Skocz do zawartości

CD/MP3 JVC KD-SC900R


danrod

Rekomendowane odpowiedzi

poniewaz mam w samochodzie podróbke pionieera, tzw pionier kaseciak, dorwalem ostatnio na allegro radio JVC KD-sc-900r uzywane za 430 złotych. ztego co sprawdzałem nowe kosztuje około 1000 złotych. ciekawy jestem czy według was jest warto za ta kasę.podam dane techniczne ja sie na tym nie znam -

Dane techniczne -Moc wyjściowa: 45W x 4 -1-bitowy przetwornik DAC (próbkowanie24-bitowe) -Odtwarzanie plików MP3 WMA -Odtwarzanie CD/CD-R/CD-RW CD Text -cEQ -Wymienne nakładki na panel -Wielokolorowy wyświetlacz -Wyjście liniowe (x 2 pary) -Wielofunkcyjne pokrętło sterujące -Rejestracja nazwy płyty -Bezpośredni dostęp do ścieżki (1-12) -Odtwarzanie losowe/powtarzanie Intro Scan -Przycisk bezpośredniego dostępu +/-10 -RDS -Tuner HS-IIIi -Stacje: 18FM + 6 MW/LW SSM (dla FM) -Wyszukiwanie (w górę/w dół) AFNS/PNC -Przełączanie Stereo/Mono (dla FM) -Sterowanie DAB - Pełne -Wzmacniacz MOS-FET -Burr-Brown 1-bitowy DAC BBE Digital -Oddzielna regulacja głośności dla źródła -Funkcja wyciszenia -Regulacja Balance/Fader -iEQ - 7-pasmowy -Regulowane wejście liniowe -Poziom wyjścia liniowego: 4[V] -Zaciski wyjścia liniowego (para): 2 -Przełącznik do wyłączania wzmacniacza -Wyświetlacz graficzny - stały kolor -Wskaźnik poziomu -Regulacja kontrastu -Regulacja jasności -Podświetlany wyłącznik zasilania -Opuszczany panel -Zdejmowany panel - Wyciszanie sprzężone z zestawem głośnomówiącym telefonu z funkcją CD -Pause -Wysuwanie płyty przy wyłączonym zasilaniu -Tryb preferowanych ustawień -Złącze ISO -Możliwość sterowania z kierownicy

W komplecie nakładki na panel, etui, srubli, półkieszeń, kluczyk imbusowy oryginalne pudełko.

a oto link do allegro

http://allegro.pl/show_item.php?item=56899193

doradzcie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam od 2,5 roku akurat ten model i jestem mimo wszystko zadowolony, troche CD czasem przerywa na dziurach, ale i tak uzywam tylko odtwarzania mp3 przy ktorym nie ma wogole przerwan i bardzo dobry czysty mocny dzwiek wydobywa sie z glosnikow. No i na plus mozliwosc zmiany wygladu np niebieska obudowa na srebrna czarna czy jaka kolwiek inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.