Skocz do zawartości

Rabaty na premiumy


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PawelWaw napisał(a):

 

Nieźle nikt teraz nie daje rabatów a tu wchodzi alfa z rabatem bez rozmowy 20%, czyli po rozmowie pewnie 30%...

Oni maja auta z poprzedniego roku na płacach Mysle ze nie chcą sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, wujek napisał(a):

Kolega ostatnio używkę sprzedawał… poszła 30k taniej na aaa auto pies z kulawa noga tego nie chciał wziąć.

Ludzie wolą auta innych marek no i do przyklejona do Alfy łatka samochodu, który psuje zaraz po wyjeździe z salonu. Oczywiście nie uważam, że to najwspanialsze wozidła na świecie i rzeczywiście mieli trochę wtop. 

Edytowane przez PingNoMore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, PingNoMore napisał(a):

Ludzie wolą auta innych marek no i do przyklejona do Alfy łatka samochodu, który psuje zaraz po wyjeździe z salonu. Oczywiście nie uważam, że to najwspanialsze wozidła na świecie i rzeczywiście mieli trochę wtop. 

Ale jednak szkoda zapłacić ćwierć miliona za auto, które później ciezko sprzedać. Szkoda bo to ładne auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, czachabrava napisał(a):

 

Zamiast rabatów, to sprzedawcy doliczają już całkiem duże podwyżki na RM23 do zamówień...

 

 

To w duzej mierze zalezy pewnie od producenta...

Jak im schodzi wszystko na pniu i jest kolejka na rok do przodu, to o rabatach mozna zapomniec ;)

Ale np w CItroenie w tej chwili przy zakupie online masz 10% + rabat kwotowy + pakiet ubezp za 1PLN.
Wiec juz sie calkiem konkretna kwota zbiera, przykladowo.

Co nie zmienia faktu, ze kwota koncowa i tak jest dosc absurdalna ;]

 

image.png.e9d3788a8aa5bb18239d672a51706e5c.png

Edytowane przez Maciej__
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał(a):

 

To w duzej mierze zalezy pewnie od producenta...

Jak im schodzi wszystko na pniu i jest kolejka na rok do przodu, to o rabatach mozna zapomniec ;)

Ale np w CItroenie w tej chwili przy zakupie online masz 10% + rabat kwotowy + pakiet ubezp za 1PLN.
Wiec juz sie calkiem konkretna kwota zbiera, przykladowo.

Co nie zmienia faktu, ze kwota koncowa i tak jest dosc absurdalna ;]

 

 

Z tego co patrzyłem to i tak to jest chyba uwarunkowane zakupem w leasing/pożyczke.

I na reszte modeli już tak pokażnego rabatu nie ma jak na Twoim przykładzie C5 Aircrossa.

To cos na podobe jak ktos wrzucał wyzej Stelvio 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, czachabrava napisał(a):

 

Z tego co patrzyłem to i tak to jest chyba uwarunkowane zakupem w leasing/pożyczke.

I na reszte modeli już tak pokażnego rabatu nie ma jak na Twoim przykładzie C5 Aircrossa.

To cos na podobe jak ktos wrzucał wyzej Stelvio 😄

 

No ale to zawsze tak jest, ze najwyzsze rabaty sa na drozsze modele w wysokich specyfikacjach ;)

Patrzylem akurat na C5 Aircross bo rozgladam sie za czyms co zastapi CX-5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maciej__ napisał(a):

 

No ale to zawsze tak jest, ze najwyzsze rabaty sa na drozsze modele w wysokich specyfikacjach ;)

Patrzylem akurat na C5 Aircross bo rozgladam sie za czyms co zastapi CX-5.

widzę że polubiłeś cytryny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciej__ napisał(a):

 

Ja mialem takiego ;)

 

C4.jpg.jpg.d01a0e6b94e1c4986ca38e5b1adeaa1e.jpg

 

Właśnie przez rajdową historię bardzo lubię te auta. Kiedys pracowałem w firmie, w której auta dla managerów to był po prostu limit do wydania i pojawiały się wynalazki typu Ssanyong Rodius 😄 ale ktoś też popełnił własnie C4 VTS. Potem w ramach wymiany - firma szukała kupców na te auta. Opis usterek C4 zajmował pół strony A4 😄 paliły się wszystkie mozliwe kontrolki, błędy i inne. Miałem okazję nim jechac w jakąś delegację bo w ramach oczekiwania na nabywce był do dyspozycji na wyjazdy. Prowadził się fajnie, nawet fajnie jechał. Ale nie zmienił mojego nastawienia do francusczyzny właśnie przez tą choinkę na desce 😄 chociaż wiem, że są zadowoleni użytkownicy francuzów :) i dobrze, dla każdego coś miłego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Filipfm napisał(a):

 

Właśnie przez rajdową historię bardzo lubię te auta. Kiedys pracowałem w firmie, w której auta dla managerów to był po prostu limit do wydania i pojawiały się wynalazki typu Ssanyong Rodius 😄 ale ktoś też popełnił własnie C4 VTS. Potem w ramach wymiany - firma szukała kupców na te auta. Opis usterek C4 zajmował pół strony A4 😄 paliły się wszystkie mozliwe kontrolki, błędy i inne. Miałem okazję nim jechac w jakąś delegację bo w ramach oczekiwania na nabywce był do dyspozycji na wyjazdy. Prowadził się fajnie, nawet fajnie jechał. Ale nie zmienił mojego nastawienia do francusczyzny właśnie przez tą choinkę na desce 😄 chociaż wiem, że są zadowoleni użytkownicy francuzów :) i dobrze, dla każdego coś miłego. 

 

Ja tym jezdzilem prawie 7 lat (od wieku 6 do 13 lat i jakies 100kkm) i powiem szczerze, ze dopiero pod koniec elektronika zaczela troche swirowac.

Najwiekszym problemem byla skrzynia 5-ka i jak pojawily sie autostrady w PL to jazda stala sie uciazliwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Filipfm napisał(a):

 

Właśnie przez rajdową historię bardzo lubię te auta. Kiedys pracowałem w firmie, w której auta dla managerów to był po prostu limit do wydania i pojawiały się wynalazki typu Ssanyong Rodius 😄 ale ktoś też popełnił własnie C4 VTS. Potem w ramach wymiany - firma szukała kupców na te auta. Opis usterek C4 zajmował pół strony A4 😄 paliły się wszystkie mozliwe kontrolki, błędy i inne. Miałem okazję nim jechac w jakąś delegację bo w ramach oczekiwania na nabywce był do dyspozycji na wyjazdy. Prowadził się fajnie, nawet fajnie jechał. Ale nie zmienił mojego nastawienia do francusczyzny właśnie przez tą choinkę na desce 😄 chociaż wiem, że są zadowoleni użytkownicy francuzów :) i dobrze, dla każdego coś miłego. 

Mój poprzedni Fracuz Pug 5008 do kasacji przy 100 kkm nie miał żadnych problemów z elektryka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maciej__ napisał(a):

 

To w duzej mierze zalezy pewnie od producenta...

Jak im schodzi wszystko na pniu i jest kolejka na rok do przodu, to o rabatach mozna zapomniec ;)

Ale np w CItroenie w tej chwili przy zakupie online masz 10% + rabat kwotowy + pakiet ubezp za 1PLN.
Wiec juz sie calkiem konkretna kwota zbiera, przykladowo.

Co nie zmienia faktu, ze kwota koncowa i tak jest dosc absurdalna ;]

 

image.png.e9d3788a8aa5bb18239d672a51706e5c.png

citroen zawsze dawał rabaty od czapy :) ,zamiast normalnie podać niższą cenę. klienci się cieszyli, że są sprytni a firma miała dobry pr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Marcinas napisał(a):

citroen zawsze dawał rabaty od czapy :) ,zamiast normalnie podać niższą cenę. klienci się cieszyli, że są sprytni a firma miała dobry pr. 

 

Przez ostatnie 2 lata to nawet CItroen nie dawal ;]

Poza tym kilka lat temu odeszli od tej polityki cenowej i juz nie bylo tak dobrze z rabatami jak wczesniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

Przez ostatnie 2 lata to nawet CItroen nie dawal ;]

Poza tym kilka lat temu odeszli od tej polityki cenowej i juz nie bylo tak dobrze z rabatami jak wczesniej.

ostatnie 2 lata, to inny wymiar sprzedaży. człowiek się cieszy jak "coś" kupi, nawet fiata :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Marcinas napisał(a):

citroen zawsze dawał rabaty od czapy :) ,zamiast normalnie podać niższą cenę. klienci się cieszyli, że są sprytni a firma miała dobry pr. 

Albo klient ściągnął cennik, zobaczył ceny bazowe, roześmiał się gromko i kupił co innego.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
W dniu 2.12.2022 o 17:10, Polarny napisał(a):

Albo klient ściągnął cennik, zobaczył ceny bazowe, roześmiał się gromko i kupił co innego.

pamiętam peugota... poszedłem do salonu oblukać parneta jako auto rodzinne, dobra cena była... , sprzedawca podłapał że to nie na firmę i zaczął polecać 5008... od razu mówiąc że rabat 10 w dół i w sumie ten 5008 już się stawał super atrakcją na tle partnera ;] finalnie nie zmieniłem bo bravo po 3 latach sporo leciało w dół ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ppmarian napisał(a):

Ja ugrałem (05.2022) 19%
Tylko Tu już jedzisz ja dalej czekam....

Ja negocjowałem w grudniu 21 i było ciężko, zaraz po wejściu nowych wersji i cennika.

Mimo to z 6m zrobiło się 8m od zamowienia, a niby nie mieli problemów z produkcją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ppmarian napisał(a):

Nie zgłębiałem oferty bo benzyna bez plugin w tej budzie to pomyłka.
 

Dziwne, x3 kupowałem Volvo i rabat nigdy nie zależał od wersji czy silnika. Jedynie model i cena.

Przy XC60 diesel wychodził drożej bo był droższy w cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Przeciez w Volvo przez cały czas są rabaty i nie było okresu bez tych rabatów w czasie, kiedy inni producenci ich nie dawali.

A to cos mnie ominęło.  Wszyscy i wszędzie twierdzili, że nikt nie daje rabatów!🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, G.O.A.T. napisał(a):

 

No i jak tam? Dalej nie wierzysz?  :phi:

 

Jesli chodzi o marki popularne, to poki co praktycznie nic sie nie zmienilo na chwile obecna.

A co do premium, to widze ze lepiej wywalic cene w kosmos i dac 20% rabatu niz sprzedawac taniej ale z rabatem 0% ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciej__ napisał(a):

 

Jesli chodzi o marki popularne, to poki co praktycznie nic sie nie zmienilo na chwile obecna.

A co do premium, to widze ze lepiej wywalic cene w kosmos i dac 20% rabatu niz sprzedawac taniej ale z rabatem 0% ;] 

 

 

Inflacji nie zauważyłeś pewnie ale spoko, wiemy że potrzebujesz czasu. :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, G.O.A.T. napisał(a):

 

 

Inflacji nie zauważyłeś pewnie ale spoko, wiemy że potrzebujesz czasu. :phi:

 

Najwazniejsze, ze klient koncowy mysli, ze zrobil swietny interes ;]

Ale co sie dziwic, skoro srednia arytmetyczna to czesto za wysokie progi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maciej__ napisał(a):

 

Najwazniejsze, ze klient koncowy mysli, ze zrobil swietny interes ;]

Ale co sie dziwic, skoro srednia arytmetyczna to czesto za wysokie progi ;)

 

Tak, pamiętam, pamiętam... do dzisiaj nie doczekałem się Twoich "wyliczeń". Ale się już tak nie zadręczaj...  :phi:

 

 

BTW. Nie wie ktoś jak wygląda z rabatami na A6? Nie jestem na bieżąco z Audi, obecne A6 to schodzący model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.