Jump to content

Hulajka do 2-2,5k PLN

Recommended Posts

Co kupić żeby było tanio i dobrze?
Dla młodego (lvl 14) oraz dla mnie. Wagowo 90/100 kg żeby uciągnęła. 
Patrzyłem na Joyor S5, KuKirin G3, KuKirin G2 Pro - te ze względu na amortyzację. Jest sens pchać się w coś takiego w ogóle?
Ewentualnie po prostu patrząc po popularności coś od Xiaomi. 
Możecie podrzucić jakieś swoje typy?

W dniu 9.06.2024 o 16:36, karax napisał(a):

Co kupić żeby było tanio i dobrze?
Dla młodego (lvl 14) oraz dla mnie. Wagowo 90/100 kg żeby uciągnęła. 
Patrzyłem na Joyor S5, KuKirin G3, KuKirin G2 Pro - te ze względu na amortyzację. Jest sens pchać się w coś takiego w ogóle?
Ewentualnie po prostu patrząc po popularności coś od Xiaomi. 
Możecie podrzucić jakieś swoje typy?

Mój młody od września jeździ na Manta X rider

Chłop dostał ją na 14 urodziny, żeby miał na czym do ogólniaka jeździć.

Ma amorek z przodu, sporo to daje.

Wytrzymala trudy zimy i ciągłego postoju pod chmurką pod LO. Nawet daszku tam nie mają ;]

Ja na tym raz jechałem z Wolicy do mnie na chatę, jak auto na serwis odstawiałem. Brak uwag. No może hamulce denne, ale prędkość też jednak nie zabójcza i w razie czego zwyczajnie zeskakujesz ze sprzętu ;]

Jak mocno użytkujesz, to muszę zaznaczyć, że nie są to bezproblemowe sprzęty.

Np błotnik, który jest też elementem trzymającym kierownicę jak się ją złoży do transportu, łatwo ułamać. U nas właśnie pękł w bagażniku za którymś razem jak ją wiozłem.

Samo mocowanie kierownicy, tam gdzie się ona łamie też raz jakoś się poddało, jak młody pożyczył koledze hulajkę, a ten parę razey zeskoczył nią z krawęznika.

Dzisiaj odwiozłem ją na serwis, bo akurat młody złapał kapcia, ale też coś się tam stało z manetką sterującą „gazem”. Do końca nie odbijała, coś tam się rozkręciło.

Pamiętaj, że młody jeździ tym deszcz nie deszcz (raz wjechał w taką dziurę, że twierdził, że tam powinna boja pływać ;] ), czasem w śnieg, jak akurat nie było śniegu z rana, ale jak wracał to już był ;] Rękawiczki, kominiarka i nie ma że mróz ;]

Ma 8km w jedną stronę, więc codziennie minimum 16km, plus czasem na jakieś zakupy też.

• shocked 1

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.