Skocz do zawartości

Spalone radio help!!!


morote

Rekomendowane odpowiedzi

W swoim Punciaku nie mam instalacji ISO do montażu radia. Za pomocą woltomierza znalazłem + i - i podłączyłem do kostki ISO, nie podłączyłem natomiast napięcia obecnego po włożeniu kluczyka do stacyjki i głośników. Po włożeniu klamry na - na akumulatorze z radia zaczął lecieć dym, coś skwierczało i śmierdziało. Bezpiecznik płytkowy umieszczony z tyłu Kenwooda przepalił się. Czy można jeszcze odratować to radio? Co mogło być źle? Czy należy żałożyć jeszcze jakiś dodatkowy bezpiecznik na przewodzie? Prosze o wyrozumiałość na moje laictwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W swoim Punciaku nie mam instalacji ISO do montażu radia. Za pomocą

> woltomierza znalazłem + i - i podłączyłem do kostki ISO, nie

> podłączyłem natomiast napięcia obecnego po włożeniu kluczyka do

> stacyjki i głośników. Po włożeniu klamry na - na akumulatorze z

> radia zaczął lecieć dym, coś skwierczało i śmierdziało.

> Bezpiecznik płytkowy umieszczony z tyłu Kenwooda przepalił się.

> Czy można jeszcze odratować to radio? Co mogło być źle? Czy

> należy żałożyć jeszcze jakiś dodatkowy bezpiecznik na

> przewodzie? Prosze o wyrozumiałość na moje laictwo.

musiał cos kolega mocno pokręcic bo ja w moim kenwoodzie pare razy wysadzilem bezpiecznik ale radia nie gotowałem

na mój gust udałbym sie do byle serwisu na podłączenie radia na pierwszy raz - koszt 25 zl a mozna sie wiele nauczy podglądając potem podłączenie

co do radia wsadz nowy bezpiecznik i zobacz czy działa ale jezeli dymek poszedł tak jak mówisz to crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.