Skocz do zawartości

Nowe SX4 widzieli?


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, kenickie napisał:

Czy znów zatrudnią Roberta Korzeniowskiego do reklamy, żeby pokazać jak ogromnym autem za małe pieniądze jest SX4? ;)

 

 

Ostatnio widzialem reklame Suzuki w TV i mialem wrazenie, ze sie cofnalem do lat 90tych 😄 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na gamę modelową Suzuki, to jest klon tego:

https://spidersweb.pl/autoblog/toyota-corolla-cross-premiera/

Klon RAV4 jest PHEV (póki co), Suzuki pewnie myśli przejść na wyższą orbitę z cenami samochodów. 🗼

Edytowane przez 1bikini2far
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, 1bikini2far napisał:

Patrząc na gamę modelową Suzuki, to jest klon tego:

https://spidersweb.pl/autoblog/toyota-corolla-cross-premiera/

Klon RAV4 jest PHEV, Suzuki penie myśli przejść na wyższą orbitę z cenami samochodów. 🗼

Tak mi się właśnie zdawało, ze już gdzieś podobną mordę widziałem 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maciej__ napisał:

 

Problem w tym, ze za chwile to niewiele bedzie sie dalo kupic za mniej ;]

 

 

Całkiem poważnie zastanawiam się nad tym, czy mając ok. 100 kzł na nowe auto po prostu nie kupić Jimny i używać tego przez następne 15 lat, mając gdzieś co się dzieje na rynku motoryzacyjnym ;] A najlepiej dwa egzemplarze, drugi porządnie zakonserwować, trzymać w garażu i za 15 lat do niego wrócić. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Całkiem poważnie zastanawiam się nad tym, czy mając ok. 100 kzł na nowe auto po prostu nie kupić Jimny i używać tego przez następne 15 lat, mając gdzieś co się dzieje na rynku motoryzacyjnym ;] A najlepiej dwa egzemplarze, drugi porządnie zakonserwować, trzymać w garażu i za 15 lat do niego wrócić. 
Jako jedyne auto? Czy to nie Ty pisałeś, że systematycznie "latasz" autostradą s-cross em po 140, czy 150?

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, janusz napisał:

Jako jedyne auto? Czy to nie Ty pisałeś, że systematycznie "latasz" autostradą s-cross em po 140, czy 150? emoji16.png

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

 

Tak i to mnie powstrzymuje. Jimny do takich jazd nadaje się słabo, niestety. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, wladmar napisał:

 

Jeżeli ma to być we współpracy z Toyotą, to pewnie standardowo 3 tygodnie. 

To chyba raczej ironiczne stwierdzenie? - niestoty dla mnie o tyle hermetyczne że  nigdy nie kupowałem toyoty i nie wiem jaki maja skład dostepnych aut...

W suzuki wiem że wiele lat temu mówili mi o 8 miesiącach czekania - chodziło o model z wegierskiej fabryki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, delco napisał:

To chyba raczej ironiczne stwierdzenie? - niestoty dla mnie o tyle hermetyczne że  nigdy nie kupowałem toyoty i nie wiem jaki maja skład dostepnych aut...

W suzuki wiem że wiele lat temu mówili mi o 8 miesiącach czekania - chodziło o model z wegierskiej fabryki ;)

 

Z tego co wiem nie mają problemów z produkcją. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, rallyrychu said:

Patrząc jak drożała Corolla w wydaniu Suzuki z okolic 90k do 115k, to jeśli ten nowy SX4 utrzyma tendencję i za punkt odniesienia weźmiemy Toyotę Yarisa Corss i C-HRa, które są raczej mniejsze, to bez 120k nie podchodź ;)

 

A kiedy to Corolla kombi w wersji hybrydowej kosztowala 90kPLN?

Porownywalne wersje Corolli i Swace kosztuja praktycznie tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pejus1982 napisał:

Kwestia jak zwykle ceny, bo jeśli faktycznie Suzuki współpracuje z Toyotą to może być tak że Toyota może nie zgodzić się na dużą niższą cenę w odniesieniu do Corolli Crossa gdyby taki model miał się pojawić.

Przecież to nie jest oparte na modelu Toyoty. Corollę i Rav4 sprzedają żeby zejść z emisji. To jest osobny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2021 o 17:46, Maciej__ napisał:

 

A kiedy to Corolla kombi w wersji hybrydowej kosztowala 90kPLN?

Porownywalne wersje Corolli i Swace kosztuja praktycznie tyle samo.

Corolla w wersji Suzuki, czyli Swace.  Od początku roku miałem w obserwowanych na otomoto ten model i pojawiały się oferty w okolicach 90k, potem nastąpił nagły przeskok na 100k +  😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.