Skocz do zawartości

Rajd Koguta 2023


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, misiu napisał(a):

Moj małżonka bardzo mocno mnie namawia, ale nie mam za bardzo czym (wyjątkowym).

W każdym razie na starcie będę dopingował :ok:

ja się zastanawiam czym jechać

może być tak, że polecę ze znajomymi na 2-3 auta
wtedy jest szansa że wolne miejsce będę miał 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.01.2023 o 15:27, karax napisał(a):

ja się zastanawiam czym jechać

może być tak, że polecę ze znajomymi na 2-3 auta
wtedy jest szansa że wolne miejsce będę miał 

 

 

Jest pewnie szansa, że auta o Bydgoszcz zahaczą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.01.2023 o 21:54, karax napisał(a):

Czy ktoś z AK by reflektował?

 

Młody zawsze ma w tym terminie turniej :(

A swoją drogą, Uniak (polskiej produkcji) łapie się jako auto polskie czy zachodnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 godzinę temu, Zbynek napisał(a):

@bizz się wybiera :ok: 

My chcemy pojechać na metę (samochód mamy za młody, choć to da się załatwić, ale rodzina raczej się nie wczuje w klimat jazdy 1500km, jak już to robiłbym wypad z kolegami).

 

Tak, ja póki co mam to w kalendarzu, jeśli się nic nie zmieni to jadę z synami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, misiu napisał(a):

Czym się wybierasz, może krótki spot przed startem?

 

Kamperkiem z 1992 roku. Chętnie, choć nie wiem czy będzie na to czas i miejsce;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja chcę wziąć udział, właściwie jestem przekonany do tego i chcę się zapisać. To byłby mój pierwszy rajd. Ale mam trochę cykora jeśli chodzi o mój samochód. FSO 1500, rocznik 90. Przejąłem go od ojca, ktory jeździł nim tylko praca-dom. Wymieniłem części, które trzeba było wymienić. Cały układ hamulcowy, sprzęgło, rozrząd, przewody paliwowe, rury gumowe od chłodnicy, świece, nowe opony, olej. Jeździ okazjonalnie co roku latem, zimą odpalam żeby się nie zastał i robię rundki wkoło komina. A tu trasa rajdu kilkaset kilometrów plus dojazd z domu na linie startu. I potem powrót znad morza do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę wziąć udział, właściwie jestem przekonany do tego i chcę się zapisać. To byłby mój pierwszy Rajd Koguta. Ale mam trochę cykora jeśli chodzi o samochód. FSO 1500, rocznik 90. Takich tras nie robił ☺ . Z domu na miejsce startu, potem nad morze i później do domu to jakieś półtora tysiąca kilometrów. Mój ojciec jeździł nim wkoło komina praca-dom. 

Co prawda odkąd przejąłem fiata od ojca to wymieniłem kupę rzeczy, ale i tak z bandziorami nigdy nie wiadomo. 

 

Podzielicie się doświadczeniem, jakieś rady? Co brać ze sobą. Chyba worek części zapasowych 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały, pamiętam w naszym fiacie szybką naprawę sprzęgła na Ukrainie. Demontaż, podwinięcie oringów sznureczkami i fiacior pędził z kampingniem dalej. A tak na 300tys to raczej nie przypominam sobie więcej żeby nas zawiódł. Ale ojciec dbał o niego. Najdalej byliśmy w Stambule z kampingiem.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.