Skocz do zawartości

głośniki do thalii


ingvio

Rekomendowane odpowiedzi

W przednich dżwiach ściągasz osłone i sprawdzisz sobie, chyba tam 13cm wchodzi ale nie jestem pewien...

Z tyłu masz dziury w pólce już zrobione, ale jaka średnica to nawet nie wiem, nie instalowałem na tył...

No jeszcze można twekery zamontować ale trezba deske całą podnosić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W przednich dżwiach ściągasz osłone i sprawdzisz sobie, chyba tam

> 13cm wchodzi ale nie jestem pewien...

Wlasnie moj problem polega na tym ze to na prezent. Gdybym mial samochod do rozebrania i zmierzenia to bym nie mial problemu:)

ale dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to wchodzą tam tak jak w 19 glosniczki 16 cm średnicy. Problem może polegać na tym czy głębokość wnęki na głośnik będzie wystarczająca crazy.gif Ja u siebie musiałem powycinać "zbedne" kawałki plastików i dopasowały sie idealnie smile.gif, a mam u siebie 3 - drożne magnaty i grają zajefajnie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich

> Czy ktoś może mi powiedzieć jakie i gdzie wchodzą głośniki do thalii

Na pewno 13 - sam mierzyłem. Na przód możesz dać komponentowe ale z montażem gwizdków problem, ponieważ deskę trzeba demontować. Do tyłu też 13 ale kable trzeba przedłużać - oryginalne są tylko do słupków frown.gif - taka oszczędność. Jeżeli sie uprzesz do przodu można dać 16, ale kombinuj z jakąś przelotką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oryginalne są tylko do

> W którym miejscu dokładnie, i jak zakończone(siakaś kostka)...

> Może kiedyś podłącze sobie głośniki na tył...

Tak na pewno to odpowiem za miesiąc - jak sam będę podłączał - ale wg szwagra zlosnik.gif , który pracował w sloonie Renault i sprzedał mi to cudo (Thalię), kable są w listwie przy progu i kończą sie na wysokości słupków - bez żadnych kostek czy innych "bajerów" - trzeba lutować. Ja do szwagra mam zaufanie hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak na pewno to odpowiem za miesiąc - jak sam będę podłączał - ale wg

> szwagra , który pracował w sloonie Renault i sprzedał mi to

> cudo (Thalię), kable są w listwie przy progu i kończą sie na

> wysokości słupków - bez żadnych kostek czy innych "bajerów" -

> trzeba lutować. Ja do szwagra mam zaufanie

Znaczy się przednich słupków, nie środkowych(międzydrzwiowych) confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.