Skocz do zawartości

Linka ręcznego pod zaciski tarczówek z fiata 500 tył


tasiemiec

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać
Mam dylemat z linką ręcznego, mam zaciski z 500 na tyle wrzucone i założoną linkę dorabianą, ale kupowałem gotowca  3 lata temu, teraz linka się poddała a ja głupi nie zapisałem sobie wszystkich wymiarów...

Musiał bym wydrzeć linkę z auta żeby pomierzyć, dopiero zamawiać i 2x stawiać auto na warsztat żeby zamówić :(

To jest na wzór oryginalnej z seicento ze zmienionymi końcówkami - może ktoś taką dorabiał, pamięta i poratuje...

Z góry wielkie dzięki

Edytowane przez tasiemiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tasiemiec napisał:

Powitać
Mam dylemat z linką ręcznego, mam zaciski z 500 na tyle wrzucone i założoną linkę dorabianą, ale kupowałem gotowca  3 lata temu, teraz linka się poddała a ja głupi nie zapisałem sobie wszystkich wymiarów...

Musiał bym wydrzeć linkę z auta żeby pomierzyć, dopiero zamawiać i 2x stawiać auto na warsztat żeby zamówić :(

To jest na wzór oryginalnej z seicento ze zmienionymi końcówkami - może ktoś taką dorabiał, pamięta i poratuje...

Z góry wielkie dzięki

A przypadkiem nie po 10cm na stronie do oryginalnej ? Coś mi świta jak sam chciałem upgrade do CC z zaciskami... Zapytaj pana @rusala on jest magikiem z CC/sc nawet na YT ma/miał swój kanał Dstage

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, HARDTECHNO napisał:

A przypadkiem nie po 10cm na stronie do oryginalnej ? Coś mi świta jak sam chciałem upgrade do CC z zaciskami... Zapytaj pana @rusala on jest magikiem z CC/sc nawet na YT ma/miał swój kanał Dstage

 

Zakładał oryginalne linki z innego fiata, nie dorabiał. Tylko tyle że właśnie one były przypięte pod wahaczami od spodu...

Nic trzeba będzie pewnie rozebrać, wyjąć linkę i zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tasiemiec napisał:

Zakładał oryginalne linki z innego fiata, nie dorabiał. Tylko tyle że właśnie one były przypięte pod wahaczami od spodu...

Nic trzeba będzie pewnie rozebrać, wyjąć linkę i zamówić.

Zakladal linki z seja oryginalne tylko mocowanie tych linek w tunelu przerabiał/wydłużał. Z tego co pamietam bylo na ktorymś filmiku. Poza tym podobno pasują linki od starego tipo/tempra, z tym, że chyba potrzebne są dwie lewe linki. Najlepiej zapytaj na fejsie w grupach o cento, tam było to kilkukrotnie poruszane już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema siema, wpadłem na chwilę 😉

@Lesiu_Zett prawie tak ale trochę inaczej 😄 Tak, modziłem mocowanie a na linki dałem zaciski bo były trochę za długie ale pancerze pasowały. Przy czym linki dałem od Coupe. Teraz jak o tym wspomniałeś to całkiem możliwe, że w Tipo i Temprze są takie same. I ja też wpadłem na to, żeby dać dwie takie same, nie pamiętam czy lewe czy prawe ale skoro mówisz, że lewe to całkiem możliwe 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.