Skocz do zawartości

Głośniki na tył do civica z 99r


Adax82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam taki mały problem: chce kupić głośniki do mojego autka a są to elipsy 6x9 - chcę je włożyć w otwory montażowe z tyłu. Zastanawiam się nad Pioneerem TS-A6911 lub podobne. Chodzi mi o to aby miały dobry basior a montaż tuby odpada poniewasz często podrużuj i nie chce jej wyjmować jak mam załadowane auto. Co sądzicie o moim faworycie lub co polecacie innego do 350 zita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam!

> Mam taki mały problem: chce kupić głośniki do mojego autka a są to

> elipsy 6x9 - chcę je włożyć w otwory montażowe z tyłu.

> Zastanawiam się nad Pioneerem TS-A6911 lub podobne. Chodzi mi o

> to aby miały dobry basior a montaż tuby odpada poniewasz często

> podrużuj i nie chce jej wyjmować jak mam załadowane auto. Co

> sądzicie o moim faworycie lub co polecacie innego do 350 zita.

Za taka kase zbudujesz sobie malutka skrzynke z subwooferem 25cm - o wiele wieksza frajda, a miejsca zajmuje niewiele wiecej (glosniki z polki wnikaja calkiem gleboko do bagaznika i zbieraja sporo miejsca na wysokosc.

Ale jesli koniecznie chcesz cos w polke to polecam Ci montaz samych wooferow - np Signat H69...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za taka kase zbudujesz sobie malutka skrzynke z subwooferem 25cm - o

> wiele wieksza frajda, a miejsca zajmuje niewiele wiecej

> (glosniki z polki wnikaja calkiem gleboko do bagaznika i

> zbieraja sporo miejsca na wysokosc.

> Ale jesli koniecznie chcesz cos w polke to polecam Ci montaz samych

> wooferow - np Signat H69...

Witam

Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś! Nie chce montować głośników na półce bo nie mam takiej możliwości (półka w moim aucie jest dzielona na pół co wyklucza montaż czegokolwiek sensownego) Głośniki wędrują w oryginalne do tego przeznaczone miejsce czyli w obudowe tylnego nadkola i jest tam miejsce właśnie na 6x9". Żeby założyć subwofer to przeważnie trzeba mieć do tego wzmacniacz a ja takiego nie posiadam. W bagażniku żadko mam miejsce na dodatkowe żeczy typu sub.

Chociaż te Signaty wydają się ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.