Skocz do zawartości

Corolla '87 czy warto sie pakować?


adamwiejak

Rekomendowane odpowiedzi

<http://moto.allegro.pl/item204584545_toyota_corolla_liftback_86_87_1_3_gaz.html>

Czy warto kupić coś takiego? biglaugh.gif

Potrzebne mi pilnie auto.

Jutro jadę obejrzeć, Zależy mi na tym żeby jeździł, na niezawodności (czy 20-latek może być niezawodny), ekonomii i żeby nie złamał się w pół biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy warto kupić coś takiego?

> Potrzebne mi pilnie auto.

> Jutro jadę obejrzeć, Zależy mi na tym żeby jeździł, na niezawodności

> (czy 20-latek może być niezawodny), ekonomii i żeby nie złamał

> się w pół

Zerknij na http://republika.pl/nane, trochę tam jest o takim autku.

IMO to problemem może być gaz zwłaszcza że gaźnik przy tym silniku to skomplikowana sprawa i wielu mechaników nie potrafi sobie z tym poradzić. Poza tym, w tym wieku to rdza, ale ogólnie to to całkiem przyjemne auto, nieźle zrobione i wykończone. Dobrze się tym jeździ, obszerne i pakowne. W tym egzemplarzu który Cie interesuje wiele rzeczy jest ponoć wymienione w tym kosztowne amortyzatory, a dodatkowo są alufelgi... więc warto się co najmniej zastanowić smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy warto kupić coś takiego?

> Potrzebne mi pilnie auto.

> Jutro jadę obejrzeć, Zależy mi na tym żeby jeździł, na niezawodności

> (czy 20-latek może być niezawodny), ekonomii i żeby nie złamał

> się w pół

Jak kolega Pigletto napisał wink.gif zapraszam na moją stronę a konkretnie do działu E8 -> KLIK masz tam dość dużo opisu i zdjęć - możesz porównać.

Jeździłam tym modelem nawet o tej samej pojemności (ale bez gazu) 1,7 roku i byłam baaardzo zadowolona. Z tym że auto kupiłam od pewnego gościa więc Rollka sprawowała się wyśmienicie. Przyznam, że ta z aukcji prezentuje się świetnie :> nie wiem czy silnik nie był myty czy coś bo bardzo ładnie się błyszczy zeby.GIF Ja bym się zastanowiła i przynajmniej zerknęła na nią. Aluski kuszą, radio z CB też, przyglądnij się nadkolom i drzwiom czy nie ma tam aby za dużo szpachli skoro była malowana. Nie wiem po co ktoś włożył do niej gaz skoro to auto spala latem 5,6 l/100 km yikes.gif musiał duuuużo nią jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.