Skocz do zawartości

yanosik - ikona pływająca


Randar

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze razem z navi używam yanosika i teraz przy próbie odpalenia tego duetu nie mam pływającej ikony. Yanosik działa w tle i nic poza tym, brak dostępu do aplikacji. Ktoś coś może pomóc, żeby działało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 11, ale przez jakiś czas było OK. 
Raczej po aktualizacji Googla i gogle maps, ja mam jeszcze w wersji 9 i od 2 tygodni ten sam problem.


Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tomecki napisał:

Nie ma za co ;]

 

Screenshot_20210627-092042.jpg.900e415d77ca2f8f55a3ea3c32c69733.jpg

O cię cholera, zadziałało. Co prawda u mnie lekko inaczej to wygląda ale trop dobry. Tylko wcześniej nic tam nie mieszałem 🙄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Randar napisał:

O cię cholera, zadziałało. Co prawda u mnie lekko inaczej to wygląda ale trop dobry. Tylko wcześniej nic tam nie mieszałem 🙄

 

Nie ma za co. Ostatnio w trasie udało mi się to szybko znaleźć ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
9 godzin temu, 8la23j napisał:

Hej. Mam ten sam problem.

po zminimalizowaniu Apki, brak pływającej ikonki z powiadomieniem…

 

android 11.

 

brak możliwości zmian ale sekcji :

- wyświetlanie nad innymi 

jest cały czas - niedozwolone.

 

jakieś pomysły ?

 

z góry dzięki. 

 

Górnik z Ciebie wyśmienity odkopując temat z 2021r. 

Wracając do tematu u mnie Yanosik w ostatnim czasie działa coraz gorzej. Sam się wyłącza, znika ikona pływająca itd., także może to ma coś do rzeczy i u Ciebie. 

Andek 11, a tel do navi Xioami. 

Polecam korzystać z Google Maps albo Waze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, 8la23j napisał:

Hej. Mam ten sam problem.

po zminimalizowaniu Apki, brak pływającej ikonki z powiadomieniem…

 

android 11.

 

brak możliwości zmian ale sekcji :

- wyświetlanie nad innymi 

jest cały czas - niedozwolone.

 

jakieś pomysły ?

 

z góry dzięki. 

 

 

hmm, ja ostatnio miałem znowu problem, ale:

 

IMG_20220213_102310.jpg

 

To pomogło. Mówisz, że nie możesz tego zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 5 tygodni później...
W dniu 26.06.2021 o 21:47, Randar napisał:

Zawsze razem z navi używam yanosika i teraz przy próbie odpalenia tego duetu nie mam pływającej ikony. Yanosik działa w tle i nic poza tym, brak dostępu do aplikacji. Ktoś coś może pomóc, żeby działało ?

Ja rownież mam z tym problem. Posiadam Android 12 Samsung s22 ultra. Przeszukałem w nim wszystkie możliwe opcje i nic. Może ktoś ma jakieś rozwiązanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yanosik to powinien przemyśleć kierunek rozwoju. Pomijam już denerwujące reklamy głosowe i setki lewych zgłoszeń ale dosłownie darcie ryja o nieograniczony dostęp do baterii to mnie już przerosło. Dostał co chciał i od razu wskoczył na najwyższe wykorzystanie baterii z aplikacji, podobno to dla dobra użytkownika żeby Yano mógł się włączyć podczas połączenia bluetooth auta z telefonem. Z tej okazji musi ciągle śledzić GPS.... Na szczęście macrodroid pomógł zastosować metody "wychowawcze" ale smutno się patrzy jak taka fajna kiedyś apka zaczyna bardziej drażnić niż cieszyć i pomagać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2022 o 22:24, alvin napisał:

Na szczęście macrodroid pomógł zastosować metody "wychowawcze" ale smutno się patrzy jak taka fajna kiedyś apka zaczyna bardziej drażnić niż cieszyć i pomagać.

U mnie Macrodroid pomógł sprawdzić jak często Yanosik robi idiotyczną akcję pt. włącza i od razu wyłącza BT. Generalnie ta aplikacja to obecnie nieporozumienie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy AK i jego specjaliści widzą jakąkolwiek realna alternatywę dla Yanosika ?

Temat Waze przerabiałem dwukrotnie i niestety to nie jest żadną alternatywa. jako nawigacja ostatnio to zachowuje się masakrycznie.pomijam stare wady typu jeden punkt przelotowy a jako tez słabo co jest wynikiem małej ilości korzystających i zglaszajacych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2022 o 09:46, SUMERIAN74 napisał:

Ja rownież mam z tym problem. Posiadam Android 12 Samsung s22 ultra. Przeszukałem w nim wszystkie możliwe opcje i nic. Może ktoś ma jakieś rozwiązanie?

 

Galaxy S21 Ultra

 

Screenshot_20220808-211728_Settings.jpg.7558f2b301c7f004ca483d18697606c3.jpg

 

Nie ma za co ;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.08.2022 o 21:00, jakubek napisał:

A czy AK i jego specjaliści widzą jakąkolwiek realna alternatywę dla Yanosika ?

 

Na razie nie. Ale łapię się na tym, że coraz rzadziej korzystam, właściwie prawie już wcale, bo pożytku z niego coraz mniej, a stwarza kupę problemów z telefonem, kłóci się z AA, Spotify i tak dalej. Dochodzi też do tego, że uruchomienie Yanosika w tle (do tego youtube music albo spotify + nawigacja google) powoduje, że bateria rozładowuje się szybciej, niż się ładuje (a korzystam z kabla, ekran jest wyłączony!). Bez Yanosika ten problem nie występuje.

A, nie wspominając o tym, że potrafi sam z siebie (pomimo uprawnień, pływającej ikonki i tak dalej) po prostu się wyłączyć, o czym użytkownik nie ma pojęcia. I przeszkadza w parowaniu przez bluetooth telefonu ze smartwatchem, to znaczy wyłącza co chwilę i włącza, co strasznie denerwuje, bo co rusz na nadgarstku coś wibruje. 

 

W dniu 8.08.2022 o 21:00, jakubek napisał:

Temat Waze przerabiałem dwukrotnie i niestety to nie jest żadną alternatywa. jako nawigacja ostatnio to zachowuje się masakrycznie.pomijam stare wady typu jeden punkt przelotowy a jako tez słabo co jest wynikiem małej ilości korzystających i zglaszajacych

 

Za granicą działa fajnie, u nas jeszcze nie nastąpił ten punkt krytyczny, po którym ta aplikacja zacznie żyć. Na razie to błędne koło - mało użytkowników, więc mało informacji, mało informacji, więc mało użytkowników... 

Edytowane przez wladmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam. Reklamy? Jakie reklamy jak działa tylko jako pływająca ikona :)

 

Radio internetowe leci z telefonu + nawigacja Google + Yanosik. Telefon działa i ładuje się normalnie :oki:

 

Fakt taki, że włączam jak jadę naprawdę w trasę, a nie w promieniu 30km.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, tomecki napisał:

 

nigdy nie słyszałem 8] Serio jest coś takiego???

Jak jeszcze używałem to darło mordę, żebym do McD zajechał. Ostatnio z ciekawości rzuciłem okiem jakie to oceny zbiera w Google Play i zobaczyłem wynik i opinie zgodne z moimi poglądami na ten crap.

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.