Skocz do zawartości

Chyba padło sprzęgło


ror

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niestety myalałem, że wystarczy wymiana linki sprzęgła.Sprzęgło ciężko pracowało, biegi źle wchodziły, a ostatnio usłyszałem takie dziwne tyrkotanie. Po wciśnięciu sprzęgła zanika, po puszczeniu pedału znowu się pojawia.To chyba objawy swiadczące o konieczności wymiany sprzęgła. Może to łozysko dociskowe.Samochód Fiat Brava - przebieg 73tys. Może któryś z kolegów postawi inną diagnozę. Jakie są koszty (robocizny) wymiany. Za odpowiedzi z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ostatnio usłyszałem takie dziwne tyrkotanie. Po wciśnięciu

> sprzęgła zanika, po puszczeniu pedału znowu się pojawia.

Witam - jak ja mialem pad sprzegla (a wlasciwie docisku) to bylo odwrotnie po wcisnieciu sprzegla slychac bylo terkotanie. Sprobuj wyregulowac linke sprzegla. U mnie po wymianie sprzegla musialem sam ja sobie wyregulowac bo fachowcy z aso chcieli wymieniac sprzeglo po 30 kkm

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Niestety myalałem, że wystarczy wymiana linki

> sprzęgła.Sprzęgło ciężko pracowało, biegi źle wchodziły, a

> ostatnio usłyszałem takie dziwne tyrkotanie. Po wciśnięciu

> sprzęgła zanika, po puszczeniu pedału znowu się pojawia.To chyba

> objawy swiadczące o konieczności wymiany sprzęgła. Może to

> łozysko dociskowe.Samochód Fiat Brava - przebieg 73tys. Może

> któryś z kolegów postawi inną diagnozę. Jakie są koszty

> (robocizny) wymiany. Za odpowiedzi z góry dziekuje.

to terkotanie, walenie, stukanie, chrobotanie czy jakby nie nazwac (po puszczeniu sprzegla) pochodzi wlasnie od zuzytego lozyska. nic tylko wymiana. mi rowniez chodzi ciezko i tez chrobocze. valeo koszt ok.500zl (do dizla) i wymiana ok.300zl frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.