Skocz do zawartości

Jakie radia mają "wzięcie"?


micas7

Rekomendowane odpowiedzi

Może to takie trochę nie specjalnie kącikowe-ale powiedzcie mi jakie radia waszym zdaniem sa najchętniej kradzione(niestety...i żeby nikt nie pomyślał że się przymierzam! nono.gif)-czy w dobie CD jednostki kasetowe tak samo "chętnie" znikają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może to takie trochę nie specjalnie kącikowe-ale powiedzcie mi jakie

> radia waszym zdaniem sa najchętniej kradzione(niestety...i żeby

> nikt nie pomyślał że się przymierzam! )-czy w dobie CD jednostki

> kasetowe tak samo "chętnie" znikają?

wszystkie znikaja w Warszawie, panela nie ma, nie widac co sie kradnie

poza tym gowniarze nawet nie patrza co tam jest, kilkanascie sekund i radio wyjete, potem sie ucieka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wszystkie znikaja w Warszawie, panela nie ma, nie widac co sie

> kradnie

> poza tym gowniarze nawet nie patrza co tam jest, kilkanascie sekund i

> radio wyjete, potem sie ucieka

Niestety też tak sądzę... crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> heja

> dokładnie tak wlasnie sie dzieje łorsoł , sk.......lom łapy obcinać

> !

> pa

Jezu jak ja nie nawidze złodzieji radii.... ale denerwóje mnie to że kazdy się skarzy na złodzieji a sami kupuja od nich wzmacnicze radia i głośniki... yay.gifyay.gifyay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kazdy , nie kazdy Kolego...

ale fakt , jakby nie bylo rynku ....

mam 3 radio i kazde nowe - dodam ze sam z siebie ich nie zmieniałem a zawsze razem z szybą - hehehe.

panel dałem dzieciom do zabawy - zaden sk...l nie zarobi na mnie ani mu nie sprzedam.

pa

pawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzisiaj się lekko podłamałem chcąc być uczciwym. Jako że kasy nie wiele kupiłem sobie Clariona DBR148 za 500 (pół roku temu). Nie interesował mnie towar nie wiadomego pochodzenia, wiadomo. Trzeba by radio ubezpieczyć, ale bez AC się nie da. No to ubezpieczam swojego Mondka na 10 000 i płacę 1000 za rok. Dodatkowe ubezpieczenie radia wynosi 15% wartości czyli dopłata 75zł. Narazie wszystko pięknie. No i niech mi podwędzą radio to sobie nowe kupię. Otóż nie. Kupię je sobie sam gdyż przy pierwszym roku z ubezp. AC przy szkodzie składka zostaje podniesiona o 50%, czyli o wartość radia. 75 zł dodatkowego ubezpieczenia idzie w plecy.

Biednemu zawsze wiatr z dupy oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.