Skocz do zawartości

WYMIANA RADIA -ZONK


Gość SYSTEM

Rekomendowane odpowiedzi

Od samego początku firmowe radio mnie wnerwia - zero opcji ustawień - tylko basy i soprany a to trochę mało. Wczoraj kupiliśmy żonce nówke fufnfel radyjko model 2008 pewnej renomowanej japońskiej firmy z mozliwością odtwarzania MP3 więc moje moje radyjko tej samej renomowanej firmy mogło wrócic do mnie. Wyjęcie firmowego radyjka zajęło 15 sek, drugie 15 sek. wypiecie z kabli, 10 sek. zajęło podpięcie nowego i ZONK radio działa ale nie ma dźwięku bo okazuje sie że Alfa z Blaupunktem pojechała na maksa i zrobilła oddzielne wejście dla podłączenia głośników. Dzisiaj sobie chyba zrobię obejście z kostki "głośnikowej" w moje kabelki od radia i powinno być OK. Na szczęście moje "stare" obsługuje Subwoofer więc i to ciekawe urządzenie też chyba będzie dalej działać.

Jedyną zagadka jaka jest do rozwiązania to który kabel jest do którego głośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Być może TUTAJ znajdziesz odpowiedź. Nie wydaje mi się żeby było

> osobne wyjście na głośniki. Może sprawdź swoje nowe radyjko

> gdzie indziej?

dokładnie właśnie tak. to jest po prostu ISO i winy szukałbym raczej po stronie nowego radia a nie instalacji. Może twój nowy nabytek ma jakoś pozamieniane piny i musisz kupic przejsciowke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do przerobienia instalacja albo inny Blaupunkt o którym juz była mowa

> wcześniej - druga opcja bardziej mi sie uśmiecha.

> W załączniku jest rysunek w wtykami jakie są w seryjnym.

Takie masz u siebie? Toż to standardowe ISO, czyli powinno być plug&play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.