Skocz do zawartości

Ogólnie szukam pomocy


ppawlo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, korzystając z grzeczności koleżanek i kolegów, z racji używania fiata Pandy w mojej rodzinie i ostatnich problemów chciałbym zadać kilka pytań.

Zadnim jednak to zrobię krótki opis.

Posiadamy Pandę, którą mamy od nowości. Niecały rok temu jakiś szczurek przegryzł przewody, które zostały wręcz "posklejane" w ASO.

Od dwóch tygodni od czasu do czasu, nagle podczas jazdy wpierw zapalały się trzy kontrolki (hamulec ręczny, wspomaganie i ABS(chyba)). Samochód pojechał do ASO, jak się okazało podlegał tam jakieś akcji wymiennej chyba czegoś od ABS-ów.

Teraz niestety podczas jazdy nagle zapalają się wszystkie kontrolki po prawej/lewej stronie tablicy (nie ma właścicielki więc chwilowo nie wiem ;-)).

Po zgaszeniu auta i odpaleniu ponownym kontrolki gasną. W ASO nic nie stwierdzili.

I teraz kilka pytań:

1. Czy są jakieś akcje naprawcze organizowane przez ASO dla Pandy, jeżeli tak to gdzie mogę się z nimi zapoznać?

2. Czy wiecie co to może być za problem z tymi kontrolkami? ASO nic nie stwierdziło, przetestowało raz jeszcze przewody, które sami sklejali i nic. Komputer Ok. Nic nie wiedzą i tylko kasują za test komputera 110 zł. Już drugi raz, chodź za pierwszym to jeszcze wymienili coś w ramach akcji.

Wielkie dzięki za każdą pomoc.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja ASo bym nie wierzył- najbezpieczniej dla samochodu i świętego

> spokoju jego usera byłoby kupic nowa wiązkę przewodów, gdyż

> wcześniej czy później na pewno bedą kłopoty!

> niestety panda to nie maluch i już troszkę elektroniki ma

Całe mnóstwo w wypasionych wersjach! frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.