Skocz do zawartości

Komputer w Focusie 1.8 TDCI


LOKI21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej witam na sasiednim kaciku. Mam problem z komputerem w 1.8 TDCI a mianowicie 2 razy juz przestal pokazywac dystans jaki pozostal na paliwie w baku ale po zatankowaniu znowu zaczal pokazywac no i gdy mam pelny ok 53 l bak np na trasie i spalanie srednie ok 5 l\100 km to powinienem zrobic ok 1000 lub wiecej km a komputer mi pokazuje 700 i nigdy jeszcze nie pokazal wiecej. czy to normalne albo nalezy go wymienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pomęczyć o to ASO - powinni wymienić lub przeprogramować komputer (ze wskazaniem na to pierwsze). smile.gif U mnie też pojawiały się problemy z niknącym zasięgiem ale ostatnio zdarzało się to bardzo rzadko, więc odpuściłem sobie nękanie serwisu. wink.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Mam identyczny problem ze swoim focusem. Moze akurat nie odnośnie 700km (mam silnik benzynowy 2.0 i zadko przejezdzam 500 km na baku smile.gif Ale tak serio, to znikanie zasiegu w komputerze czesto zdarza sie w focusach. Jezeli masz auto na gwarancji to wal smialo do serwisu. Jezeli nie to koszt naprawy wynosi okolo 200 PLN (przynajmniej tak mowili mi w ASO Ursyncar).

Pozdrawiam,

r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.