Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. DamU

  F1 sezon 2024

  Za to Hamilton po sukcesie w sprincie dał w piec w q1. Szkoda Norisa w sprincie, ale po niezbyt udanym starcie zbyt mocno się podpalił w walce z Hamiltonem. Ferrari w sprincie miało niezłe tempo, ale ... Perez pięknie wykorzystał walkę Sainza z Alonso. Potem potencjał Leclerca został zaprzepaszczony w wewnętrznej walce SF. Generalnie dobra zapowiedź wyścigu.
 3. Stojąc 2 lata temu przed wyborem silnika naczytałem się, że teraz Brigs to już nie to co kiedyś. Kupiłem kosiarkę na Loncinie 196cm3 i idzie jak zła w wysoką trawę na 3000m2.
 4. Today
 5. Trzeba zamówić i jak nie ma na miejscu to poczekać aż ściągną. Parę razy tak w ASO zamawiałem i zawsze dostałem. Jedyna rzecz której w ten sposób nie kupowałem, a rzeźbiłem to przewody klimatyzacji na tył do busa.
 6. U nas jak jest akcja smog, to mistrzowie w starych trupach z tdikiem pod maską tego dnia jadą pksem do roboty, a przy akcji trzeźwość nie piją od trzech dni, żeby odparowało z organizmu, bo przecież o tego typu akcjach trzeba trąbić od tygodnia w mediach.
 7. Tak z innej beczki... Mnie to śmieszy ten obowiązek informowania o fotoradarze w PL. Każde ograniczenie prędkości powinno być jednocześnie informacją o możliwym fotoradarze.
 8. Jadę z rodziną na wakacje, ma ktoś pożyczyć antyradar?
 9. Wymienia się bardzo łatwo. Ceny przystępne. Naprawić też można, kwestia ekonomicznej opłacalności. Fachowców niezależnych przybywa.
 10. Dokładnie , Waze powiadomi o przeróżnych rzeczach m.in przyczepki , odcinkowe pomiary , pomiary odstępu i wszystkie inne zagrożenia nawet jakieś przedmioty rozsypane na jezdni, polecam
 11. Takie polesingowe mają na początku wysokie wyceny. Gdy nie sprzedadzą się, wtedy idą na licytację. Ale potem handlarz znów drogo wystawi
 12. Nie kupować jakby miał przebieg 4K to cena ok.
 13. Mam podobne objawy. Renault Megane III Generation z LPG. Od dłuższego czasu pojawiają się problemy z rozruchem. Rozrusznik kręci ale nie odpala. Po kilkuanastu próbach odpalenia przestał odpalać i mam komunikat "Ustaw w pozycji neutralnej". Ostatnio likwidowałem wyciek i wymieniałem rozrząd, świece, reduktor LPG, czujnk ustawienia wału. Brak błędów w komputerze. Ktoś rozwiązał podobny problem?
 14. Kłóci mi się te 200 i normalna podróż. Przecież to trzeba czujność zwiększać wielokrotnie przy takiej prędkości. Albo jechać beztrosko ale wtedy mandat wcale nie jest najgorszym co może się przydarzyć
 15. kaczorek79

  Interface

  Jeżeli w obu przypadkach przycisk "A off" jest na osobnej wtyczce, to tak. Czasem przycisk jest w panelu z innymi guzikami i wtedy ma zintegrowane piny na jednej wtyczce. Nie znam na tyle wnętrza Skody i nie podpowiem.
 16. MARS

  Interface

  To po co wpisują modele Skody? Mogę kupić ten do Fabii, skoro mam Karoqa?
 17. Myślisz, że widzieli te ciężarówki? No niby są większe od znaku
 18. No to jest skandal, jak można nie rozumieć, że inni mają w dupie przepisy i należy im tylko przyklaskiwać. @Ryb wstydź się!
 19. A w DE jaka jest sugerowana prędkość na autostradzie?
 20. Najlepiej hamują dwa tygodnie po powrocie polecone z mandatami
 21. dajesz na maksa w hamulac i spokojnie zwolnisz nawet do 60
 22. W moim innym VAGu rezerwa to jednak mniej niż te ~9l Tam tankując tez z 20km od zaświecenia lampki wlewam ~50l przy baku 55. Moje pierwsze wrażenie z tankowania Skody to właśnie że rezerwa jest bardzo asekuracyjna. No ale dobra, nie bedziemy sie o 3l licytować
 23. Bardzo dobry argument z tymi wyliczeniami, jak lecisz 200 kmh to przecież nie patrzysz przed maskę tylko właśnie te 200m przed siebie żeby mieć jakąkolwiek szansę na reakcję. Akurat znaki ograniczeń prędkości są łatwe do rozpoznania z daleka, na niemieckej autostradzie nie widziałem ograniczeń większych niż 120/100/80 czyli w każdym przypadku mniej niż 200kmh więc odpowiadając na Twoje pytanie : dam. Twoi znajomi pewnie już też tak zrobią
 24. Wystarczy gaz odpuścić ja na autostradzie często bez użycia hamulca jeżdżę wystarczy przewidywać.
 25. Waze sobie zainstaluj, spokojnie wystarcza, pokazuje ograniczenia i radary. No i wiadomo, że 99% fotoradarów na autostradach jest na ograniczeniach, trzeba uważać.
 26. Lecisz 200 na 120 to bierzesz na klatę mandat Tak samo na robotach, niby 60 ale 100+ też można jechać... Tylko później nie pisze na forum, że mi czerwonym strzeliło po oczach
 27. W moim rezerwa zapala się, gdy szacowany zasięg spada < 60 km. A i tak pewnie można przejechać więcej
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.