Skocz do zawartości

Kross-gwarancja


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem rower elektryczny Kross. Dwa lata gwarancji. Do dwóch miesięcy użytkowania mam zrobić przegląd gwarancyjny- płatny. Znaczy muszę go spakować i dymać na przegląd, w sobotę, bo w tygodniu pracuję 8-16. Odbiór pewnie w kolejną sobotę- nie ukrywam że problematyczne. Jak nie zrobię tego przegladu to wg warunków gwarancji- tracę gwarancję.

Screenshot_20230426-202424_AcrobatforSamsung.jpg.bcef66872b8795dcf6a9a1a7ec33d76d.jpg

Ale jak coś yebnie, to mogę skorzystać z rękojmi? 

 

 

Edytowane przez Bartolomeo
Pogoda ujowa, rowery w serwisie. Nie było tematu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak, wg mnie rękojmia bez problemu, bo to spełnienie wymagan do gwarancji jest potrzebne, a rękojmia to co innego

 

U mniew ecobike przegląd po 120-170km, na szczęście rower kupiony lokalnie u dystrybutora - przegląd za free, dodatkowo ów dystrybutor nie robi problemów i sugeruje przyjechanie po 1000km,bo jak to ujął po 120km to nie ma co tam sprawdzać

Edytowane przez Pado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.