Skocz do zawartości

jakie glosniki do astry


rev_

Rekomendowane odpowiedzi

Radio juz wymienilem, czas na glosniki. Ale jakie ? Nie wiem nawet jaka moc maja fabrycznie zamontowane glosniki. W kazdym razie nie wyrabiaja przy radiu ktore niby jakies 4 x 12 W

Czy kazde nowe glosniki o tym samym rozmiarze beda glosniejsze od starych ( lepsza skutecznosc) ? A moze stare 12-lletnie stracily swoja skutecznosc ? Poradzcie cos lamerowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie mam podobny problem, chce kupic redio do Astry tylko nie moge znaleść jakie parametry maja frmowe głośniki, radio które mnie interesuje jest 4x15 czy na tych głośnichach które mam (firmowE) bedzie dobrze działało?? nie mam wielkich wymagan, chodzi o to zeby tylko grało w miare czysto nie koniecznie głosno. i zeby sienic nie spaliło grinser006.gif pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Radio juz wymienilem, czas na glosniki. Ale jakie ? Nie wiem nawet

> jaka moc maja fabrycznie zamontowane glosniki. W kazdym razie

> nie wyrabiaja przy radiu ktore niby jakies 4 x 12 W

> Czy kazde nowe glosniki o tym samym rozmiarze beda glosniejsze od

> starych ( lepsza skutecznosc) ? A moze stare 12-lletnie stracily

> swoja skutecznosc ? Poradzcie cos lamerowi

To nie nie wyrabiają Twoje głośniki, tylko Twoje radio, dlatego są zniekształcenia. Czym dajesz radio głośniej, tym radio daje więcej zniekształceń i harczy. Proponowałbym wzmacniacz, ale za 120 zł nie kupisz ani sensownego wzmaka, ani sensownych głośników ( na pewno będą gorsze od fabrycznych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.