53 niestety koroduje, polecane są modele poliftowe po 2004r.

Poczytaj na forum mini lub na FB (Mini Cooper Polska) na co zwrócić uwagę przy zakupie, może ktoś z forumowiczów będzie sprzedawał.

Auta niestety są drogie w naprawie i mają swoje bolączki.

Ja długo szukałem tej wersji z kompresorem ale stan aut był opłakany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Odkąd jeden z kącikowiczów mający warsztat przestawił się na Mini i posłuchałem od osób tam serwisujących jakie ma ceny jakiekolwiek rozważanie na temat Mini odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee , też kupiłem córce mini One 2002 r , coś do poprawy było ale ceny części normalne. może za robocizną biorą więcej , nie wiem bo sam naprawiam ( i nie daję swoich wozów w obce ręce ) . cały pic Mini polega na tym ,że są drogie w zakupie bo podobno za "prestiż " trzeba zapłacić . frajdę z jazdy daje , doskonale trzyma się drogi . nasze Mini ma 90 km , już wyobrażam sobie jak "śmiga " cooper lub cooper s :hehe:.przykładowe ceny cześci , które wymieniałem : nagrzewnica 240 zł , końcówka drążka kier 80 pln , sworzen wahacza 80 pln , filtr oleju 20 pln , świece zapłonowe 80 pln/kpl 4 szt . ceny rocizny chyba sztucznie zawyżane "za markę " pojazdu .Fakt , silnik jest olejolubny ale nie on pierwszy i nie ostatni . Mini ma swoje bolączki ale jaki samochód nie ma . uważam też ,że stosunek ceny do "prestiżu " jest wysoki , za te pieniądze można mieć 1,5 samochodu " normalnego " .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.