Skocz do zawartości

Hulajnoga elektryczna dla dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Dostalem zadanie kupic hulajnoge elektryczna dla 10 latki...

Kompletnie nie mam pojecia z czym to sie je i nigdy nawet na tym nie jechalem na takim sprzecie ;]

Mozecie polecic jakies modele, zeby sie nie rozpadlo po tygodniu?

Budzet sie dostosuje w miare potrzeby, ale wolalbym 1.5kPLN nie przekraczac, a im mniej tym lepiej :ok:

PS. Zakup z chin nie wchodzi w gre.

 

Z gory dzieki,

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, kondziu napisał:

Xiaomi m365

Ps mam nadzieje, ze masz świadomość, ze można się na tym roztrzaskać ?

 

Mam, ale to nie moje dziecko ;] Ja tylko mam ogarnac temat wyboru modelu i zakupu :ok:

Gdyby to ode mnie zalezalo, to kupilbym rower....

PS.Z tego co patrze, to Xiaomi chyba srednio sie nadaje dla dzieciaka...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Mam, ale to nie moje dziecko ;] Ja tylko mam ogarnac temat wyboru modelu i zakupu :ok:

Gdyby to ode mnie zalezalo, to kupilbym rower....

PS.Z tego co patrze, to Xiaomi chyba srednio sie nadaje dla dzieciaka...

 

Imho za duza i za ciezka dla 10-latki.

Szukaj czegos lekkiego.

Edytowane przez zinger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, rostex napisał:

Kiedyś naprawiałem jakiegoś Goclevera, jakiż to był wewnątrz szajs, radzę unikać. 

Goclever zaliczył ze tak powiem kolokwialnie podadakę.

Są w necie porównania: https://www.ridetwowheels.com/electric-scooters-for-kids/
 

Ale gdybym miał kupować to albo m365 +mod softu (zmniejszenie max prędkości itp) albo jakiegoś segway’a;

ale szczerze mówiąc mocno bym się zastanawiał nad takim elektrykiem dla 10latka;

hulajnoga jaka nie będzie jest konstrukcja skazana na możliwość wywrotki dużo szybciej niż np.rower;

jeden krawężnik i może być słabo;

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maciej__ napisał:

Mam, ale to nie moje dziecko ;] Ja tylko mam ogarnac temat wyboru modelu i zakupu :ok:

 

Proponuje zakup moto. Co najmniej litr.

Tak samo rozsądne i tak samo zgodne z prawem (niebawem).

  • Lubię to 1
  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kondziu napisał:

Goclever zaliczył ze tak powiem kolokwialnie podadakę.

Są w necie porównania: https://www.ridetwowheels.com/electric-scooters-for-kids/
 

Ale gdybym miał kupować to albo m365 +mod softu (zmniejszenie max prędkości itp) albo jakiegoś segway’a;

ale szczerze mówiąc mocno bym się zastanawiał nad takim elektrykiem dla 10latka;

hulajnoga jaka nie będzie jest konstrukcja skazana na możliwość wywrotki dużo szybciej niż np.rower;

jeden krawężnik i może być słabo;

 

 

rodzice pewnie zdania nie zmienie ale znajoma miala wypadek na takiej miejskiej. skonczylo sie reanimacja i karetka.

no i info w szpitalu ze 1 osoba dziennie trafia do nich z hulajnogi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PawelWaw napisał:

 

rodzice pewnie zdania nie zmienie ale znajoma miala wypadek na takiej miejskiej. skonczylo sie reanimacja i karetka.

no i info w szpitalu ze 1 osoba dziennie trafia do nich z hulajnogi

 

 

Dlatego nie zakladalem tematu na HP, zeby uniknac takiej dyskusji ;]

Z drugiej strony ile masz przypadkow dziennie na nartach, rowerach, itp?

Gdyby to bylo moje dziecko to bym nie kupil bo uwazam te hulajnogi powinny miec zakac poruszania sie po chodnikach, sciezkach rowerych i ulicach.

Jak ktos chce to niech sobie jezdzi na zamknietym placu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, slawekw napisał:

 

Kiedyś jak się rozglądałem za hulajnogą elektryczną dla dzieci, to moją uwagę zwróciła taka F500:

 

 

Dzieki, cos takiego wlasnie by mnie interesowalo :ok:

Bo jednak max predkosc 25km/h to zdecydowanie za duzo dla dzieciaka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał:

 

Dzieki, cos takiego wlasnie by mnie interesowalo :ok:

Bo jednak max predkosc 25km/h to zdecydowanie za duzo dla dzieciaka...

 

Dlatego podrzuciłem ten model.

Ale nie miałem z nim nigdy kontaktu, więc nie mam pojęcia jak z użytkowaniem czy serwisem.

 

Ach - tam są bardzo małe kółka 5,5"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, slawekw napisał:

 

Dlatego podrzuciłem ten model.

Ale nie miałem z nim nigdy kontaktu, więc nie mam pojęcia jak z użytkowaniem czy serwisem.

 

Ach - tam są bardzo małe kółka 5,5"

10 latek raczej jest lekki wiec male kolka nie powinny stanowic problemu, za to bedzie sporo lzejsza o tych z duzymi. Tez mialem o ofercie na xkomie pisac, bo maja tam sporo takich "dzieciecych" na przecenie teraz.

 

3 lata temu tez szukalem czegos lekkiego dla mojego, wowczas 11 letniego, syna i patrzylem na wage. Kupilem golcevera 7.5kg, bo byl najlzejszy na rynku. Pomijajac fakt, ze sam goclever to shit, to szukalbym wlasnie czegos o podobnych parametrach. Ja na tym tez jezdzilem troche i dawala rade. Druga sprawa, to regulowana wys raczki, bo 10 latek moze miec ja pod broda w doroslej hulajnodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zinger napisał:

10 latek raczej jest lekki wiec male kolka nie powinny stanowic problemu, za to bedzie sporo lzejsza o tych z duzymi. Tez mialem o ofercie na xkomie pisac, bo maja tam sporo takich "dzieciecych" na przecenie teraz.

 

3 lata temu tez szukalem czegos lekkiego dla mojego, wowczas 11 letniego, syna i patrzylem na wage. Kupilem golcevera 7.5kg, bo byl najlzejszy na rynku. Pomijajac fakt, ze sam goclever to shit, to szukalbym wlasnie czegos o podobnych parametrach. Ja na tym tez jezdzilem troche i dawala rade. Druga sprawa, to regulowana wys raczki, bo 10 latek moze miec ja pod broda w doroslej hulajnodze.

 

Udalo mi sie znegocjowac, ze jak mam w tym posredniczyc to musi byc cos mniejsyego pokroju tej 500ki...

Takie Xiaomi 365 to wazy prawie 2 razy tyle co moj rower szosowy 8]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Maciej__ napisał:

 

Udalo mi sie znegocjowac, ze jak mam w tym posredniczyc to musi byc cos mniejsyego pokroju tej 500ki...

Takie Xiaomi 365 to wazy prawie 2 razy tyle co moj rower szosowy 8]

To jest wielkie i ciezkie. Mam obie to mam porownanie. Zdecydowanje cos mniejszego/lzejszego jw proponowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2020 o 19:16, Maciej__ napisał:

Hej,

 

Dostalem zadanie kupic hulajnoge elektryczna dla 10 latki...

Kompletnie nie mam pojecia z czym to sie je i nigdy nawet na tym nie jechalem na takim sprzecie ;]

Mozecie polecic jakies modele, zeby sie nie rozpadlo po tygodniu?

Budzet sie dostosuje w miare potrzeby, ale wolalbym 1.5kPLN nie przekraczac, a im mniej tym lepiej :ok:

PS. Zakup z chin nie wchodzi w gre.

 

Z gory dzieki,

Maciej

mam xiaomi m365 pod innym brandem, na wypasie, i bardzo niepolecam. Słaba jakość, niebezpiecznie tym jeździć. W takiej kwocie nie lepiej jakiś rower?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2020 o 20:16, Maciej__ napisał:

Hej,

 

Dostalem zadanie kupic hulajnoge elektryczna dla 10 latki...

Kompletnie nie mam pojecia z czym to sie je i nigdy nawet na tym nie jechalem na takim sprzecie ;]

Mozecie polecic jakies modele, zeby sie nie rozpadlo po tygodniu?

Budzet sie dostosuje w miare potrzeby, ale wolalbym 1.5kPLN nie przekraczac, a im mniej tym lepiej :ok:

PS. Zakup z chin nie wchodzi w gre.

 

Z gory dzieki,

Maciej

Prezent na komunię ?

Chyba zrobisz lepiej jak wyperswadujesz rodzicom, że lepiej i bezpieczniej kupić zwykłą/porządną hulajnogę czy jak piszesz rower. Sam mam syna w tym wieku i nie wyobrażam sobie, aby śmigał na takiej Xiaomi. Szczególnie, że dziecko w tym wieku potrzebuje dużo ruchu i śmiało może pomykać na zwykłej. Kiedyś czekając na syna pod szkołą pooglądałem sobie stojące hulajnogi dzieciaków, były różne od kolorowych plastikowych po porządne ALU. Ani jedna nie była elektryczna :).

W Decathlonie widziałem spory wybór hulajnóg, w tym elektryczną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezent na komunię ?

Chyba zrobisz lepiej jak wyperswadujesz rodzicom, że lepiej i bezpieczniej kupić zwykłą/porządną hulajnogę czy jak piszesz rower. Sam mam syna w tym wieku i nie wyobrażam sobie, aby śmigał na takiej Xiaomi. Szczególnie, że dziecko w tym wieku potrzebuje dużo ruchu i śmiało może pomykać na zwykłej. Kiedyś czekając na syna pod szkołą pooglądałem sobie stojące hulajnogi dzieciaków, były różne od kolorowych plastikowych po porządne ALU. Ani jedna nie była elektryczna .

W Decathlonie widziałem spory wybór hulajnóg, w tym elektryczną. 

Jeśli kupię to tylko taka co się rozpedza max do 12km/h i waży poniżej 10kg...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma prawnego ograniczenia wieku minimalnego uzytkownikow elektrycznych hulajnog?
U mnie jest 14 lub 16 lat z tego co pamietam.. i uwazam ze to dobre.
Chyba można wcześniej ale pod opieką dorosłego...
Ale jak to w PL, przepisy sobie a życie sobie ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.