Skocz do zawartości

Wyciekający płyn z chłodnicy HELP!


maxpaynemm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!! mój problem jest nastepujący.... gdy przejadę trochę aż się silnik rozgrzeje to po zatrymaniu auta zaczyna mi wysadzać płyn chłodnicy z pod korka wlewowego i zaraz pod samochodem robi się mała kałuża sick.gif Wiem ze to napewno wypycha z pod korka sprawdziłem ale niewiem czemu niewiem.gif płyn używam orginalny Paraflu niedawno wymieniony na nowy i zawsze w ilości nie przekraczającej max i min. Myślałem że może mam korek uskodzony ale ten odpowietrznik tam przecież musi byc na nim hmm.gif Poradzcie coś bo nie mam jusz kasy i cierpliwości dolewac ciągle płyn do chłodnicy angryfire.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to jak by czesc cisnienia jakie sie twozy na ktoryms z garow przedostawala sie d obiegu wody i wypychala plyn.

Czy po odkreceniu korka ze zbiorniczka wydostaje sie bualy dymek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wyglada na to jak by czesc cisnienia jakie sie twozy na ktoryms z

> garow przedostawala sie d obiegu wody i wypychala plyn.

> Czy po odkreceniu korka ze zbiorniczka wydostaje sie bualy dymek ?

Hmmmm.... dokładnie się nie przyjzałem ale chyba tak hmm.gif bardzo malutki i bardzo delikatny czyżby czekała mnie wymiana uszczelki pod głowicą?? sick.gif Musze to jutro sprawdzić a co jeśli dymka nie będzie ?? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wylewanie świadczy o tym że tworzy się bombel powietrza. Odpowietrz dokładnie układ chłodzenia i jeśli sytuacja będzie się powtarzać to jestem przekonany że to uszczelka pod głowicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyżby już nikt nie miał żadnego pomysłu????

stawiam na uszczelkę pod głowicą, kiedyś to samo przerabiałem jak miałem Uniaka. Powstawało ciśnienie i płyn walił do góry. Pewnego razu doszło do tego, że uciekł mi cały płyn. Ale na szczęście w sklepie była woda mineralna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam wszystkich!! mój problem jest nastepujący.... gdy przejadę

> trochę aż się silnik rozgrzeje to po zatrymaniu auta zaczyna mi

> wysadzać płyn chłodnicy z pod korka wlewowego i zaraz pod

> samochodem robi się mała kałuża Wiem ze to napewno wypycha z

> pod korka sprawdziłem ale niewiem czemu płyn używam orginalny

> Paraflu niedawno wymieniony na nowy i zawsze w ilości nie

> przekraczającej max i min. Myślałem że może mam korek uskodzony

> ale ten odpowietrznik tam przecież musi byc na nim Poradzcie

> coś bo nie mam jusz kasy i cierpliwości dolewac ciągle płyn do

> chłodnicy

Wczoraj wystapil identyczny problem u mnie nie mam pojesia co robic niewiem.gif ale naszczescie jutro jade na kanal wiec moze sie czegos dopatrze sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.