Skocz do zawartości

Kontakty, namiary, mechanicy, części


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

nie polecam !

FIAT AMK

E.Z. Kwiatkowscy

99-300 Kutno

ul. Sienkiewicza 28

zakładali mi na początku inatalację LPG, no i co zrobili ?

założyli gaźnikowy do mojej bravki 1.4 12V

szczęście nie zrobiłem u nich przeglądu , tylko gdzie indziej.

tam zaraz się dopatrzyli i wystosowali do nich odpowiednie pisemko dzięki któremu bez żadnych dopłat zmienili.

nie powiem co dodatkowo zrobili bo nie mam na to żadnych dowodów. WIĘCEJ TAM NIE POJADĘ !

mam w Kutnie godnego polecenia mechanika.

po czasach gdy jeździłem po różnych znalazłem tego

brava to mój 4 samochód który u niego naprawim i gdzie robię

przeglądy letnie i zimowe.

zawsze jest bezbłędny. na uczciwość jego daję 200%

podam nazwisko i telefon bo dokładnego adresu w tej chwili nie pamiętam (podam później)

Stefan Miszczak

Kutno

(0-24) 355-10-17 0-604-368-648 waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

a ja polecam ASO FIAT w Ornecie!!! Naprawialem tam skrzynie biegow (problemy z wlaczeniem I, II i III biegu w Brava 1.6' 99r.). Cala operacja trwala 2 dni i efekt jest REWELACYJNY. Bez problemu otrzymalem samochod zastepczy jak rowniez zalatwiono mi tani, ale w bdb warunkach nocleg. Pracownicy warsztatu to profesjonalisci (samochod po naprawie czysty i gotowy do jazdy - wszystkie plynny uzupelnione, cisnienie w ogumieniu sprawdzone choc nie prosilem o to). Jednym slowem EXTRA ok.gif oto namiary: Kogowski Auto-Naprawa ASO FIAT 11-130 Orneta ul.Gdanska 23 tel.055/242-13-25

POLECAM!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze 2 tyg. temu miłem przyjemność korzystać z uzług Cartimex'u w Warszawie. Przypadek nagły - spalony rozrusznik.

Trochę długo zeszło z samą diagnozą, chodziaż biorąc pod uwagę to, że trafiłem do nich z ulicy, to i tak nieźle, bo wyrobili się w ciągu 2 godz. Następne półtorej godziny było potrzebne na ściągnięcie regenerowanego rozrusznika i zamontowanie.

Całość kosztowała mnie 360 PLN.

Polecam!

www.cartimex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Polecam wam mojego zaprzyjaźnionego mechanika. Z chłopakiem wychowałem się na jednym podwórku i nie jeden samochód razem robiliśmy. On uczył się w kierunku motoryzacji a ja niestety nie dla tego, kiedy z czymś nie daje rady po prostu jadę do niego! W jego warsztacie jest jedna zasada: klient musi być zadowolony tak żeby do niego wrócił!

Przeglądy i naprawy: silniki benzynowe i Diesla, hamulce, zawieszenie,

Tuning mechaniczny, obróbka głowic, modyfikacje układów dolotowych, instalacje TURBO, przygotowanie aut do rajdów/ wyścigów na 1/4 mili.

I co najważniejsze doświadczenie i wiedza za niewygórowaną ceną.

Zawsze możecie sprawdzić wcześniej ceny:

Lokalizacja: Ul. Namysłowska (dawne wojskowe garaże nieopodal bazarku)

Tel: Przemek 505590979

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

ul. REJA 10 (skład opałowy)...

panie i panowie - naprawde super zaklad - to co robi - wykonuje profesjonalnie i male narzuty stosuja co do robocizny...

co wykonuja - wymiana oleju, wszystkich filtrow ( w tym paliwowych) , swiec, plynu hamulcowego... - tarcz i klockow...

proponuje zadzwonic wczesniej i umowic sie na wymiane... - naprawde dobrzy sa i bardzo konkurencyjne ceny - polecam

stronka:

http://www.grojz.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja osobiście odradzam wizytę u pana Boczara.

Rok temu robiłem rozrząd u niego. Zapłaciłem ponad 2000 zł za naprawę jednakże nie jestem zadowolony z wykonanej roboty. Zaraz po oddaniu auta zauważyłem niedokręcone śruby osłony paska rozrządu i cieknący olej spod pokrywy zaworów. Pojechałem i mówię jakie są moje spostrzeżenia - zbył mnie jakąś gadką ,ze to nic i tak ma być i tak dalej. Po trzech miesiącach jazdy auto zaczęło brać olej. Ostatnio za radą pana Boczara pojechałem przeczyścić pająka. Otwierają mi goście w warsztacie pokrywę zaworów, a wałek wyjechany na 2.5 mm na krzywce pod korkiem, a na pozostałych po 1.5mm. Jadę do gościa i mówię co jest grane, że niedawno jak rok temu robił rozrząd i proszę wałek do wymiany. Gość na to rzekł ,ze tak to jest w tych autach i nawet po czyszczeniu pająka po przejechaniu 1000km może się zatkać - bez przesady - jeździłem 7 lat i nic się nie działo z wałkiem i nagle po zwinnych rączkach pana Boczara zaczęło się dziać??

Odradzam ten zakład jak również zakład Szik w Tyczynie koło Rzeszowa. A jak już się ktoś zdecyduje coś robić w/w warsztatach - patrzeć na łapy "mechaników" i pytać się co robią i dalczego.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry mechanik:

na igrzyskowej w bok od atr dobrze i po srednich cenach

dobry lakiernik

w bok od przemyslowej zaraz przed wiaduktewm kolejowym z swiatlami(ruch jednostronny) tanio i dobrze

nie polecam ASO gorzycki choc nie bylem tam od 6 lat mam nie mile wspomnienia za kazdym razem

tak po za ty robilem jeszcze tylko w karmanie w fordonie i srednio bylem zadowolony jakis balagan maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryszard Skarbiński

Kacza 9

Poznań

specjalizacja włoszczyzna (chyba makaron)

2 x wymieniany wałek, 2 x spaprany + urwane gwinty w głowicy

zero znajomości tematu (koleś twierdzi że wałek w 1.4 nie wyciera się z braku smarowania yikes.gif i próbuje udowodnić że gwinty nie zrywają się od wkręcania śruby tylko od wykręcania icon_eek.gif)

radzę trzymać się z daleka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

> MECHANIK pracujacy w ASO który bawi sie w domowym garażu

> o namiary prosze pisac na priv

Mechanik (a dokladniej elektromechanik) pracujacy iles tam lat w serwisie fiata, a teraz z kolegami na wlasny rachunek w garazu w Tychach, na os. H. Nazwisko Waldemar Barszcz. Dobry i nie drogi, choc zawalony robota smile.gif Jakby ktos chcial jakies dokladniejsze namiary to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Fajny sklep z czesciami do BBM w Lodzi, wydaje mi sie ze maja w miare przystepne ceny. Sklep nazywa sie MOTOMARKET i jest na rogu ul. Rzgowskiej i Bednarskiej w Lodzi.

Sa autoryzowanym dystrybutorem firmy Magneti Marelli Aftermarket Poland.

Oto namiar na nich:

MotoMarket

91-172 Łódź

ul. Rzgowska 52

tel./fax 042 684 64 24

Poza normalna sprzedaza w sklepie, MOTOMARKET prowadzi tez sprzedaz internetowa. Ceny z katalogu w necie sa identyczne z cenami sklepowymi.

Oto ich strona: MMarket

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dzis bravko doczekalo sie wymiany opon zeby.GIF

Zachecony reklama w necie podjechalem na ul. Wodna 6. Niestety albo mi sie tak trafilo albo firma jest ...

Co do cen nowych gum to calkiem calkiem ale serwis pozostawia wiele do zyczenia.

Najpierw mechanik stwierdzil ze pasuje w aluskach wymienic wentyle i zalozyl mi taaaaakie dlugie ze teraz to paskudnie wyglada (do zimy przeboleje wink.gif )

Potem przy wymianie opony meczyl sie ze zdjeciem gumy z felgi (15") z pol godziny, na koniec okazalo sie ze felgi takie jakies poobijane sie zrobily.

Generalnie na zakupy serwis ok ale wymiane proponuje gdzie indziej smile.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj

Wszyscy którzy mają problemy z "elektroniką" w samochodach marki FIAT, polecam kontakt z firmą Ko-Car mieszczącą się w Tychach która zajmuje się profesjonalną naprawą elektroniki stosowanej w Fiacie.

Mają bardzo przystępne ceny i przedewszystkim goście wiedzą z czym mają do czynienia i co robią.

Polecam kontakt z nimi - namiarów niebędzie gdyż to zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guzik a nie znizka.

Napisales tutaj:

http://autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=0&Number=276313017&an=0&page=0#Post276313017

ze w INTER-TEAM na haslo "AUTOKĄCIK" daja 18% znizki a ja przed chwila dzwonilem i nie ma zadnych znizek dla uzytkownikow forum.

Zeby miec znizke trzeba byc zarejestrowanym klientem Inter-Team i prowadzic dzialalnosc gospodarcza.

Nie wiem po jaka cholere podajesz informacje bez pokrycia - tylko glupka z siebie zrobilem w Inter-Team.

pozdrawiam

Rostek

> Zapraszam do kupowania części w Inter-Team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawiam u tego goscia na ul. Szarych Szeregow.

Nigdzie w Warszawie nei znajdziesz tanszego i tak dobrego mechanika.

Polecam tego mechaniora.

pzdr

Rostek

> Orientując się w cenach za wymianę jednej manżety wewnętrznej,

> chciałem publicznie przedstawić porównanie w cenach robocizny w

> trzech dowolnie wybranych warsztatach:

> 1. ul. Szarych Szeregów - 50zł (wypróbowany warsztat przez znajomą

> osobę przy okazji roboty sprzęgła)

> 2. ul. Chłodna - 80zł

> 3. ul. Wrocławska - 100zł

> i to, by było na tyle

> pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Polecam sklep internetowy o nazwie CARMAX, który miesci sie na ul.Łodygowej 20 w Warszawie.

Oto namiary:

CARMAX

tel.504-823-205

gg:1482728

pon-pt w godzinach 9-18

sob 9-13

Warto zadzwonic albo zastukac na gg bo mozna zamówic czesci których nie ma oficialnie na tej stronie internetowej.

Ps: Ceny częsci są umiarkowane, realizacja zamówienia błyskawiczna.

Uadanych zakupów!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik od wszystkiego ale dobrze daje rade z fiatami smile.gif Warsztat moze niezbyt okazały ale jest tani, szybki, solidny i NIE NACIĄGA !!! A przy okazji sympatyczny.

ul. Kiełczowska...ileś tam

ale na terenie Lotniczych Zakładów Naukowych więc łatwo trafić

kom. 509359969

Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was korzystał z usług ASO Bieliński z Wawy z ul. Modlińskiej. Zastanawiam się czy pierwszej wizyty u mechaników nie zacząć od niego. Co prawda za wymianę paska rozrządu z cześciami chcą 650 zł, ale może się czegos więcej bym dowiedział (chociaz z tego co czytałem tutaj, to wizyty w ASO nie mają sensu i nie prowadzą do niczego oprócz wydatków ).

Please o jakieś info - a może Ty Księciunio tam byłeś?

PK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Auto Zych - ulica Gospodarcza , Sosnowiec .

Polecam jako miejsce zakupu części i materiałów eksploatacyjnych - czasem wychodzi w podobnej cenie jak na Allegro .

Nie polecam tego miejsca do wymiany materiałów eksploatacyjnych , mimo ,że część jest friko .

Chłopcy w ''serwisie'' sprawiają wrażenie jakby nie bardzo wiedzieli jak zbudowane jest auto . W ciągu 30 minut udało im się - zapowietrzyć mi układ chłodzenia , urwać zaczepy od płyty pod silnikiem i dojść do rewelacyjnego wniosku ,iż płyn wspomagania sprawdza się na gorącym silniku . Nie bardzo wiedzieli jak sie odpowietrza auto ,a chyba wstydzili sie spytać kobiety . W sumie rozumiem . Nie rozumiem natomiast jak można nie przykręcić płyty pod silnikiem i zainkasowac za to ponad 200 złotych .

Reasumując -nie polecam połakomienia się na darmową wymiane oleju , płynów i filtrów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie polecam. Omijać możliwie szerokim łukiem. Nie patrzeć w tamtą stronę.

Teraz żeby nie było że bez argumentów.

Jakiś miesiąc temu stwierdziłem że nadszedł czas na przegląd mojej instalacji gazowej.

Ponieważ mieszkam przysłowiowy rzut beretem moherowym od ulicy wrocławskiej na Bemowie gdzie aż roi się od wszelkiej maści warsztatów samochodowych postanowiłem że skorzystam z usług pobliskiej stacji obsługi Q-Serwis. Kiedyś wracając do domu taksówką WAWA TAXI zadałem Panu kierowcy pytanie gdzie serwisuje swoją Multiple i właśnie od niego dowiedziałem się o tym że warsztat Q-Serwis jest w porządku. A zatem będąc pewien swojego wyboru udałem się do wyżej wymienionego serwisu na prostą i nie drogą jakby się wydawało regulację instalacji gazowej. Już na wstępie nabrałem podejrzeń gdy za ladą zobaczyłem cwaniaczkowato wyglądającego typa który nawijał jak włoski mafiozo. Ale co tam, nie uprzedzam się do ludzi po ich wyglądzie. Zapytałem tylko czy na pewno są wstanie zrobić przegląd mojej instalacji dwukrotnie wymieniając jej nazwę. Pan bez zająknięcia wielokrotnie potwierdził że ależ oczywiście. Zwierzyłem się jeszcze na odchodne ze swoich kłopotów czyli strzelania w rurę wydechową po puszczeniu nogi z gazu i palącej się ciągle kontrolki poduszki powietrznej. Uprzedziłem również o tym że potrzebuje samochodu na dzisiejszy wieczór. Mafiozo zapewnił że te wszystkie sprawy to błahostka i zapewnił że taki duperel jak regulacja gazu to małe piwko i na pewno samochód będzie na dziś wieczór gotowy. W ciągu dnia mafiozo dzwonił do mnie wielokrotnie:

Przykładowa rozmowa:

Mafiozo - Wie pan w tym Pana samochodzie to kable wysokiego napięcia są do wymiany.

Ja - To niech pan wymienia tylko na oryginały, ile to będzie u was kosztowało ?

Mafiozo - oryginały są drogie jakieś 230zł

Ja - Co pogięło was w sklepie kosztują 160zł. W takim razie nie wymieniaj Pan kupie sobie w sklepie i sam wymienię.

Mafiozo - Nie da rady bo podczas zdejmowania się jeden urwał.

Ja - dobra przeżyje wymieniaj Pan.

Wieczorem kiedy przyjechałem do warsztatu po odbiór samochodu dowiedziałem się że muszę zapłacić 700zł !!!!

Dlaczego.

Bo mafiozo zarządził wymianę:

Świec - które miały przejechane 4000km

Filtra powietrza - który miał przejechane również 4000km

Przewodów wysokiego napięcia - które niezwykłym zbiegiem okoliczności się urwały.

I UWAGA jak to zawsze przy regulacji gazu bywa - Wymieniono mi tylnią piastę z łożyskami - bo trochę szumiało.

Dobra trudni mafia to mafia nic nie poradzę zapłaciłem.

Ale to nie koniec. Dowiedziałem się że mafiozo mi dzisiaj nie odda dowodu rejestracyjnego bo niestety mechanik gapcio zabrał go do domu i może mi go przywieźć jutro rano o 8.00.

Nie no to już przeginka na maksa zrobiłem minę i kazałem natychmiast przywieźć dowód. Mafiozo zmiękł i kazał gościowi przywieźć dowód. Razem z wystawianiem faktury czekałem na wydanie samochodu około godziny. Poszło. Wyjechałem z warsztatu i ......

Do kompletu palących się zawsze kontrolek dołączyła niespodziewanie nowa ABS.

Wróciłem natychmiast. Okazało się że gapcio mechanik nie zauważył że samochód ma ABS i założył mi piastę do wersji bez ABS-u fajnie.

Więcej mi się już nie chcę pisać o tych baranach. Dodam że po miesiącu od tych wydarzeń kupiłem na allegro przewód do regulacji instalacji autotronic i sam wyregulowałem sobie komputra. Chodzi przy ustawieniach na Auto Tuning jak złoto po raz pierwszy od zainstalowania. No i w końcu sam rozebrałem reduktor żeby się przekonać iż regulacja i czyszczenie instalacji czyli przegląd na stacji Q-SERWIS były tylko fikcją. Z filtra wysypało się tone czarnego syfu który po prostu nie mógł się tam tak szybko i w takiej ilości uzbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem tam sprzegło do autka z profilu...

wymiana sprzęgła trwała CZTERY dni,samochód brudny,uświniony smarem,olejem,sam nie wiem czym...

brakuje wkrętów montażowych,zniszczone klemy akumulatorowe,pogubione spinki łączące osłony nadkoli,wgięcie na drzwiach,dalej mi się nie chce pisać pad.gif

żenada ,kompromitacja,mało brakowało a sypnoł bym gościowi w paszczę sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tested by Lepki

MECHANIKA POJAZDOWA

Sosnowiec 41-200 , Sobieskiego 58 a

tel. 032 297-07-30, (0603)176-444

Regeneracja układów kierowniczych wszelkich typów, również ze wspomaganiem. Uszczelnianie pomp wspomagania. Regeneracja zawieszeń przednich i tylnych. Naprawa układów hamulcowych i sprzęgieł. wymiana pasków rozrządu

Czynne Pn.-Pt. od 8.00 do 16.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam warsztat - Auto Serwis Magnetti-Marelli "Płaneta", ul. Strzelecka 9, Kraków

Za wymiane linki sprzegla (zacinala sie) i naprawe falujacych obrotow zapacilem 600zl!! Najwiecej kosztowala mnie niby naprawa falujacych obrotow - (300zl) - na moje pytanie dlaczego tak duzo, padla odpowiedz ze byla potrzeba podlaczenia pod examiner dwa razy i przeprogramowanie komputera - gdy dalej zapytalem jak przeprogramowal komputer skoro nie wyciagal go z samochodu a przez zlacze diagnostyczne tego akurat modelu sie nie da programowac - odparl ze ma swoje sposoby. Odpuscilem, zaplacilem i pojechalem do domu. Generalnie dalem sie nabrac na jego gatki o tym jak to on jest uczciwy itd itd. Niestety w drodze powrotnej obroty znow zaczely falowac, a na dodatek nie dalo sie zmieniac biegow. Zadzwonielm do goscia - oczywiscie stwierdzil ze on wszystko zrobil dobrze i ze trzeba wymienic sprzeglo (ok 1000zl) i jak chce to mozemy sie umowic. Ku.. grzecznie podziekowalem.

Jak sie pozniej okazalo sprzeglo bylo ok, natomiast baran zapomnial dokrecic srubki kontrujacej!!, Natmiast co to falujacych obrotow to problemem byl kabel doprowadzajacy sygnal z czyjnika polozenia przepustnicy (oczywiscie nie bylo zadnej wymiany oprogramowania w centralce wtrysku).

Wszystko to mialo miejsce jakies 1.5 roku temu - pisze to teraz bo calkiem niedawno znalazem za wycieraczka reklame tego goscia i jego warsztatu i znow sie we mnie zagotowalo angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a dokładnie Katowice-Kostuchna, Mechanika pojazdowa + Pomoc drogowa + Blacharstwo powypadkowe; ul.Stabika 33 tel. (032) 206-69-21. Ciężko z terminami ale bardzo polecam waytogo.gif Proponuje najpierw zadzwonić, omówić problem telefonicznie i zamówić sobie termin wizyty. Mają dostęp do tanich części (zarówno nowych jak i używanych) i co najważniejsze nie zdzierają z klienta - płaci się dokładnie za to co jest zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze z reka na sercu polecam warsztat McAuto w Piasecznie. Doskonala jakosc pracy, zawsze podołaja problemom i zrobia tak, ze bedzie dzialalo. Nie ma naciagactwa, buractwa - fachowosc i rzetelnosc ok.gif

Oprocz tego, ze maja bardzo wysoka jakos pracy, dobry sprzet (lacznie z euroscanem) to ceny sa bardzo bardzo przystepne ok.gif

Naprawiam juz u nich swoj 3 samochod i ANI RAZU sie nie zawiodlem - wszystko zrobione i portfel pelen ok.gif

Polceam naprawde szczerze i z calego serca kazdemu autokacikowiczowi ok.gif Rekomendacja jest to, ze stal sie on sztandarowym warsztatem IKP zlosnik.gif

Powiedzcie, ze jestescie od Krzyska z Bravo (AutoKacik) to dostaniecie rabat na robocizne ok.gif

Adres warsztatu to:

McAUTO Piaseczno

ul. Poziomkowa 4

Tel: (22)750 22 42

0 600 258 949

Naprawde szczerze polecam, jezeli szukacie mechanika i macie dosc partaczy i naciagaczy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.