Skocz do zawartości

Partner,Berlingo,foty ?


mumek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam`mam pytanko do szanownych forumowiczów i forumowiczek oczywiście,ma ktoś zdjątka tuningo Partner albo Berlingo ? Chodzi mi ogólnie o obniżenie wózka,fele,itp. ? Myślę nad taką sprawa,ale nie mam wzorców,a druga sprawa to taka,czy da się bez wiekszych przeróbek obniżyć tylna zawieche (jak to wpłynie na gwarancje),bo strasznie wysoka jest i w porównaniu do przodu strasznie ta seria sterczy do góry,mniemam że to dlatego żeby po załadowaniu nie tarł chlapaczami,ale sęk w tym że ja bardzo rzadko doładowuję furkę i 95 % tras przemierzam sam,lub w 2 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Berlingo obnizone o 35mm na 16' o profilu 45,przód obnizony na sprezynie plus do tego sztywne amortyzatory robione na zamowienie,tył obnizony na frezie plus amosrtzatory robione na zamowienie.Ogolnie auto nabrało wygladu,ale komfort z jazdy zerowy,niestety takie mamy Polskie drogi.Jesli obnizenie zostanie dokonane w serwisie nie powinno to miec wpływu na gwarancje.A twoja seria prawdopodobnie stoi dlatego tak wysoko ze jest homoogowana na ciezaoórkw i ma zmienione zawieszenie tylnie zlosnik.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam Berlingo obnizone o 35mm na 16' o profilu 45,przód obnizony na

> sprezynie plus do tego sztywne amortyzatory robione na

> zamowienie,tył obnizony na frezie plus amosrtzatory robione na

> zamowienie.Ogolnie auto nabrało wygladu,ale komfort z jazdy

> zerowy,niestety takie mamy Polskie drogi.Jesli obnizenie

> zostanie dokonane w serwisie nie powinno to miec wpływu na

> gwarancje.A twoja seria prawdopodobnie stoi dlatego tak wysoko

> ze jest homoogowana na ciezaoórkw i ma zmienione zawieszenie

> tylnie

> Pozdrawiam

Dzięki,jak masz jakieś foty,to zapodaj,Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kwestii technicznych to nie mam co dodawać...

jak masz ochotę zobaczyć jak będzie wyglądało twoje auto na glebie to zaglądnij na kącik Virtual Tuningu, jest tam wielu zapaleńców którzy doczepią ci do samochodu co zechcesz...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.