Jump to content

ruks

użytkownik
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

  Never

About ruks

 • Rank
  nauka jazdy

Profile Information

 • Lokalizacja
  Kraków
 1. > No to wiem kto mnie uprzedził. No nic, był kolega szybszy. Myślę że oni to ściągają chyba częściej, przynajmniej nie byli zdziwieni że akurat taką szukam. Wygląda na nie używaną chociaż jakoś wykonania włoska (farba odchodzi). Już przed montażem sprawdziłem że faktycznie ma nieco ponad 3 obroty więc przysłali to czego szukałem. Po montażu kręci się przyjemnie ale nie ustawiłem jeszcze zbieżności, chyba dopiero zrobię to po wymianie amortyzatorów. Przekładka w miarę łatwa problemem okazało się ustawienie kolumny tak żeby kierunki odbijały po mniej więcej równym ruchu w każdą ze stron (wcześniej mi nie odbijały) i ustawienie kierownicy na wprost (to pewnie jeszcze się zmieni po ustawieniu zbieżności chociaż nie mam 100% pewności czy w którąś ze stron nie mam ciaśniejszego skrętu) Chwilę czasu zajęło też nałożenie krzyżaka kolumny na króciec przekładni. Ogólnie polecam bo sporo miej przekładania rąk na kierownicy :-)
 2. > http://allegro.pl/fiat-seicento-przekladnia-kierownicza-wspomaganie-i1465248988.html Też ją wynalazłem i zamówiłem, sprzedający twierdzi że to na 100% ta do wspomagania. Jak przyjdzie to sprawdzę i dam znać na forum
 3. > http://moto.allegro.pl/maglownica-fiat-seicento-pod-wspomaganie-igla-i1452997524.html I faktycznie jest 3,2 obrotu kierą? Podałbyś jakieś oznaczenia z niej żeby wiedzieć czego dokładnie szukać (producent, nr fabryczny, jakieś cechy różniące od zwykłej)
 4. > Ta przekładnia o której pisałem niestety została sprawdzona i jest taka sama jak z mojego seja > czyli bez wspomagania Masz na myśli tą z Otwocka, od sprzedawcy marszal_r? Jak rozpoznać która jest krótsza bez montażu w aucie? Da się np. obracać końcówką żeby policzyć ile ma obrotów?
 5. > W SC było tylko wspom. elektryczne, mozesz zmienic sama przekładnie nie podłączajac wspomagania, Czy taka przekładnia pasuje plug&play? Nic więcej nie trzeba przerabiać/wymieniać?
 6. Chciałbym wymienić maglownicę w moim SC jako że aktualnie założona ma 4 obroty ze skrajnego do skrajnego położenia. Jakie są opcje, co polecacie i z jakiego auta żeby skręt był szybszy? W archiwum niestety znalazłem mało informacji, generalnie żeby wsadzić przekładnie od wersji wspomaganej ale nie wiem czy wtedy wspomaganie podłączać też czy nie i czy jest to wspomaganie elektryczne czy hydrauliczne?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.