Skocz do zawartości

Co myślicie na temat Subaru Forester 150 KM e-Boxer ?


Raku

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

Nigdy nie zostawiam rowerow na haku na miescie ;]

Ja tam zostawiam ale spinam jeszcze rowery razem. Jak ktos wpadnie na głupi pomysł to bedzie musiał zajumać cała platformę z rowerami. Obstawiam że szybciej byłoby całe auto.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał(a):

 

Paradoksalnie,jak sie nad tym zastanowic, to taki pickup ma sporo wiecej zalet niz wad ;]

 

 

A nie mówiłem? :serducha:

 

A jak popatrzysz na listę wyposażenia to odkryjesz, że za 150k nigdzie nie dostaniesz jednocześnie napędu 4x4, automatu, aktywnego tempomatu, trzymania pasa ruchu, skóry, elektrycznej regulacji foteli, całkiem niezłych multimediów, kompletnego wyposażenia z zakresu bezpieczeństwa (jest nawet poduszka pomiędzy kierowcą a pasażerem) i wielu innych. Rozmiar auta to już tylko bonus jest - wszystko i zawsze się do niego zmieści.

Jedyne co wymaga przyzwyczajenia to prowadzenie ale ono na swój sposób naprawdę da się lubić. Spróbuj się przejechać, możesz być zaskoczony.

:oki:

 

Edytowane przez Furvus_Eques
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelWaw napisał(a):

 

na haku zostawi i wpadnie na obiad do knajpy a na pace to wroci i znikna...

 

Ja wrzucam na dach. Po pierwsze dlatego, że samo auto ma 5,5m długości i z rowerami na haku będzie 6m a to już jest praktycznie niemożliwe do zaparkowania w naszych warunkach. Po drugie dlatego, że tam można wleźć na próg, wleźć na koło, wleźć na otwartą tylną burtę, wleźć praktycznie na wszystko co tylko wystaje (;]) i dostęp do roweru na dachu jest bardzo dobry. Po trzecie dlatego, że na takim klocu dodatkowy opór z rowerów jest praktycznie pomijalny. A po czwarte dlatego, że warto pakę zabudować i mieć olbrzymi bagażnik. Plusem jest też to, że jeśli zabudowa ma reling to zyskujesz jakby dwa osobne dachy do zagospodarowania i wtedy nie ma takiej rzeczy, której byś nie przewiózł.

 

Minusem jest tylko konieczność dźwigania rowerów dość wysoko przy wkładaniu ich tam. Mi to nie przeszkadza bo wysoki jestem. Ale jeśli ktoś jest niski albo ma ciężki rower to może mieć problem. Podobno są jakieś uchwyty z windą ale nie znam się na tym.

 

Edytowane przez Furvus_Eques
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maciej__ napisał(a):

Nigdy nie zostawiam rowerow na haku na miescie ;]

 

Ja zostawiam na dachu i to na dłużej nawet (np. na noc pod hotelem). Niby zamknięte ale nie wiem ile te zamki są warte. Na razie (odpukać) bez przykrych niespodzianek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Furvus_Eques napisał(a):

 

Ja zostawiam na dachu i to na dłużej nawet (np. na noc pod hotelem). Niby zamknięte ale nie wiem ile te zamki są warte. Na razie (odpukać) bez przykrych niespodzianek.

 

 

Pod hotelem tez zostawialem, ale wybieram takie gdzie jest parking podziemny, albo chociaz na  hotelowym terenie :ok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

Ja wrzucam na dach. Po pierwsze dlatego, że samo auto ma 5,5m długości i z rowerami na haku będzie 6m a to już jest praktycznie niemożliwe do zaparkowania w naszych warunkach. Po drugie dlatego, że tam można wleźć na próg, wleźć na koło, wleźć na otwartą tylną burtę, wleźć praktycznie na wszystko co tylko wystaje (;]) i dostęp do roweru na dachu jest bardzo dobry. Po trzecie dlatego, że na takim klocu dodatkowy opór z rowerów jest praktycznie pomijalny. A po czwarte dlatego, że warto pakę zabudować i mieć olbrzymi bagażnik. Plusem jest też to, że jeśli zabudowa ma reling to zyskujesz jakby dwa osobne dachy do zagospodarowania i wtedy nie ma takiej rzeczy, której byś nie przewiózł.

 

Minusem jest tylko konieczność dźwigania rowerów dość wysoko przy wkładaniu ich tam. Mi to nie przeszkadza bo wysoki jestem. Ale jeśli ktoś jest niski albo ma ciężki rower to może mieć problem. Podobno są jakieś uchwyty z windą ale nie znam się na tym.

 

 

No miałem na dachu rowery w insygnia, to był dramat w jeździe i zdejmowaniu i zakładaniu w porównaniu do haka który mam teraz. Rowery na dachu chyba nie mają żadnych zalet, no i ja jeszcze z nimi wjechałem do garażu podziemnego ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maciej__ napisał(a):

 

Pod hotelem tez zostawialem, ale wybieram takie gdzie jest parking podziemny, albo chociaz na  hotelowym terenie :ok:

 

 

No, ja zawsze wybieram hotele z własnym parkingiem. Oczywiście z rowerami na dachu podziemny nie wchodzi w grę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, PawelWaw napisał(a):

 

No miałem na dachu rowery w insygnia, to był dramat w jeździe i zdejmowaniu i zakładaniu w porównaniu do haka który mam teraz. Rowery na dachu chyba nie mają żadnych zalet,

 

Tak jak pisałem wyżej - jeśli auto samo ma 5,5m długości to rowery na dachu mają tę jedną zaletę, że auto nie ma 6m długości.

:hehe:

 

 

1 minutę temu, PawelWaw napisał(a):

no i ja jeszcze z nimi wjechałem do garażu podziemnego ;]

 

No, to niezaprzeczalnie jest bardzo poważna wada.

;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.