Skocz do zawartości

Alfa 145/146 - prawdy i mity


Frytek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam sie do zakupu samochodu... Dziwnym trafem cool.gif wybor padl na Alfe 145/146. Zwracam sie do was z prosba o zdementowanie, badz potwierdzenie plotek dotyczacych awaryjnosci tych modeli. Czy warto sie w to "pachac"? Na co zwracac uwage przy zakupie?

Z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Az tak zle

nie. ale na bezawaryjną eksploatacje nie masz co liczyć. natomiast napewno powinieneś liczyć na klekoczący wariator, "dziury" w obrotach, niestabilny bieg jałowy, gaśnięcie po pierwszym uruchomieniu i kilka innych spraw. Ponadto nie powinieneś liczyć ani na oszałamiające osiągi, ani na niskie zużycie paliwa - w zakorkowanym Krakowie to będzie ładnie ponad dyszka.

Jeśli nie jesteś jakimś mega fanem TwinSparka to zmień swój wybór i kup JTD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aragorn ma racje kup JTD

to podobno najmniej awaryjny silnik w 145-tak slyszalem od mechanikow

chocia nie wiem dlaczego ale jak gadalem w serwisach w ktorych bylem czestym gosciem i wszedzie mnie znali i sie smieli jak zmnowu podjezdzalem bo wiedzieli ze zostawie gore pieniedzy to mowili ze wlasnie 145 jest jedna z najbardziej awaryjnych-dlaczego nie wiem,

ale to jak mi sie psula to nie wierze żeby był jakis samochod co sie bardziej psuje, chyba takich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.