Skocz do zawartości

Adapter zegarów do Fiat Seicento


EdeK_

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Planuje powiększyć ilość wskaźników w swoim Seicento (1.1 2000r, SPI) o temperaturę silnika itp.

Widziałem że istnieją adaptery zakładane w miejscu wylotów powietrza nad panelem, ale bym był bardziej zainteresowany posiadaniem ich na słupku kierowcy. Przeglądałem internety w ich poszukiwaniu ale za wiele nie znalazłem, za wyjątkiem "nakładek" o danych wymiarach X, gdzie niektóre nie różnią się niczym innym jak ilością slotów na zegary (mnie interesują z 3 slotami) jak i długością, a tak to wyglądają praktycznie tak samo i nie mają w większości wypadków przypisanego auta ani modelu do którego są kompatybilne

Moje pytanie brzmi:

- takiego typu "uniwersalny" adapter na słupek będzie pasował do Seicento? Nie będzie odstawał, dziwnie wygladał, czy coś innego tego typu? A może polecacie coś zupełnie innego?

- jeśli tak to jakich wymiarów słupek najlepiej kupić, czy coś co jest identycznych gabarytów jak to co jest fabrycznie na słupku czy może coś mniejszego?

- jakie macie porady i uwagi w kwestii takiej modyfikacji?

 

Z góry dziękuję wam za pomoc i przepraszam jeśli gdzieś popełniłem błąd w swoim pytaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupiłem uniwersalny na słupek na 2 zegary z alie... i musiałem go troszeczke dopasować do oryginalnego plastiku który jest na słupku. Jak nie masz lewych rąk to nic trudnego szlifiereczka lub pilnik i dasz rade. Jeśli chodzi o wlot to z robiłem z oryginalnej kratki ale widziałem na olx gotowe. Generalnie mam 7 dodatkowych wskaźników i wszystko działa 

DSC00024.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki podobny najtańszy z aliexpres tylko że carbon  tego typu co w linku

https://allegro.pl/oferta/adapter-do-zegarow-depo-slupek-2x52mm-13056454871?reco_id=4ac3b4df-ffd5-11ed-ae82-f2f8fbe85ea9&sid=1b14f67fa36602937f1572a57e6df4124ef63b53ab9897d3b9ab8b1bd1d899d5

One wszystkie są praktycznie takie same i bez indywidualnego dopasowania i tak nie zamontujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc to takie buty.

Dobra, dzięki wielkie za pomoc.

Kupię i będę kombinował, ale to dopiero jak skończę swap wiązki elektrycznej i wspomagania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.