Skocz do zawartości

Pytanie do fachowców-wspomaganie kierownicy


Gość SYSTEM

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SYSTEM

Witam, zastanawiam sie czy mozna wstawic do punta wspomaganie (zbudowac od podstaw), sprawdzilem na plycie CD i wyszlo mi ze powinienem sie zmiescic w kwocie 700zl (nie jak wczesniej pisalem 1600, nie wiem skad tamto wzialem, moze teraz o czyms zapomnialem i pominalem), jako zalacznik dalem wycinek ukladu kierowniczego, prosze mi napisac czy uklad wspomaganai kierowniczego sklada sie z pompy serwo 41208 i napędu hydrualicznego 41207??? i to wszystko? Bo jesli zamkne sie w kwocie 700zl to chyba bym sie skusil...pod warunkiem ze mozna sobie dostawic wspomaganie, czy samochod musi przejsc jakies badania, atesty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po prostu nie wstawisz wspomaganka, bo jest inna maglownica, więc musiałbyś wyrzucić starom i wstawić nowom przekładnie ze wspomaganiem, a nie wiem czy to mieści sie w 700pln. Ale zalety są ok.gifok.gifok.gif i poza tym że kręcisz 1 rączką, to mniej obrotów kierownicą wykonujesz, bo jest inne przełożenie. Ale chyba prawdą jest, że troszki więcej pali. Pozdr. cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SYSTEM

> Witam, zastanawiam sie czy mozna wstawic do punta wspomaganie (zbudowac od

> podstaw), sprawdzilem na plycie CD i wyszlo mi ze powinienem sie

> zmiescic w kwocie 700zl (nie jak wczesniej pisalem 1600, nie wiem skad

> tamto wzialem, moze teraz o czyms zapomnialem i pominalem), jako

> zalacznik dalem wycinek ukladu kierowniczego, prosze mi napisac czy

> uklad wspomaganai kierowniczego sklada sie z pompy serwo 41208 i napędu

> hydrualicznego 41207??? i to wszystko? Bo jesli zamkne sie w kwocie

> 700zl to chyba bym sie skusil...pod warunkiem ze mozna sobie dostawic

> wspomaganie, czy samochod musi przejsc jakies badania, atesty?

Za 700 to możesz kupić samą przekładnię kierowniczą, ale na szrocie... zlosnik.gif

Sama pompa nówka to 900 zł, i nówka przekładnia kierownicza ze wspomaganiem to ok. 2500 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.