Skocz do zawartości

Warsaw Motorcycle Show


Rekomendowane odpowiedzi

Warsaw Motorcycle Show - impreza robi się bardzo słaba, byłem rok temu no i takie trochę mydło i powidło... ale ok... tym razem organizator chyba robi to ostatni raz.

 

https://motovoyager.net/newsy/krajowe/cala-prawda-o-najblizszej-edycji-targow-warsaw-motorcycle-show-11-13-03/

"

I teraz tak – przez ostatni tydzień (na niewiele ponad miesiąc przed datą targów) rozmawiałem z krajowymi przedstawicielami najważniejszych marek motocyklowych. Jakie uzyskałem odpowiedzi na konkretnie zadane pytanie – Czy wystawiacie się w Ptaku na WMS w dniach 11-13 marca? Odpowiedź właściwie była jedna – Nie, nie wystawiamy się. Takie zdanie, poparte garścią argumentów, uzyskałem od specjalistów marketingu importerów: BMW, Suzuki, Indiana, Triumpha, Ducati, Hondy, Yamahy (która przecież nadal na niektórych materiałach promujących targi widnieje jako główny partner imprezy), Kawasaki, Benelli, Grupy Piaggio (Moto Guzzi, Vespa, Piaggio, Aprilia), Kymco, Keewaya, Harleya, Junaka czy Zontesa.

Oczywiście wszystko jest możliwe i nie jest wykluczonym, że motocykle tych marek mimo wszystko zobaczycie na targach, bo organizator imprezy, niezrażony odmową importerów, rozmawia również z dealerami. Ci zaś mogą zostać skuszeni tak atrakcyjną ofertą wystawienia się, że nie będą chcieli odmówić. Jeżeli termin marcowy okaże się całkowitą klapą istnieje też możliwość przełożenia targów o 2-4 tygodnie, o czym wspominali organizatorzy w rozmowie z importerami (fakt ten mam potwierdzony w dwóch niezależnych źródłach)…"

 

Do tego dochodzi jeszcze publikowana lista wystawców przez organizatora

https://motorcycleshow.pl/lista-wystwawcow/

 

Na pierwszy rzut oka nie jest tragicznie. Niestety lista wystawców dotyczy 3 edycji... czyli z roku 2022

 

Totalny brak informacji co będziesz miał w tym roku.

I stolica ze sporą widownią zostanie zaorana i nie będzie już żadnej dużej imprezki.

Pozostają piknikowe weekendy w poszczególnych salonach ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas namawiają na wystawienie się i za box 4x4m (mniejszych nie mają) chcą... 10000netto. Oczywiście czarują, że są wszystkie marki itd... nas od razu dodali do wystawców mimo, że nie zgodziłem się na udział w targach. Z kim nie gadam to odpuszczają imprezę. To będzie mega porażka... 

A szkoda, bo dwie pierwsze edycje były super. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza przedstawicielami marek, jeszcze dealerzy mogą się wystawiac. to od początku były jaja z Kawasaki, bo oni nie mieli chyba dystrybutora i dealerzy działali niezaleznie kiedys.

Ja nie jade - byłem na 2 poprzednich. Ze względu na strefę custom głównie... ale patrząc na factory: Dużo by pisać - nie warto. Tylko stanowisko BMW było fajne, i triumph był "znośny". reszta to mizeria (pewnie dlatego ze dealerzy sami się organizowali). Tłok, kicz i "prosimy nie siadać" prawie wszędzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nas namawiają na wystawienie się i za box 4x4m (mniejszych nie mają) chcą... 10000netto. Oczywiście czarują, że są wszystkie marki itd... nas od razu dodali do wystawców mimo, że nie zgodziłem się na udział w targach. Z kim nie gadam to odpuszczają imprezę. To będzie mega porażka... 
A szkoda, bo dwie pierwsze edycje były super. 
Dlatego jak nigdy na to kasy nie żałowałem tak teraz nawet tych 50zl szkoda. Współczuję tym co przyjeżdżają z daleka.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, zet napisał(a):

to warto w tym roku jechać czy nie ?

przy okazji, czy znacie jakieś inne targi motocyklowe i ich terminy ?

ja mam 15 minut samochodem tam i nie jadę ;] te 50zł lepiej na smar do łańcucha wydać albo 8l paliwa do baku ;] dużo większa będzie frajda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bielaPL napisał(a):

ja mam 15 minut samochodem tam i nie jadę ;] te 50zł lepiej na smar do łańcucha wydać albo 8l paliwa do baku ;] dużo większa będzie frajda

OK, to skoro nie te, to poleć jakieś inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, zet napisał(a):

OK, to skoro nie te, to poleć jakieś inne

nie polecę bo nie jeździłem na inne... ja tylko łaziłem na lokalne występy w stolicy gdzies od 2002 roku, otwarcia sezonu z Kubiakiem, potem były wystawy gdzieś niedaleko okęcia, moto bazary a potem ten nadarzyn... no i nadarzyn po tym co było w zeszłym roku i co się dzieje w tym to odpuszczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bielaPL napisał(a):

nie polecę bo nie jeździłem na inne... ja tylko łaziłem na lokalne występy w stolicy gdzies od 2002 roku, otwarcia sezonu z Kubiakiem, potem były wystawy gdzieś niedaleko okęcia, moto bazary a potem ten nadarzyn... no i nadarzyn po tym co było w zeszłym roku i co się dzieje w tym to odpuszczam

 

Jak sięgnę pamięcią to też w okolicach 2002r byłem pierwszy raz na targach w waw, ale nie pamiętam już gdzie dokładnie. 

A teraz właśnie naszła mnie ochota żeby też poogladać a tu klops, nie ma gdzie jechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.02.2023 o 15:05, zet napisał(a):

OK, to skoro nie te, to poleć jakieś inne


Do Poznania można skoczyć. 
w Ptaku jednak Liberty wystawi się z Ducati, Aprilla i Piaggio. HD, Kawasaki i chyba tyle. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Olas1 napisał(a):


Do Poznania można skoczyć. 
w Ptaku jednak Liberty wystawi się z Ducati, Aprilla i Piaggio. HD, Kawasaki i chyba tyle. 

 

W poznaniu masz na mysli motor show czy jakieś inne ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2023 o 17:58, zet napisał(a):

 

W poznaniu masz na mysli motor show czy jakieś inne ? 

7-13 listopada 2023 - EICMA w Mediolanie :) Na te warto... tam producenci z całego świata pokazują premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, jimbo22 napisał(a):

7-13 listopada 2023 - EICMA w Mediolanie :) Na te warto... tam producenci z całego świata pokazują premiery.

To wiem, oglądałem relacje z tamtego roku u Andrzeja z ŚM. Szkoda, że w Polsce temat podupadł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do Poznania można skoczyć. 
w Ptaku jednak Liberty wystawi się z Ducati, Aprilla i Piaggio. HD, Kawasaki i chyba tyle. 
Kurde mało, aprilke, kawasaki, voga i benelli bym oblukal ;) ale brakuje mi całej reszty

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bielaPL napisał(a):

Kurde mało, aprilke, kawasaki, voga i benelli bym oblukal ;) ale brakuje mi całej reszty

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 


Całe Liberty się wystawia, poza Yamahą 😂

Podjadę z ciekawości, bo jakąś wejściówkę dostałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2023 o 20:27, Olas1 napisał(a):


Całe Liberty się wystawia, poza Yamahą 😂

Podjadę z ciekawości, bo jakąś wejściówkę dostałem. 

jest w końcu lista wystawców

https://motorcycleshow.pl/?gclid=CjwKCAiAuaKfBhBtEiwAht6H79l2kTFC7qHHS9AAL3-Q0xWN7o00jxp_jTYZDnOhaWOpySb3f79F8hoC8D4QAvD_BwE

 

ciekawe że triumph uciekł po zeszłym roku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Blues napisał(a):

Chciałem też looknąć na ciuchy, ale to kolejna porażka ;]

niestety jakieś chore tłumy w tych ciuchach są... lepiej objazd w sobotę zrobić po salonach i sklepach z ciuchami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.