Skocz do zawartości

Ponownie gdzie jest filtr przeciwpyłkowy w Nowej Albei


poziomek

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba juz 2gi raz na forum sorki ale wymiekam, szukalem ostatnio w mojej Nowej Albei (wrzesien 2006, 1.4 8V 77km fo ostatnim faceliftingu) filtru przeciwpylkowego. Tak jak mi radzono patrzylem od strony pasazera w lewo i... kurka wodna nic nei zauwazylem co by sie dalo wykrecic, wyjac itp...

Moze ktos juz to przerabial? A szczytem szczescia byloby uzyskanie od kogos foty i wytlumaczenie mi jak krowie na rowie gdzie toto cholerstwo schowali wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chyba juz 2gi raz na forum sorki ale wymiekam, szukalem ostatnio w

> mojej Nowej Albei (wrzesien 2006, 1.4 8V 77km fo ostatnim

> faceliftingu) filtru przeciwpylkowego. Tak jak mi radzono

> patrzylem od strony pasazera w lewo i... kurka wodna nic nei

> zauwazylem co by sie dalo wykrecic, wyjac itp...

> Moze ktos juz to przerabial? A szczytem szczescia byloby uzyskanie od

> kogos foty i wytlumaczenie mi jak krowie na rowie gdzie toto

> cholerstwo schowali

A czy kolega ma klime w autku? Bo jak nie ma klimy to nie ma filtra. zamiast przykręcanego dekla jest zaślepka której sie odkręcić nie da.

tutaj http://www.fiatpunto.org.pl/ manual montażu filtra w punto II. filtr przeciwpyłkowy jest tam zamontowany w tym samym miejscu co w Albei i są fotki yay.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W albei niezależnie od tego czy jest klima czy jej nie ma to filtr jest(nie mam klimy a filtr mam). Ja co prawda mam rocznik 2005 ale zaglądając od strony pasażera to naprawdę trzeba sie nagimnastykować żeby zobaczyć całą tą klapke od filtra. Musisz sie dobrze przyjrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W albei niezależnie od tego czy jest klima czy jej nie ma to filtr

> jest(nie mam klimy a filtr mam). Ja co prawda mam rocznik 2005

> ale zaglądając od strony pasażera to naprawdę trzeba sie

> nagimnastykować żeby zobaczyć całą tą klapke od filtra. Musisz

> sie dobrze przyjrzeć.

Wiecie co? Chyba w weekend wezme cyfrowke i porobie zdjec i wrzuce ew na forum i moze ktos mi lopatologicznie pokaze w ktorym rejonie zdjecia szukac zeby.GIF

Pozdrawiam do poniedzialku wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.