Skocz do zawartości

Tonsil speed 1300 - jaki wzmacniacz


apac

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem ostatnio zestaw Tonsila Speed 1300, http://www.tonsil.com.pl/products/carspeak/carspeak_speed.htm

Quote:

Moc max na kanał W 100

Moc max W 200

Impedancja ohm 4

Pasmo przenoszenia Hz 50 - 25000

Membrana poipropylen

Zawieszenie guma

Opis Głośnik niskotonowy: 2x130 mm

Głośnik wysokotonowy: 2x13 mm

Zwrotnica elektryczna: 2x12 dB/okt


Podobno glosniki 13 maja po 50W rms i po 100W max

Mam dwa wzmacniacze, blaupunkt MPA160 (2x80W) oraz maly, noname 2x50W (ktory mimo niepozornego wygladu tez niezle gra). Z tylu dwa jajka sick.gif (niestety) blaupunkta 55W rms 125W max. Ktory wzmacniacz dac do tych tonsilow? Drzwi mam niewygluszone, niestety na razie nie gra to jak trzeba, mam nadzieje ze po wygluszeniu sie to zmieni... panel pod glosnik to taka rura dosc dluga, tak ze wlasciwie magnes nie wystaje w ogole do wnetrza drzwi, oczywiscie jest wycieta dziura any glosnik mial kontakt z przestrzenia wewnatrz drzwi... Byc moze to jest tez przyczyna. Myslalem ze po kupnie tonsilow polke bede mogl wyrzucic na smietnik, ale jak na razie ona gra i tak calkiem niezle w poropwnaniu do przodu, masakra oslabiony.gif dopiero zaczynam zabawe w CA wiec prosze o litosc grinser006.gif

Juz lepiej te tonsile graja free to air, cos nie tak z tymi drzwiami...

Podsumowujac, jakiej mocy wzmak bylby idealny do tego zestawu (speed 1300) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.