Skocz do zawartości

Kluczyk do stilo


spad

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję wyrobić drugi kluczyk do stilo ale cena w ASO za klucz w wersji scyzoryk jest straszna, ok. 400zł. Na allegro można kupić sam kluczyk i tu zastanawiam się czy można przerobić takie coś pod kątem immobilizera oraz otwierania na pilota. Orientujecie się czy fachmani specjalizujący się w dorabianiu kluczy przerobią mi scyzoryka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Potrzebuję wyrobić drugi kluczyk do stilo ale cena w ASO za klucz w

> wersji scyzoryk jest straszna, ok. 400zł. Na allegro można kupić

> sam kluczyk i tu zastanawiam się czy można przerobić takie coś

> pod kątem immobilizera oraz otwierania na pilota. Orientujecie

> się czy fachmani specjalizujący się w dorabianiu kluczy

> przerobią mi scyzoryka?

Wiesz - cena za dorobienie kluczyka w autach z tego segmentu innych producentów nie jest wcale mniejsza. beksa.gif

Co do samego kombinowania z przekładkami imo, grota, pilota zamka - uważam, że może to być tzw. "skórka za wyprawkę".. icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełożenie samego grota itd nie jest problemem, to zrobisz nawet sam! Problemem jest zakodowanie kluczyka żebys mógł auto otworzyc z pilota i potem odpalić. Jesli masz pewnośc że klucz z allegro jest nowy tzn czysty to pojedziesz z nim do ASO i za ok 150 zł Ci go zakodują... Tylko czy warto?? Za ok 400 zł masz w ASO klucz pod Twoje auto, oryginalny i juz z zakodowaniem!

Nie pamietam ile ja kiedys placilem za dorobienie do stilona kluczyka ale wydaje mi sie że po rabatach wyszło chyba mniej niż 400...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.