Skocz do zawartości

pomocy z klima :(


Rekomendowane odpowiedzi

przez rok klima działała mi jako tako, niedawno nabiłem ja wymieniłem filtry i było super, aż do nie pamiętam dokładnie ale parę dni temu przed weekendem kiedy to przestała włączać się sprężarka frown.gif,

winną za niewłączanie był brak gazu, nabiłem ją ponownie za 150zł iiii znów nie działa, nie ma gazu została nabita już ze zniżką za 90zł wymienione wszystkie gumki, mimo że nie było śladów wycieków.... a znów nie działa... czy gdziś w kabinie też może uciekaćć? bo warsztat jest naprawdę dobry ale twierdzi że nie ma takich wycieków które mogły by tak szybko spowodować ucieczkę gazu.

klima wedłó maszyny jest PRAWIE szczelna!

norma mi mówił 3-4 (nie wiem czego) ja miałem 4-5 na końcu staneło na 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby sprawdzić szczelność klimy należy nabić ją czynnikiem z kontrastem. Kontrast świeci w świetle ultrafioletowym. Po tym poznajemy miejsce wycieku. Jeżeli czynnik ucieka w ciągu 3 dni to nieszczelność jest na tyle duża, że można ją zlokalizować gołym okiem po tłustej plamie i zielonkawo-żółtym kolorze od kontrastu. Jak klima jest pusta to czynnik musiał wyjść na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aby sprawdzić szczelność klimy należy nabić ją czynnikiem z

> kontrastem. Kontrast świeci w świetle ultrafioletowym. Po tym

> poznajemy miejsce wycieku. Jeżeli czynnik ucieka w ciągu 3 dni

> to nieszczelność jest na tyle duża, że można ją zlokalizować

> gołym okiem po tłustej plamie i zielonkawo-żółtym kolorze od

> kontrastu. Jak klima jest pusta to czynnik musiał wyjść na

> zewnątrz.

tyle to wiemy smile.gif jest uv, i nigdzie go nie ma smile.gif znaczy nei widac wycieku hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mogę mieć dla Ciebie bardzo złą wiadomość, wymieniałem kiedyś

> parownik bo miałem takie objawy, a wyciek trudno znaleźć bez

> rozebrania deski:(

> Pozdrawiam BAS

ta zla wiadomoscia poczestowal mnei juz serwis klim, ale msuialm sie upewnic czy na bank to jest pod deska rozdzielcza smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.