Skocz do zawartości

A4 i opłata na inne auto


Majkiel

Rekomendowane odpowiedzi

Jechałem dzisiaj kawałek A4 (Kleszczów - Krapkowice), korzystałem z aplikacji Autopay, opłata została naliczona, tyle tylko, że w apce nie zmieniłem pojazdu. Poprzednio jechałem Uniakiem do Krakowa no i Uno widnieje w transakcjach. 

 

IMG_20221104_003256.jpg.085a268dd3cd9f15ec650ca44a198bf8.jpg

 

Nie dość że 3h stałem w korku z powodu wypadku, to jeszcze zapłacę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Majkiel napisał(a):

Jechałem dzisiaj kawałek A4 (Kleszczów - Krapkowice), korzystałem z aplikacji Autopay, opłata została naliczona, tyle tylko, że w apce nie zmieniłem pojazdu. Poprzednio jechałem Uniakiem do Krakowa no i Uno widnieje w transakcjach. 

 

Nie dość że 3h stałem w korku z powodu wypadku, to jeszcze zapłacę? 

 

Dla swietego spokoju kup kolejny bilet na wlasciwe auto z data wsteczna.

https://etoll.gov.pl/lekkie/e-bilet-autostradowy/e-bilet/wyznacz-trase/

Masz na to 72h jesli dobrze pamietam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maciej__ napisał(a):

 

Dla swietego spokoju kup kolejny bilet na wlasciwe auto z data wsteczna.

https://etoll.gov.pl/lekkie/e-bilet-autostradowy/e-bilet/wyznacz-trase/

Masz na to 72h jesli dobrze pamietam.

 

Dzięki wielkie :piwko:

 

Swoją drogą, dobrze że zajrzałem do aplikacji. Jak zjechałem z A4 na zegarku wyświetliło się powiadomienie o emailu "Twój przejazd został opłacony" i mogłem zapomnieć o temacie. A znając życie, o ile od razu wyłapują niezapłacony przejazd autem o numerze ABC123 to już w druga stronę, opłacony przejazd dla numeru XYZ987, który to pojazd nie pojawił się na drodze, mają gdzieś.

Edytowane przez Majkiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Majkiel napisał(a):

 

Dzięki wielkie :piwko:

 

Swoją drogą, dobrze że zajrzałem do aplikacji. Jak zjechałem z A4 na zegarku wyświetliło się powiadomienie o emailu "Twój przejazd został opłacony" i mogłem zapomnieć o temacie. A znając życie, o ile od razu wyłapują niezapłacony przejazd autem o numerze ABC123 to już w druga stronę, opłacony przejazd dla numeru XYZ987, który to pojazd nie pojawił się na drodze, mają gdzieś.

I możesz zawsze wystroić o zwrot opłaty za przejazd  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.