Skocz do zawartości

Kupno


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od dluzszego juz czasu poszukuje do kupna bmw z serii 3... dzisiaj w oko wpadlo mi to ogloszenie klik Bylby ktos w stanie wypunktowac mi na co nalezaloby zwrocic uwage przy kupnie tego konkretnie auta kierujac sie przede wszystkim jego pojemnoscia silnika, przebiegiem i wypasem? A moze ktos zna sprzedawce lub ten samochod?

Na marginesie... jakby ktos mial namiar na jakas 3-ke, 1998 do 2001 roku, z silnikiem benzynowym od 2.0 do 2.8, coupe lub sedan z maksymalnym mozliwym wypasem... koniecznie klima i szyber... stan mozliwe jak najlepszy i jak najmniejszy przebieg wink.gif to prosze o info.

btw. prosze nie komentowac felg zalozonych na tym aucie z ogloszenia a skupic sie na tamacie watku wink.gif

btw2. ... nie, gazu nie zaloze wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://autokacik.pl/showthreaded.php?Cat=&Number=275130164&page=0&view=collapsed&sb=5&o=7&vc=1

eh, zapomnialem dopisac jeszcze btw3. ze juz to wczesniej czytalem wink.gif

... jak wczesniej napisalem chodzi mi o ten konkretny model, ogolnie to wiem na co rzucic okiem przed kupnem... potrzebuje jednak wskazowek dotyczacych np. jakie czesci/podzespoly przy tym przebiegu powinny juz zostac wymienione, jakie juz niedlugo itp. - o to mi chodzi... zeby sie nie okazalo ze kupie fure ktora bedzie smigac i wygladac spoko ale za np. 500km bede musial robic sprzeglo, pol zawieszenia, rozrzad itp. kwiatki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna serduszka.gif

Mój kuzyn ma identyczną... Niestety kupował ją jako nową (z salonu) także problemów żadnych nie miał na początku i co najważniejsze, problemów nie ma do dziś. Rocznikowo wychodzi tak samo jak ta beemka z ogłoszenia więc mogę jedynie porównać te dwie BEemki ze sobą co w jakiś sposób może CI pomóc w zakupie...

Generalnie kuzyn bardzo lubi szybką jazdę. Nie lubi też zbyt długo zostawać na skrzyżowaniu, gdy zapali się zielone światełko. Więc jak widzisz można by powiedzieć że wręcz ją molestuje shocked.gif i co najważniejsze w tym stwierdzeniu - do tej pory nic się z samochodem złego nie stało - po za standardowymi zmianami (typu olej czy płyny) nic nei trzeba w niej robić. Zawieszenie jest w idalnym stanie, w silniku nie ma prawa nic pukać ani stukać. Więc jak sam widzisz samochód jest wytrzymały, więc żeby zakatować ten model i ten rocznik - trzeba być naprawdę zdolnym.

Ja proponuję zrobić tak. Udaj się na oględziny auta z kimś, kto zna się na blacharce. Jeżeli nei była nigdy bita - możesz być prawie pewien, że wszystko jest ok. POjedź z nią tylko pod komputer - niech sprawdza czy nei ma żaadnych błędów. Jeżeli była bita - odradzam....

i ps. piękne felgi serduszka.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.