Jump to content

ANDPOL

użytkownik
 • Content Count

  998
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 16h 21m 46s

2 Followers

About ANDPOL

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ostatecznie zamówiłem transport. Wrzucenie i zdjęcie jednej takiej płyty to dla 1 osoby wyzwanie.
 2. Tylko 30 kg? Toż to 1 płyta.
 3. Mam potrzebę przewieźć płyty osb 250/125 cm na odległość 500 metrów. Pytanie, ile kg mogę wrzucić na belki dachowe w SC, żeby nie uszkodzić dachu? Ktoś próbował wozić takie gabaryty?
 4. ANDPOL

  Co z Kubicą?

  Nie no, chyba zdobył 1 punkt w tym sezonie? Coś mi się o uszy obiło...
 5. No właśnie. Wymieniałem olej i patrzę pełno smaru na przegubie. Pękła osłona po całym obwodzie. Ile można jeździć, żeby nie uszkodzić przegubu? Kwestia dni, czy tygodni? Mam naciskać mechanika, czy mam trochę czasu?
 6. Chłodnica 17 lat. Pompa wody też 17 lat bo panowie mechanicy uznali, że jest dobra i przy wymianie rozrządu zostawili oryginalną. Auto ma 200 tys nalatane.
 7. Nic nie będę przerabiał. 10 lat jeżdżę i do tej pory było ok. Pierwszy raz taka akcja.
 8. Wiem, że mało osób już tu zagląda ale może... Wczoraj w długim korku, w samo południe zapaliła mi się kontrolka temperatury. Zjechałem najszybciej, jak się dało. Płyn jest, wentylator chodzi. Czy to się często zdarza w SC? U mnie to pierwszy raz. Czy TTTM, czy to zapowiedź jakieś poważniejszej awarii? Nie gaśnie, pracuje normalnie, płynu nie ubywa, majonezu nie ma.
 9. Nie ma czasu. Zarobiona jest... i wygodna... Żeby ASO się tym zajęło trzeba podpisać pełnomocnictwo. Czy można to zrobić zdalnie?
 10. No niby tak, ale żona pewnie będzie chciała naprawiać 150 km od domu
 11. No tak też będzie zrobione. Pytam, jaka jest teraz technologia napraw w Renault w takim przypadku? Może się coś zmieniło i zaczęli oszczędzać. Na szczęście sprawca ubezpieczony w PZU.
 12. A taka różnica, że zderzaki nowe są już gotowe pod malowanie i jak jest uszkodzona struktura tego podkładu to zderzak idzie do wymiany. Tak mi tłumaczyli w ASO. Tam nikt sie nie chciał bawić w szpachlowanie starego zderzaka.
 13. Mnie się wydawało, że doprowadzenie do stanu pierwotnego, czyli wymiana. Kiedyś, jak robiłem Fiata w ASO z OC sprawcy to nie było mowy o malowaniu tylko o wymianie na nowy i to oryginalny.
 14. Auto nie ma jeszcze roku. Na parkingu baba nie trafiła w dziurę i przerysowała zderzak mojej żonie. Będzie naprawiane z OC sprawcy. Powiedzcie mi jak oni to kwalifikują, do wymiany zderzak, czy do malowania? Chyba połamany nie jest ale rysy są do gołego plastiku. Marka Renault.
 15. Co prawda oring się rozsypał, ale nie wiem po co on tam jest skoro z przodu i z tyłu są podkładki miedziane?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.