Skocz do zawartości

VW Tiguan Allspace Elegance 2.0 TSI 4MOTION 140 kW 190 KM


DoLeCk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
W dniu 14.12.2022 o 18:02, wujek napisał(a):

Pali dużo jedzie gorzej od 280-310KM. Nie słyszałem o typowych problemach.

Pali dla przykładu tyle samo co X3 więc tragedii nie ma. 

Ale trudno się spodziewać po samochodzie o masie prawie 1850kg i aerodynamice kiosku, żeby palił tyle co leon hatchback. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 17.06.2023 o 18:01, Konrad` napisał(a):

Gratulacje, z ciekawości ile czasu czekałeś? 

Jaka wersja wyposażenia? 

 

Ja zamówienie złożyłem w grudniu i jeszcze nie mam zatwierdzonej daty produkcji. Po innych zamówieniach dealer szacuje że we wrześniu jest szansa na produkcje.

7 osobowe robią tylko w Meksyku i jest krótszy czas oczekiwania niż na krótkiego w Wolfsburga ale wszędzie po forach piszą że meksykańce są nieco niższej jakości.

 

EDIT: poptrzyłem na datę. Z tego widzę to zamówienie złozyłem 6 dni po tym jak DoLeCk założył ten temat :)

Edytowane przez bengamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bengamin napisał(a):

 

Ja zamówienie złożyłem w grudniu i jeszcze nie mam zatwierdzonej daty produkcji. Po innych zamówieniach dealer szacuje że we wrześniu jest szansa na produkcje.

7 osobowe robią tylko w Meksyku i jest krótszy czas oczekiwania niż na krótkiego w Wolfsburga ale wszędzie po forach piszą że meksykańce są nieco niższej jakości.

 

EDIT: poptrzyłem na datę. Z tego widzę to zamówienie złozyłem 6 dni po tym jak DoLeCk założył ten temat :)

Miałem podobnie, czy może pod koniec roku będziesz się cieszył nowym samochodem.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Konrad` napisał(a):

Miałem podobnie, czy może pod koniec roku będziesz się cieszył nowym samochodem.

 

 

 

 

Powinno sie udać, ponieważ wybrałem coś unikalnego co tłuką w bardzo małej ilości dlatego termin bardzo mocno pływa. W marcu pokazywało im luty 2024, w maju wskoczyło na wrzesien a jak dzwonilem do nich w tym tygodniu to nadal pokazuje wrzesien. Jakoś tak bardzo mi się nie spieszy ale wiadomo fajnie by go już mieć jak już sie człowiek o nim tyle naczytał i naoglądał :)

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.07.2023 o 14:30, bengamin napisał(a):

 

Wszędzie po forach piszą że meksykańce są nieco niższej jakości.

EDIT: poptrzyłem na datę. Z tego widzę to zamówienie złozyłem 6 dni po tym jak DoLeCk założył ten temat :)

Kwestia czy miał dobry humor i czy był na bani 😄

Strasznie długo...

Coś ty tam na zamawiał?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, DoLeCk napisał(a):

Wstrzymuje Cię pewnie jeden malutki komponencik, bez któego byś dał sobie radę 😄

Wiesz, jak zamawiałem to od samego początku jestem OK z czekaniem. Nie speszy mi się z odbiorem. Nawet jakby był na wiosnę przyszłego roku to mam czym jeździć :) Wolałem mieć dokładnie to co chce bo jestem świadomy że to będzie raczej dla mnie ostatni prawdziwy samochód bo potem będą już dostpępne tylko jakieś E-Wynalazki.

Edytowane przez bengamin
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2023 o 10:21, bengamin napisał(a):

Powinno sie udać, ponieważ wybrałem coś unikalnego co tłuką w bardzo małej ilości dlatego termin bardzo mocno pływa. W marcu pokazywało im luty 2024, w maju wskoczyło na wrzesien a jak dzwonilem do nich w tym tygodniu to nadal pokazuje wrzesien. Jakoś tak bardzo mi się nie spieszy ale wiadomo fajnie by go już mieć jak już sie człowiek o nim tyle naczytał i naoglądał :)

Zamówiłeś R-kę jak rozumiem. W VW mają tygodnie planowane, potem wejście do produkcji i na koniec zejście z produkcji :)

Kilka razy mimo, że mój samochód był planowany nie wszedł do produkcji. Ale to, że jest w produkcji też nie oznacza szybkiego końca. 

Sprzedawca opisywał mi historię jak kilka sztuk polo w produkcji przez kwartał a wyposażenie miały dość standardowe. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.07.2023 o 18:34, Konrad` napisał(a):

Zamówiłeś R-kę jak rozumiem. W VW mają tygodnie planowane, potem wejście do produkcji i na koniec zejście z produkcji :)

Kilka razy mimo, że mój samochód był planowany nie wszedł do produkcji. Ale to, że jest w produkcji też nie oznacza szybkiego końca. 

Sprzedawca opisywał mi historię jak kilka sztuk polo w produkcji przez kwartał a wyposażenie miały dość standardowe. 

 

Wiesz, ja ty bym nawet chętnie zaczekał żeby był po zimie ale tu może się pojawić obawa bo na początek 2024 już ma ruszać produkcja tego ugrzecznionego brzydactwa T3. Do tego wspominają że też mają być te słabe "czytaj cywilne" silniki. Żeby to miało jakiegoś kopa to tylko będzie do wyboru wariant z dopalaczem z prądu choć i tu ma być 50 KM mniej niż w R

Tu masz artykuł choć i tak to napisał jakiś redaktorek co nie ma pojęcia o czym pisze bo pomieszał R z R-Line LINK

Edytowane przez bengamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.