Skocz do zawartości

Świece żarowe


HORMON

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dylemat jezeli chodzi o wybor marki swiec. Panowie w sklepach nie wiele sie wypowiadaja, wiec moze ktos z uzytkownikow bedzie wiedzial wiecej na temat swiec NGK, BERU i włoskich Genesis.

Ktore najlepiej wybrac? Na ktore nie narzekacie... bede wdzieczny za porady smile.gif

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Mam dylemat jezeli chodzi o wybor marki swiec. Panowie w

> sklepach nie wiele sie wypowiadaja, wiec moze ktos z

> uzytkownikow bedzie wiedzial wiecej na temat swiec NGK, BERU i

> włoskich Genesis.

> Ktore najlepiej wybrac? Na ktore nie narzekacie... bede wdzieczny za

> porady

> Pozdro

kolego nie napinaj się tak z tymi świecami, tzn. na takie NGK, BERU...

moje pytanie po co? jedyne ich zadanie to podgrzanie komory aby silnik zakukał, a w lato nawet się nie grzeją,

więc kup poprostu jakieś czeskie ISKRAA albo jakieś inne, ja w Bravo na takich śmigałem, jak się spaliła wcześniej niż po roku to szedłem do sprzedawcy a on wyciągał nową i po sprawie.

a płacisz tak po 15 zł/ szt.

wcześniej kupiłem BERU i żałowałem bo 2 spaliły się po 1,5 roku, tzn. po gwarancji frown.gif a mało nie kosztowały, więc teraz kupuje ISKRAA i śmigają.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmmm moze wlasciwie masz racje...

> na iskry jeszcze nie trafilem... ale rozejze sie za czyms tanszym.

> dzieki

zapytaj w sklepie napewno z magazynu by Ci ściągnęli. na mazowszu Iskry jest do oporu biglaugh.gif może nad morze za daleko wink.gif

moim zadniem cena/jakość/użyteczność jest najlepsza w tym wypadku, a za 4 świeczki zapłacisz tyle co za 1 NGK icon_eek.gif

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.