Skocz do zawartości

Regeneracja fotela kierowcy w Bravo


Toper

Rekomendowane odpowiedzi

Z moim fotelem coraz gorzej. Zaczęło się od tego, że był przechylony lekko w prawo. Zjechałem regulacją wysokości na sam dół, trochę pomogło, ale i tak coraz z nim gorzej. Kiedyś go wyciągnąłem obejrzeć sobie mechanizm, wygląda to tak, że porobyły się luzy i z tego to wynika.

Co można z taką sprawą zrobić? Szukać na szrocie drugiego fotela? Pewnie też będzie do niczego passed_out.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo i pewnie niedługo będę miał smile.gif

Zajechałem do spawacza i powiedziałem co jest nie tak, podspawaliśmy, parę wzmocnień (w niektórych miejscach stal po prostu nie wytrzymała i pękła od 110 kg codziennego wożenia cielska ala Gołota). Koszt - 20 zyli góra - uważaj zeby tylko nie popalić tapicerki. Jak na razie się trzyma - ale waha się na nitach - cóż tak już pewnie zostanie - oby tongue.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mialem to samo i pewnie niedługo będę miał

> Zajechałem do spawacza i powiedziałem co jest nie tak, podspawaliśmy,

> parę wzmocnień (w niektórych miejscach stal po prostu nie

> wytrzymała i pękła od 110 kg codziennego wożenia cielska ala

> Gołota). Koszt - 20 zyli góra - uważaj zeby tylko nie popalić

> tapicerki. Jak na razie się trzyma - ale waha się na nitach -

> cóż tak już pewnie zostanie - oby

u mnie nic nie pękło, tylko właśnie wyrobiły się otwory i się przechyla trochę passed_out.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.