Skocz do zawartości

Fotel - mechanizm


onufry

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś mi przesłać rysunek poglądowy mechanizmu przesuwania i uchylania fotela w Bravo.

Może ktoś już naprawiał to na co tam zwrócić uwagę.

Dodam tylko że :

- Fotel kierowcy nie chce się uchylać jak pasażerowie chcą się dostać na tylnią kanapę (inaczej uchylać się chce ale powinien wtedy się jeszcze przesunąć a się nie przesuwa)

- Fotel kierowcy często z problemami się przesuwa. Z racji że dzielę auto z moją serce.gif więc czasami przesuwamy sobie fotel. Od czasu do czasu fotel nie chce się zaczepić i sobie jeździ a także jak za blisko kierownicy go się przesunie to czasami nie chce ię z powrotem cofnąć grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy może ktoś mi przesłać rysunek poglądowy mechanizmu przesuwania i

> uchylania fotela w Bravo.

> Może ktoś już naprawiał to na co tam zwrócić uwagę.

> Dodam tylko że :

> - Fotel kierowcy nie chce się uchylać jak pasażerowie chcą się dostać

> na tylnią kanapę (inaczej uchylać się chce ale powinien wtedy

> się jeszcze przesunąć a się nie przesuwa)

Mam ten sam problem. Generalnie nie stanowiło to nigdy problemu, ale mając z tyłu fotelik + żonę czasami, to ta grymasi kiedy musi wychodzić po mojej stronie. Fotel można przesunąć, ale składając fajnie jakby to robił sam.

Jakoś nie chce mi się nigdy wykręcić fotela i sprawdzić czemu tak jest smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fotel można przesunąć, ale składając

> fajnie jakby to robił sam.

> Jakoś nie chce mi się nigdy wykręcić fotela i sprawdzić czemu tak

> jest

mam to samo z prawym fotelem...składa się, ale nie jedzie do przodu...a czasu brak, żeby rozkręcić i zobaczyć co i jak działa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - Fotel kierowcy nie chce się uchylać jak pasażerowie chcą się dostać

> na tylnią kanapę (inaczej uchylać się chce ale powinien wtedy

> się jeszcze przesunąć a się nie przesuwa)

Działo mi się tak w pierwszym i drugim Bravo. Teraz est OK. Jak pojechałem do serwisu powiedziano mi tak:

"Ten fotel ma mechanizm z pamięcią. Zapamiętuje miejsce przed przesunięciem jak ktoś wchodzi. Może ta pamięć się skończyła??" 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.