Skocz do zawartości

Mazda CX-60


Maciej__

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, dirkdiggler napisał(a):

CX60 to auto dziwne i takie jakieś niespójne. Z jednej strony bardzo ładne, fajne wykończenie, buduje spore oczekiwania, te dekory drewniane, dobre tworzywa, z drugiej strony dźwięczące- brzęczące, głośne, i bardzo dziwnie napędzajace się coś. 

 

Topowa wersja a siedzenia wyglądają typowo taboretowato jak w tańszych autach z jp.

Wygodne przynajmniej? Nie krótkie (jao bywało w Subaru) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mazda cx60 to tylko diezel , 99% recenzji mazdy hubrydy ze nie jest dopracowana a nad diezlem same zachwyty - calkiem inne auto, w tescie co tu ktos podal albo pertyna.

Mazda hybryda rozczarowanie a diezel to najleprzy suf w klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, trex11 napisał(a):

Mazda cx60 to tylko diezel , 99% recenzji mazdy hubrydy ze nie jest dopracowana a nad diezlem same zachwyty - calkiem inne auto, w tescie co tu ktos podal albo pertyna.

Mazda hybryda rozczarowanie a diezel to najleprzy suf w klasie.

A poza silnikiem te same wady pozostają przecież?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wady ? W najniwszym tescie zachwyty nad wyciszeniem, nie ogladales najnowszego testu ?

Ja jechalem mazda i jest bardzo dobrze wyciszona, auto dla mnie idealne.

Ktos tu napisze ze mazda be i nad postawie jednej osoby mam miec wytobione zdanie ? Odladam wszystkie testy i sam robie testy próbne.

Edytowane przez trex11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, trex11 napisał(a):

Jakie wady ? W najniwszym tescie zachwyty nad wyciszeniem, nie ogladales najnowszego testu ?

Ja jechalem mazda i jest bardzo dobrze wyciszona, auto dla mnie idealne.

Ktos tu napisze ze mazda be i nad postawie jednej osoby mam miec wytobione zdanie ? Odladam wszystkie testy i sam robie testy próbne.

Jezeli testujący, w szczególności jeżeli jest to praca zawodową, zwraca na coś uwagę, że delikatnie słychać świst, lub coś jest średnio spasowane, blacha cienka, wykończenie przeciętne, to wiedz, że są to BARDZO MOCNE WADY!

 

Absolutnie, nikt nie mówi, że jest to zły samochod, wręcz przeciwnie, ale nie róbmy z niego klasowego boga, gdyż nim nie jest, a posiada typowe dla Mazdy wady: blacha, wyciszenie, itd.

 

Fajnie, że dali diesla o słusznej pojemności, ale dlaczego tak mocno odstaje z osiągami wobec typowego diesla 2.0?

 

https://www.auto-swiat.pl/testy/porownania-samochodow/mazda-cx-60-33-e-skyactiv-d-i-mercedes-glc-300-d-czy-diesle-nadal-sa-dobre-na/1cxh84g?utm_source=facebook_extra&utm_medium=social&utm_campaign=Facebook_vertical&utm_term=autor_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, zinger napisał(a):

Tylko te auta za 200tys  nie będą miały połowy tego co ma Kia a do tego silnik 1.5 150KM pewnie fwd. Mi nie zależy na znaczku. Na coś takiego to faktycznie nie byłoby sensy się przesiadac.

Na X1 z tą mocniejszą benzyna i w miarę wyposazona dostałem ofertę od Dobrzanskiego na ponad 260tys, tu nie ma czego porównywać. 

Tylko wez pod uwagę ze te wszystkie asystenty kiły działają srednio vs normalne marki. BA nawet z klima automatyczna będzie problem vs VAG.

Edytowane przez wujek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wujek napisał(a):

Tylko wez pod uwagę ze te wszystkie asystenty kiły działają srednio vs normalne marki. BA nawet z klima automatyczna będzie problem vs VAG.

 

Moze dodaj, że piszesz o Kia z przed 15 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, wujek napisał(a):

Tylko wez pod uwagę ze te wszystkie asystenty kiły działają srednio vs normalne marki. BA nawet z klima automatyczna będzie problem vs VAG.

Tzn? Jechałem chwilę na ACC, przyspesza, zawalnia, skręca :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dirkdiggler napisał(a):

kontrola temperatury wewnątrz auta - musiał być jakiś błąd w systemie kontroli i sterowania temperatury wewnątrz auta - trzeba było ustawić temperaturę na panelu sterowania na 16-17 stopni by utrzymać komfort taki jak w obk jest przy  ustawieniu na 20-21stopni. Z jakiegoś powodu jak klimatyzacja była ustawiona na 20stopni (jak zwykle mam w innych autach) to w cx60 w srodku było dużo za ciepło i duszno. Klimatyzacja mieliła ciepłe powietrze bez powodu. Wygląda to jak jakiś bug w sterowniku i nie szło się z tym dogadać

 

może mają tego samego dostawcę panelu klimy co Nissan. Na szczęście mnie to przeprogramowali w ASO i jest w miarę normalnie. To znaczy operuję zakresem 20-22 stopnie, a nie 16-18 jak wcześniej.

 

A poza tym ciekawe to co piszesz. To znaczy napęd PHEV w tym aucie to już słyszałem że jest taki sobie, ale ta jakość wnętrza, hałasy i rezonowanie to dla mnie skreśla taki samochód, nawet jakby niewiadomo co poza tym miał i robił. Zwłaszcza że to phev, jak się go naładuje to potrafi kilkadziesiąt km jechać na elektryce. A jak silnik nie pracuje, jest cicho to jeszcze bardziej słychać wszystkie niedociągnięcia spasowania wnętrza, świerszcze czy szum opon albo wiatru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maro_t napisał(a):

 

 

A poza tym ciekawe to co piszesz. To znaczy napęd PHEV w tym aucie to już słyszałem że jest taki sobie, ale ta jakość wnętrza, hałasy i rezonowanie to dla mnie skreśla taki samochód, nawet jakby niewiadomo co poza tym miał i robił. Zwłaszcza że to phev, jak się go naładuje to potrafi kilkadziesiąt km jechać na elektryce. A jak silnik nie pracuje, jest cicho to jeszcze bardziej słychać wszystkie niedociągnięcia spasowania wnętrza, świerszcze czy szum opon albo wiatru.

 

Ogolnie to pierwsze wypusty PHEV mialy sporo niedorobek i bylo chyba nawet kilka akcji serwisowych.

Z tego co kojarze poprawiali wyciszenie drzwi, zmieniali sprezyny zawieszenia bo bylo za twarde, oprogrmowanie skrzyni, etc.

Sporo ludzi na Mazdaspeed narzekalo ale obecnie juz jakby mniej, wiec moze ogarneli.

W kazdym razie to tylko potwierdza, zeby nie kupowac aut zaraz po premierze ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał(a):

W kazdym razie to tylko potwierdza, zeby nie kupowac aut zaraz po premierze

 

tak. Po tym jak kupiłem Fiata zaraz po premierze uważam tak samo. Po czym i tak kupiłem Nissana z napędem, który dopiero co wyszedł na rynek. ;]

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zinger napisał(a):

Czym i kiedy jeździłeś, że Ci wylo? 

Jeździłem nowym Sorento, którym tak wszyscy testujący się zachwilycali. Owszem, samochód jest poprawny, ale daleko mu do Kodiaqa. Bardzo przypomina sposobem  jazdy Outlandera. Ja bym na pewno nie kupił Sportage po Ateca, gdyż byłyby to dla mnie krok wstecz.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zinger napisał(a):

Czym i kiedy jeździłeś, że Ci wylo? 

Ceed z wypożyczalni i Niro w ubiegłym roku. Był to taki dość irytujący gong którego nie potrafiłem wyciszyć. Na dodatek uważam ze trzymal sie gorzej na pasie ruchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Jeździłem nowym Sorento, którym tak wszyscy testujący się zachwilycali. Owszem, samochód jest poprawny, ale daleko mu do Kodiaqa. Bardzo przypomina sposobem  jazdy Outlandera. Ja bym na pewno nie kupił Sportage po Ateca, gdyż byłyby to dla mnie krok wstecz.

Każdy ma prawo do swojego zdania.  Ja, po 6 latach w Atece, nie uważam Sportage za krok wstecz, aczkolwiek rewolucja to też nie będzie.

Tylko pokaż mi lepszy wybór trzymając się budżetu 200tys i poziomu wyposażenia, które oferuje Sportage GTline.

Edytowane przez zinger
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, wujek napisał(a):

Ceed z wypożyczalni i Niro w ubiegłym roku. Był to taki dość irytujący gong którego nie potrafiłem wyciszyć. Na dodatek uważam ze trzymal sie gorzej na pasie ruchu.

To nie wiem, ale w Sportage nic takiego nie miało miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, zinger napisał(a):

Każdy ma prawo do swojego zdania.  Ja, po 6 latach w Atece, nie uważam Sportage za krok wstecz, aczkolwiek rewolucja to też nie będzie.

Tylko pokaż mi lepszy wybór trzymając się budżetu 200tys i poziomu wyposażenia, które oferuje Sportage GTline.

Wszystko ma swoją cenę, w tych czasach horrendalnie wysoką, także trudno, żeby BMW było w cenie KIA.

 

Ja na pewno bym nie zapłacił za KIA wielkości Ateca 200 tys. zł, gdyż dla mnie jest to kwota nie do przełknięcia za taki samochód.

 

Dlaczego krok wstecz? Ateca jeździ bardzo dobrze i ma jakiś charakter w jeździe. KIA jest de facto środkiem lokomocji. Poczucie jakości, solidności, itd. również zdecydowanie na plus w Seacie.

 

Siedzenia z gąbki w KIA od zawsze mi średnio leżą, do tego nijakość całego samochodu powoduje, iż ja bym nie zrobił przejścia z Seata na KIA.

 

Za cenę ok 200 tys. zł zdecydowanie bym patrzył w stronę XC60, Q3 SB, X1, itd.

 

Podaj kod konfiguracji X1, żeby zobaczyć, jak osiągnąłeś taki pułap cenowy.

 

Robiłem w jednym z tematów na forum przykładowy konfig X1 z bardzo dobrym wyposażeniem oraz silnikiem 30i z napędek 4x4 i katalogowo wychodziła coś ok 240 tys. zł.

 

Ile teraz dostanie za Atecę - ok. 80 tys. zł? Dopłacać 120 tys. zł do auta, które de facto nic nie wnosi?!

Edytowane przez prawoimotoryzacja
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://configure.bmw.pl/pl_PL/configid/2hwvf8zv

 

X1 xDrive23i

Pakiet Sportowy M

255 200 ZŁ 

 

Bardzo dopasiona wersja X1, więc nie wiem co jeszcze zaznaczyłeś, żeby zrobić większą cenę? De facto pozostał szklany dach i jakieś pierdoły.

 

Moc silnika 

160 kW (218 KM)*

Rodzaj paliwa 

Benzyna

Stopień sprężania 

11,1

Pojemność skokowa 

1998 cm³

Moment obrotowy 

360 Nm (1500 - 4000/min)**

Skok / średnica tłoka 

94,6 mm / 82 mm

Skrzynia biegów 

Automatyczna skrzynia biegów z łopatkami

Rodzaj napędu 

Napęd na cztery koła

Cylindry / zawory 

4 / 4

*suma silnika spalinowego 150 kW oraz elektrycznego 14 kW

**

ZUŻYCIE

Zużycie (cykl mieszany) 

6,6 l / 100 km

Emisja CO₂ (cykl mieszany) 

149 g/km

OSIĄGI I MASA

Prędkość maksymalna 

233 km/h

Masa własna EU (z uwzględnieniem 75kg kierowcy) 

1730 kg

Dopuszczalne obciążenie osi przód / tył 

1165 kg / 1120 kg

Przyspieszenie (0-100 km/h) 

7,1 s

Dopuszczalna masa całkowita 

2220 kg

Pojemność zbiornika paliwa 

45 litrów

Ładowność 

565 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Wszystko ma swoją cenę, w tych czasach horrendalnie wysoką, także trudno, żeby BMW było w cenie KIA.

 

Ja na pewno bym nie zapłacił za KIA wielkości Ateca 200 tys. zł, gdyż dla mnie jest to kwota nie do przełknięcia za taki samochód.

 

Dlaczego krok wstecz? Ateca jeździ bardzo dobrze i ma jakiś charakter w jeździe. KIA jest de facto środkiem lokomocji. Poczucie jakości, solidności, itd. również zdecydowanie na plus w Seacie.

 

Siedzenia z gąbki w KIA od zawsze mi średnio leżą, do tego nijakość całego samochodu powoduje, iż ja bym nie zrobił przejścia z Seata na KIA.

 

Za cenę ok 200 tys. zł zdecydowanie bym patrzył w stronę XC60, Q3 SB, X1, itd.

 

Podaj kod konfiguracji X1, żeby zobaczyć, jak osiągnąłeś taki pułap cenowy.

 

Robiłem w jednym z tematów na forum przykładowy konfig X1 z bardzo dobrym wyposażeniem oraz silnikiem 30i z napędek 4x4 i katalogowo wychodziła coś ok 240 tys. zł.

 

Ile teraz dostanie za Atecę - ok. 80 tys. zł? Dopłacać 120 tys. zł do auta, które de facto nic nie wnosi?!

 

Za atece 80k ??? Ja za c4gp dostałem 70k także ateca to chyba z 100-120

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PawelWaw napisał(a):

 

Za atece 80k ??? Ja za c4gp dostałem 70k także ateca to chyba z 100-120

6 lat i 1.5 TSI z tego co pamiętam, także wtedy kosztowała taka Ateca ok 100 tys. zł, więc obecnie stawiam ok. 80 tys. - ale to tylko moja, być może błędna hipoteza :)

 

6 minut temu, PawelWaw napisał(a):

 

Plus rabat 20% ?

minus :P rabat - ok. 11-13%, także wydaje się, że jest to dosyć uczciwa oferta.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

minus :P rabat - ok. 11-13%, także wydaje się, że jest to dosyć uczciwa oferta.

 

Dobrze widze, ze to X1 za 255kPLN nie ma aktywnego tempomatu, monitorow martwego pola, kamer 360, pamieci foteli, etc?

Na tej feldze i w bialym kolorze wyglada delikatnie mowiac dosc slabo, a to kolejne koszty ;) 

Edytowane przez Maciej__
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

Dobrze widze, ze to X1 za 255kPLN nie ma aktywnego tempomatu, monitorow martwego pola, kamer 360, pamieci foteli, etc?

Na tej feldze i w bialym kolorze wyglada delikatnie mowiac dosc slabo, a to kolejne koszty ;) 

 

Czy naprawdę tak trudno jest otworzyć link i przejrzeć listę wyposażenia????

 

Skoro 18 cali koła to zbyt mała opcja, proszę bardzo, dałem 19 :)

 

 

Pakiet Innowacji

Interfejs ładowania bezprzewodowego

Adaptacyjne reflektory LED

BMW Live Cockpit Professional z systemem nawigacyjnym

Asystent świateł drogowych

Lusterko wsteczne przyciemniane automatycznie

Pakiet dodatkowych funkcji lusterek

Asystent parkowania Plus z systemem kamer 360

Dostęp komfortowy

Ogrzewanie foteli przednich

Wyświetlacz Head-Up

Ogrzewanie kierownicy

Systemy asystujące kierowcy Plus

 

System asystujący kierowcy Plus obejmuje kilka systemów wspomagających kierowcę opartych na kamerach i radarach i może znacząco przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa jazdy. Przy prędkościach od 30 do 180 km/h regulacja odstępu utrzymuje żądaną prędkość i odstęp od poprzedzającego pojazdu. Rozróżnia pojazdy w ruchu i nieruchome, a w razie potrzeby wyhamowuje Twoje BMW i również samodzielnie rusza ponownie. Asystent kierowania i prowadzenia po pasie ruchu przy prędkościach do 180 km/h utrzymuje Twoje BMW pośrodku pasa ruchu poprzez korekty toru jazdy. Jest to szczególnie przydatne na autostradach, w korkach lub podczas jazdy w kolumnie.

Dodatkowy atut bezpieczeństwa przy aktywnej regulacji odstępu: Twoje BMW automatycznie zmniejsza prędkość, na przykład gdy zbliżasz się do zakrętu. W tym celu wykorzystuje dane mapy systemu nawigacyjnego i automatycznie przyspiesza ponownie na wyjściu z zakrętu.

Jeśli przegapisz znak, wskazanie ograniczeń prędkości przypomni Ci o aktualnym ograniczeniu prędkości. System rozpoznaje ograniczenia prędkości i zakazy wyprzedzania za pomocą kamery oraz na podstawie mapy nawigacyjnej – i wyświetla odpowiednią wskazówkę. Gdy przekroczysz dopuszczalną prędkość, pojawia się dodatkowo ostrzeżenie wizualne.

Jeszcze dalej idzie automatyczny asystent ograniczeń prędkości, jeśli korzystasz z jednej z trzech funkcji: ogranicznika prędkości, regulacji odstępu lub regulatora prędkości z funkcją hamowania. System ten wykrywa ograniczenia prędkości i automatycznie dostosowuje prędkość samochodu.

Edytowane przez prawoimotoryzacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

 

Czy naprawdę tak trudno jest otworzyć link i przejrzeć listę wyposażenia????

 

Skoro 18 cali koła to zbyt mała opcja, proszę bardzo, dałem 19 :)

 

 

Pakiet Innowacji

Interfejs ładowania bezprzewodowego

Adaptacyjne reflektory LED

BMW Live Cockpit Professional z systemem nawigacyjnym

Asystent świateł drogowych

Lusterko wsteczne przyciemniane automatycznie

Pakiet dodatkowych funkcji lusterek

Asystent parkowania Plus z systemem kamer 360

Dostęp komfortowy

Ogrzewanie foteli przednich

Wyświetlacz Head-Up

Ogrzewanie kierownicy

Systemy asystujące kierowcy Plus

 

System asystujący kierowcy Plus obejmuje kilka systemów wspomagających kierowcę opartych na kamerach i radarach i może znacząco przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa jazdy. Przy prędkościach od 30 do 180 km/h regulacja odstępu utrzymuje żądaną prędkość i odstęp od poprzedzającego pojazdu. Rozróżnia pojazdy w ruchu i nieruchome, a w razie potrzeby wyhamowuje Twoje BMW i również samodzielnie rusza ponownie. Asystent kierowania i prowadzenia po pasie ruchu przy prędkościach do 180 km/h utrzymuje Twoje BMW pośrodku pasa ruchu poprzez korekty toru jazdy. Jest to szczególnie przydatne na autostradach, w korkach lub podczas jazdy w kolumnie.

Dodatkowy atut bezpieczeństwa przy aktywnej regulacji odstępu: Twoje BMW automatycznie zmniejsza prędkość, na przykład gdy zbliżasz się do zakrętu. W tym celu wykorzystuje dane mapy systemu nawigacyjnego i automatycznie przyspiesza ponownie na wyjściu z zakrętu.

Jeśli przegapisz znak, wskazanie ograniczeń prędkości przypomni Ci o aktualnym ograniczeniu prędkości. System rozpoznaje ograniczenia prędkości i zakazy wyprzedzania za pomocą kamery oraz na podstawie mapy nawigacyjnej – i wyświetla odpowiednią wskazówkę. Gdy przekroczysz dopuszczalną prędkość, pojawia się dodatkowo ostrzeżenie wizualne.

Jeszcze dalej idzie automatyczny asystent ograniczeń prędkości, jeśli korzystasz z jednej z trzech funkcji: ogranicznika prędkości, regulacji odstępu lub regulatora prędkości z funkcją hamowania. System ten wykrywa ograniczenia prędkości i automatycznie dostosowuje prędkość samochodu.

 

Dzieki, przegladalem, ale nie chcialo mi sie czytac tych wypracowan :hehe:

Wygladaja jak by je tworzyl chat GPT ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Wszystko ma swoją cenę, w tych czasach horrendalnie wysoką, także trudno, żeby BMW było w cenie KIA.

 

Ale ja nie szukam BMW w cenie Kia, tylko auta do 200kPLN.

Godzinę temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Ja na pewno bym nie zapłacił za KIA wielkości Ateca 200 tys. zł, gdyż dla mnie jest to kwota nie do przełknięcia za taki samochód.

Ty to Ty, ja to ja. Kia, Seat, Skoda, VW, Ford, H itp itd to jeden pies, i wszystkie kosztuja podobnie. Taki mamy klimat

Godzinę temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Dlaczego krok wstecz? Ateca jeździ bardzo dobrze i ma jakiś charakter w jeździe. KIA jest de facto środkiem lokomocji. Poczucie jakości, solidności, itd. również zdecydowanie na plus w Seacie.

 

Siedzenia z gąbki w KIA od zawsze mi średnio leżą, do tego nijakość całego samochodu powoduje, iż ja bym nie zrobił przejścia z Seata na KIA.

Mam inne odczucia po jazdach testowych. 

 

Godzinę temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Za cenę ok 200 tys. zł zdecydowanie bym patrzył w stronę XC60, Q3 SB, X1, itd.

 

No to czekam na propozycje tych aut za 200tys... Póki co, proponujesz wersje za ponad 250. Może dla Ciebie 50tys to jak splunąć (jeździsz Porsche więc się nie dziwie), ja mam jeszcze inne wydatki.

Godzinę temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Ile teraz dostanie za Atecę - ok. 80 tys. zł? Dopłacać 120 tys. zł do auta, które de facto nic nie wnosi?!

Myślę, że 85-90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, zinger napisał(a):

Ale ja nie szukam BMW w cenie Kia, tylko auta do 200kPLN.

Ty to Ty, ja to ja. Kia, Seat, Skoda, VW, Ford, H itp itd to jeden pies, i wszystkie kosztuja podobnie. Taki mamy klimat

Mam inne odczucia po jazdach testowych. 

 

No to czekam na propozycje tych aut za 200tys... Póki co, proponujesz wersje za ponad 250. Może dla Ciebie 50tys to jak splunąć (jeździsz Porsche więc się nie dziwie), ja mam jeszcze inne wydatki.

Myślę, że 85-90.

Ponizej 200 tys kupisznowe bmw 318i.. chyba z 6 czy 9 miesiecy sie czeka .

 

Tak jak juz wczesniej napisalem za 200 z lekkim + wyrwiesz g31 518d . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, zinger napisał(a):

Ale ja nie szukam BMW w cenie Kia, tylko auta do 200kPLN.

Ty to Ty, ja to ja. Kia, Seat, Skoda, VW, Ford, H itp itd to jeden pies, i wszystkie kosztuja podobnie. Taki mamy klimat

Mam inne odczucia po jazdach testowych. 

No to czekam na propozycje tych aut za 200tys... 

Myślę, że 85-90.

 

To już całkowicie nie rozumiem toku rozumowania - robisz konfig. BMW na 280 tys. zł mając budżet 200 tys. zł?

 

Czyli chcesz dołożyć 120 tys. zł aby tak naprawdę nie poczuć różnicy?

 

Zdecydowanie bym wolał Formentora 2.0 TSI 190 4x4, a już na pewno "biedne" BMW niż bogatą KIĘ.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, prawoimotoryzacja napisał(a):

 

To już całkowicie nie rozumiem toku rozumowania - robisz konfig. BMW na 280 tys. zł mając budżet 200 tys. zł?

 

Czyli chcesz dołożyć 120 tys. zł aby tak naprawdę nie poczuć różnicy?

 

Zdecydowanie bym wolał Formentora 2.0 TSI 190 4x4, a już na pewno "biedne" BMW niż bogatą KIĘ.

 

No nie rozumiesz. Skonfigurowałem auto pod siebie i tyle wyszło, dlatego piszę, że X1 jest za droga, a za 200 może być 3cyl golas, którego nie chce tylko dlatego, że to BMW. 

 

O Formentorze juz pisałem, Auto piękne i tyle i to byłby dla mnie krok wstecz, bo nie oferuje nic nowego a dodatkowo ma mniej miejsca w kabinie i mniejszy bagażnik mimo tych samych wymiarów zewn. Do tego 1.5 brzmi tragicznie. Auto jest klasę niżej od Ateci, Sportage itp w moim odczuciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

 

To już całkowicie nie rozumiem toku rozumowania - robisz konfig. BMW na 280 tys. zł mając budżet 200 tys. zł?

 

Czyli chcesz dołożyć 120 tys. zł aby tak naprawdę nie poczuć różnicy?

 

Zdecydowanie bym wolał Formentora 2.0 TSI 190 4x4, a już na pewno "biedne" BMW niż bogatą KIĘ.

 

 

mialby wybrac bmw za 280 zamiast tak samo wyposazonej kia za 200 ?

ktory szaleniec by tak zrobil ???

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, PawelWaw napisał(a):

 

mialby wybrac bmw za 280 zamiast tak samo wyposazonej kia za 200 ?

ktory szaleniec by tak zrobil ???

a jakie silniki są w tej cenie oferowane ? Czasami te 0-100 o 1s lepiej i zamiast 200km/h mamy 215km/h  jest warte dopłacenia ( nie dla mnie ) , pomijam fakt prestiżu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, zinger napisał(a):

No i? Po dodaniu paru opcji lekko pęknie 300k. Dajcie mi już spokój z tymi BMW za ćwierć banki i więcej :bzik:

Ja nie wiem co Ty tak qwa fontanne z szampanem chcesz  ?

 

Klikalem w wszystko co mi jest do zycia potrzebne i wychodzilo 220 tys .

 

Idz zamow kie sportage , za 200 tys masz gtline .

  • Kocham 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, PawelWaw napisał(a):

 

mialby wybrac bmw za 280 zamiast tak samo wyposazonej kia za 200 ?

ktory szaleniec by tak zrobil ???

Skoro mam na sztywno budżet 200 tys. zł i chcę mieć obligatoryjnie pewne opcje wyposażenia, to nawet nie chodzę po salonach marek premium, gdyż to się nie zepnie, co chyba jest jasne i klarowne?

 

Jeżeli sobie zerkniesz na konfig. to on jest bardzo dziwnie zrobiony, gdyż wybierając pakiet M wyszedłby taniej. Po drugie, mam wątpliwość, czy KIA oferuje w ogóle niektórego zaznaczone opcje wyposażenia :)

 

 

Ja tak zrobiłem, także możesz mnie nazwać szaleńcem! 😄

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Skoro mam na sztywno budżet 200 tys. zł i chcę mieć obligatoryjnie pewne opcje wyposażenia, to nawet nie chodzę po salonach marek premium, gdyż to się nie zepnie, co chyba jest jasne i klarowne?

 

Ty znasz wszystkie ceny ja np nie wiem ile kosztuje bmw i tez tak jak autor bym poszedl i sprawdzil.

On to zrobil i stwierdzil ze to bmw jest przeplacone bo to samo ma za 80k mneij w kia ktore oczywiscie tez ma juz niezly prestiz na swiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PawelWaw napisał(a):

 

Ty znasz wszystkie ceny ja np nie wiem ile kosztuje bmw i tez tak jak autor bym poszedl i sprawdzil.

On to zrobil i stwierdzil ze to bmw jest przeplacone bo to samo ma za 80k mneij w kia ktore oczywiscie tez ma juz niezly prestiz na swiecie...

Stary , wezmiesz na prezentacje mixa kie ? Trzeba sie jednak troche szanowac.

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.