Skocz do zawartości

Wymiana żarówki podświetlenia regulacji ogrzewania i nawiewu


zdermylas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Przepaliła mi sie żarówka podświetlenia regulacji nawiewu i ogrzewania. Jak ją wyciągnąć, bo palcami nie idzie w żaden sposób frown.gif Czy koś już z forumowiczów zmieniał ? Proszę o pomoc.,Będę wdzięczny 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.Przepaliła mi sie żarówka podświetlenia regulacji nawiewu i

> ogrzewania. Jak ją wyciągnąć, bo palcami nie idzie w żaden

> sposób Czy koś już z forumowiczów zmieniał ? Proszę o

> pomoc.,Będę wdzięczny

Zmieniać żarówki nie zmieniałem, ale przełączniki demontowałem, trzeba złapać mocno za pokrętło regulatora temp. i pociągnąc do siebie mocno, raczej nic się nie powinno urwać, jak będziesz miał pecha to zostanie ci w rękach samo pokrętło i będziesz się musiał szarpać dalej, natomiast przy szczęśliwym pociągnięciu w rękach zostanie ci cały moduł, czyli dwa pokrętła i ten owalny plastik między nimi, pod spodem będą jakieś białe kontstrukcje plastikowe i mała żaróweczka w gniazdku leżąca poprzecznie, dla ułatwienia można złapać za dwa pokrętłą, ale wtedy z reguły w rękach zostanie tylko to mniejsze od prędkości nawiewu zeby.GIF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zmieniać żarówki nie zmieniałem, ale przełączniki demontowałem,

> trzeba złapać mocno za pokrętło regulatora temp. i pociągnąc do

> siebie mocno, raczej nic się nie powinno urwać, jak będziesz

> miał pecha to zostanie ci w rękach samo pokrętło i będziesz się

> musiał szarpać dalej, natomiast przy szczęśliwym pociągnięciu w

> rękach zostanie ci cały moduł, czyli dwa pokrętła i ten owalny

> plastik między nimi, pod spodem będą jakieś białe kontstrukcje

> plastikowe i mała żaróweczka w gniazdku leżąca poprzecznie, dla

> ułatwienia można złapać za dwa pokrętłą, ale wtedy z reguły w

> rękach zostanie tylko to mniejsze od prędkości nawiewu .

dokladnie tak jest:)

a zaroweczke fgajnie wyciaga sie za pomoca rurki np termo czy cos wt ym stylu ktora sasadzasz na zarowke a jak wyciagasz to zarowka w niej zostanie

warto przy tym wziac kawalek krosowki i przewlec ja pod zaczepem oprawki zarowki - przy naciskaniu nawet jak wcisniesz zarowke z oprawka do srodka to w ten sposob wymiesz - mi sie tak zdarzylo ale bez petelki i sporo sie gimnastykowalem zeby ja wyjac - zatrzasnac z powrotem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.