Skocz do zawartości

Nissan Almera N15 - centralny zamek


Pietruch25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Gościnnie (ja z sąsiedniego kącika) chciałem prosić Was o pomoc w założeniu zdalnego sterownika centralnego zamka w Nissanie Almera N15 (sedan, 98r.).

Zamek zamontowany fabrycznie a chciałem znajomemu założyć sterowanie na pilota. Sterownik już mam a problem w tym, że nie wiem gdzie się wpiąć w przewody otwierania i zamykania oraz sygnalizację awaryjnymi.

Za wszelkie wskazówki będę zobowiązany.

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Gościnnie (ja z sąsiedniego kącika) chciałem prosić Was o pomoc w

> założeniu zdalnego sterownika centralnego zamka w Nissanie

> Almera N15 (sedan, 98r.).

> Zamek zamontowany fabrycznie a chciałem znajomemu założyć sterowanie

> na pilota. Sterownik już mam a problem w tym, że nie wiem gdzie

> się wpiąć w przewody otwierania i zamykania oraz sygnalizację

> awaryjnymi.

> Za wszelkie wskazówki będę zobowiązany.

> Pozdrawiam

> Piotrek

robiłem sterowanie w almerze 98 tyle ze w htb u kolegi OKI z Ak centralnył ale nie było sterowania. było potzreba jakiś tam moduł, syrenke kabelki i wio. Swoją droga polecam kontakt tymbardziej jak nie wiesz gdzie sie wpiąć nie jest to takie proste dla laika ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> robiłem sterowanie w almerze 98 tyle ze w htb u kolegi OKI z Ak

> centralnył ale nie było sterowania. było potzreba jakiś tam

> moduł, syrenke kabelki i wio. Swoją droga polecam kontakt

> tymbardziej jak nie wiesz gdzie sie wpiąć nie jest to takie

> proste dla laika

Laik- laikiem. Robiłem różne rzeczy i nawet przy centralnym zamku- zakładałem w polonezie. Tyle, że w Poldku zakładałem wszystko od zera a tu w Nissanie coś już jest a dokumentacji żadnej (i jeszcze nie mam autka co by pomierzyć różne rzeczy).

Generalnie chodzi mi gdzie najłatwiej się wpiąć- słupek przedni czy szukać centralki (chyba w środkowej części konsoli). Jak jest sterowany- minusem czy plusem (a może jeszcze inaczej japońce wymyślili).

I awaryjne- z modułu zdalnego sterowania wychodzi jeden przewód a nie jak najczęściej dwa (do lewego i prawego kierunkowskazu osobno) gdzie się podpiąć- do przekaźnika awaryjnych?

Nic z japońcami nie robiłem (prócz radia w tej Almerze) i nie mam pojęcia jakie wynalazki oni stosują.

Zatem jak coś wiesz- to pisz, każda informacja na temat będzie dla mnie cenna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.