Jump to content

ANDPOL

użytkownik
 • Content Count

  991
 • Joined

 • Last visited

 • Time Online

  2d 1h 34m 48s

2 Followers

About ANDPOL

 • Rank
  mistrz kierownicy

Profile Information

 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chłodnica 17 lat. Pompa wody też 17 lat bo panowie mechanicy uznali, że jest dobra i przy wymianie rozrządu zostawili oryginalną. Auto ma 200 tys nalatane.
 2. Nic nie będę przerabiał. 10 lat jeżdżę i do tej pory było ok. Pierwszy raz taka akcja.
 3. Wiem, że mało osób już tu zagląda ale może... Wczoraj w długim korku, w samo południe zapaliła mi się kontrolka temperatury. Zjechałem najszybciej, jak się dało. Płyn jest, wentylator chodzi. Czy to się często zdarza w SC? U mnie to pierwszy raz. Czy TTTM, czy to zapowiedź jakieś poważniejszej awarii? Nie gaśnie, pracuje normalnie, płynu nie ubywa, majonezu nie ma.
 4. Nie ma czasu. Zarobiona jest... i wygodna... Żeby ASO się tym zajęło trzeba podpisać pełnomocnictwo. Czy można to zrobić zdalnie?
 5. No niby tak, ale żona pewnie będzie chciała naprawiać 150 km od domu
 6. No tak też będzie zrobione. Pytam, jaka jest teraz technologia napraw w Renault w takim przypadku? Może się coś zmieniło i zaczęli oszczędzać. Na szczęście sprawca ubezpieczony w PZU.
 7. A taka różnica, że zderzaki nowe są już gotowe pod malowanie i jak jest uszkodzona struktura tego podkładu to zderzak idzie do wymiany. Tak mi tłumaczyli w ASO. Tam nikt sie nie chciał bawić w szpachlowanie starego zderzaka.
 8. Mnie się wydawało, że doprowadzenie do stanu pierwotnego, czyli wymiana. Kiedyś, jak robiłem Fiata w ASO z OC sprawcy to nie było mowy o malowaniu tylko o wymianie na nowy i to oryginalny.
 9. Auto nie ma jeszcze roku. Na parkingu baba nie trafiła w dziurę i przerysowała zderzak mojej żonie. Będzie naprawiane z OC sprawcy. Powiedzcie mi jak oni to kwalifikują, do wymiany zderzak, czy do malowania? Chyba połamany nie jest ale rysy są do gołego plastiku. Marka Renault.
 10. Co prawda oring się rozsypał, ale nie wiem po co on tam jest skoro z przodu i z tyłu są podkładki miedziane?
 11. Jakby się ktoś pytał w przyszłości to są podkładki 14-tki + gumowy oring na gwincie śruby.
 12. Poluzowałem i dokręciłem na silę ale leje jeszcze bardziej. Sklepu niestety nie mam pod ręką. Klucz jest 22. O ile to standardowa śruba to podkładki powinny być 14 (chyba).
 13. Dokładnie to nie spod samego czujnika, tylko spod tego króćca przelotowego. Pytanie, jakie tam są podkładki-miedziane? Jaki jest ich rozmiar? Czy do wymiany trzeba spuszczać olej?
 14. Skoro tak mówicie to dam sobie siana i oddam do prania fachowcom.
 15. To wygląda jak rozmazany talk. Taka biała sztywna skorupa, po zamoczeniu z lekkim połyskiem. Ale co to....oczywiście nie wiadomo. Się zrobiło...samo. Podobno dobra jest benzyna ekstrakcyjna. Tylko co na to powie kolor czarny?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.